www.cam-hot.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
xstudiox
Mesaje: 1
Membru din: 26 Oct 2007, 04:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:arrow: Tariful pe private este de 1.25 € per mint

http://www.cam-hot.com

:arrow: Bonusuri :
1000 eur in 15 zile primesti 150 € bonus
1500 eur in 15 zile primesti 250 € bonus
2000 eur in 15 zile primesti 350 € bonus

:arrow: wire / ePassporte :D

:arrow: NO CHARGEBACK :D :D :D
SoulCams Models Studios wanted
sunrise
Mesaje: 46
Membru din: 11 Iul 2006, 23:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

gavroche_bb dit :
why i cant go on the site anymore?
MODELS WANTED CONTACT ME TO REGISTER dit :
hi
MODELS WANTED CONTACT ME TO REGISTER dit :
because you do not respect the rules
gavroche_bb dit :
what i did wrong?
MODELS WANTED CONTACT ME TO REGISTER dit :
you are on different sites at the same time
MODELS WANTED CONTACT ME TO REGISTER dit :
we already told you
MODELS WANTED CONTACT ME TO REGISTER dit :
we have better than observing you
gavroche_bb dit :
and now what?
gavroche_bb dit :
whats happening now?
MODELS WANTED CONTACT ME TO REGISTER dit :
nothing
MODELS WANTED CONTACT ME TO REGISTER dit :
you can stay on the other sites
MODELS WANTED CONTACT ME TO REGISTER dit :
anyway you make no money
gavroche_bb dit :
i dont get my money?
Acesta este site ul minune cu superpretentii,care sincer nu merita sa stai pe el,pt ca sunt site uri mult mai bune(de fapt asta nici nu poti sa spui ca e site bun),dar am vrut sa fac o experienta prudenta.Le am explicat ca fata nu a facut bani pt ca am vrut prima oara sa l experimentez,sa vad cat de seriosi sunt.M am convins.Si treaba cu exclusivitatea e o tampenie la acest site,deoarece nu merita.E normal daca sunt 5-6 fete sa stea in privat,dar daca sunt 15 foarte rar i ti intra un membru platitor.Dupa parerea mea acesta este cel mai pretentios,neinteresant,neserios, cu cei mai psihopati membri,trafic la pamant,site :wink:
Avatar utilizator
sexy_xteen
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 23 Sep 2006, 09:47
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

permite mi sa te contrazic...eu lucrez de luni d zile si n am avut nici cea mai mica problema...membrii sunt, pretentiile nu s asa mari numai ca nu oricine lucreaza p siteul asta si are flerul si talentul de a vb franceza fluent ..atata tot..si bani s fac...in comparatie cu siteurile gen livejas sau imlive.........s fac
sunrise
Mesaje: 46
Membru din: 11 Iul 2006, 23:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna!Ma bucur sa aud ca mai sunt si romani fericiti! :D Sincer nu am niciun interes sa fac anti-reclama,doar mi am spus parerea si experienta cu acest site neansemnat,fiecare face cum crede el ca i mai bine,mie unul mi se pare ca nu e rentabil,prea multe pretentii pt cum merge siteul.Dar am si eu o intrebare:mai stai si pe alte siteuri?
Avatar utilizator
sexy_xteen
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 23 Sep 2006, 09:47
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

optional pe imlive....dar nu mi place plus ca nu prea fac ceva sa ma multumeasca.....
Hidden_Studio
Mesaje: 3
Membru din: 29 Oct 2007, 17:12
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cam-hot nu e un site nici bun, nici corect cu platile. Am de primit de la ei o plata si s-a facut uitata. Nici nu ma mai deranjez sa mai pun intrebari cu privire la plata mea, nu merita. Daca ei nu stiu ce este aia corectitudine si normalitate, eu nu ii pot invata. Livejasmin, Ifriends, F4F acestea sunt paginile adult video chat serioase. nu cam-hot, francolive .. etc
sunrise
Mesaje: 46
Membru din: 11 Iul 2006, 23:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

De acord cu tine Hidden_Studio,si aceste siteuri cu muci la nas care vor exclusivitate,nu inteleg pt ce?si se ridica cu pretentii(auzi sa nu intri on-line pana nu ai jucarii),si care nu ti ofera siguranta platii,si au din start tepe date,nu merita ridicate in slavi pana nu au ceva vechime.E posibil sa aiba surprize si cei care si au primit banii 3-4 luni,si pe urma vin sa se planga.E normal sa trimita banii unora pana mai gasesc prostuti,pt ca altfel s ar ingropa mai devreme decat trebuie.Oricum acest site cu politica pe care o are acum nu i prevad prea mare succes,sper sa ma insel pt. admiratori:).Eu unul am avut o fata(2 saptamani a stat pe el),pt ca mi a inchis contul ca mai statea si pe alte siteuri,arata foarte bine si cu franceza sta binisor,dar cand erau intre 15-20 de fete nu prea vedea picior de membru,asa ca pt mine sumele alea exorbitante sunt o gluma nereusita!O zii placuta si succes!
karina
Mesaje: 9
Membru din: 13 Ian 2007, 11:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna. stiti cumva cum e cu epassportul pe site-ul asta? adica in cat timp il trimit si ce suma minima trebuie sa ai pt a-l primi? am facut si eu inscrierea pe el si acum astept sa imi trimita contractul pe mail...si este adevarat ca este OBLIGATORIU cu jucarii pe site? va multumesc si va doresc o zi buna cu banutzi multi
emanuel
Mesaje: 22
Membru din: 02 Ian 2007, 02:03
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

salut minim tre sa ai 100 EURO si daca ai completat formularul ala pe sit trebuie sa o cantactezi pe fata asta pe MSN : [Modificat de Admin] ca tre sa te vada pe camera si dupaia iti trimite formularul de completare dar trebuie neeaparat sa ai adresa de MSN suces.
traim in romania si asta ne ocupa tot timpul
Avatar utilizator
Lolly19
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 134
Membru din: 26 Apr 2007, 23:06
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Cam-hot e un site serios cu banii dar din pacate vor exclusivitate si adevarul e ca bate vantul pe acolo prin free, traficul e slab rau si membrii vor multe inainte sa te ia in pvt, de exemplu sa iti schimbi outfitul, sa iti pui ciorapi, tocuri, fustite, orice numai sa nu te ia doar asa fara ca tu sa faci vreun efort, de parca in pvt nu cere destul
Nu se merita sa lucram pe el, desi stiu fete care fac bani multi, cum ar fi 2000 euro pe luna sau chiar pe 2 sapt, dar stau 12 ore acolo si au rabdare, plus ca franceza trebuie sa o stii la perfectie ca sa iti poti face ceva fideli, daca nu atragi doar cheap guy care te iau 3 min in pvt si vor sa vada 10 pozitii.
Cam atat am avut de spus de cam hot
bafta la toti!
Lolly
Lolly
danatuc
Mesaje: 3
Membru din: 05 Apr 2008, 15:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vb prostii, se fac bani pe camhot. intr'adevar sunt cei mai psihopati membri, dar eu sunt d un jumate la ei, si chiar daca nu le arat nimic in free tot fac 70, 80E p zi
LEELAH
Mesaje: 17
Membru din: 04 Noi 2006, 16:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

NU vreau sa jignesc pe nimeni , insa 70-80 e pe zi pe un site cum e cam hot nu se fac..doar exceptii..daca ai facut intr-o zi nu indu modelele in eroare , nu e un must sa faci in fiecare zi ...eu stau zilnic pe el de un an si chiar cand nu sunt online urmaresc modele sa verific traficul...nu este nici o fata in privat incat sa faca 80 d euro pe zi ....sunt doar doua modele care sa zicem mai trag ceva ....si alea intra de 2 ori p saptamana ...vrei sa ti spun si care?nu mai mintiti atat si faceti reclama unui site care in face wire si mai pune si 20 d euro comision pt wire..in ue avem comision de 20 de euro fratilor...e un site doar sa l tii in paralele cu altele 2 bune .ATAT!plus ca jumatate din modele stau pe xlove in paralel..poate doar asa se face 80 p zi...sa fim seriosi....trebuie tras destul de tare pt ca cei 25 d membri pe care ii are site ul sunt extrem de plictisitori si mai sunt si ciudati pe deasupra..daca ai tocuri da-le jos..daca nu pune-le inapoi...daca ai de ce ai...daca nu fa rost sa -ti stea el in pvt 3 min si apoi sa se planga ca nu ti bagi dildo in ....in primul minut,,ca doar esti tres tres chaude dupa parerea lui...si mai fac si figuri la bani gen plata s-a facut dar adminul a trimis banii inapoi...ma lasi????
danatuc
Mesaje: 3
Membru din: 05 Apr 2008, 15:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

daca tu nu ai noroc, nu vb. iar cu platile niciodata nu au fost probleme, absolut niciodata. iar daca te obosesti si te fatai putin, faci mai multi bani. eu nu fac reclama, ca nu e sg site pe care stau, si apoi daca e sa o luam asa de ce as vrea sa se stranga maii multe modele online?
danatuc
Mesaje: 3
Membru din: 05 Apr 2008, 15:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

in fine, scuza'mi interventia, nu vreau sa supar pe nimeni :shock: , credeam ca asta e un forum unde fiecare isi spune impresia, isi impartaseste experianta cu fiecare site in parte. o zi buna si multa bafta.
LEELAH
Mesaje: 17
Membru din: 04 Noi 2006, 16:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu lucrez acolo , si dupa cum am mai spus , mai traduc inca o data mai clar: verificati o zi intreaga pe cam-hot.cate modele vedeti online si cate privaturi?se plateste 1.25 min pt model, pt 80 de euro vin 64 d minute d pvt.sa mi spuna si mie cineva ce model are 64 min d pvt asa lejer...si orice model care se respecta se misca in camera si nu isi dezvaluie corpul in free intr-adevar, ma consider unul dintre ele...imi repugna povestile de milioane sunt satula daca as face si eu 70 p zip cam hot as avea lunar un venit de 5mii jumate pe luna.ya right!
va rog nu mi faceti reclama degeaba , daca este vreun super site in care pe care se fac 80 d euro in 3 ore (de exemplu)zilnic atunci putem generaliza...daca este vb doar de 2 modele a unui singur site nu e cazul.
p.s.:incearca danatuc sa nu mai iei atat de personal fiecareremarca si sa privesti mai atent tenta discutiei .doua replici aruncate nu creeaza credibilitate .as putea nuanta pe tema asta dar se ajunge la un off topic de toata frumusetea....

good luck camming
Avatar utilizator
BabyBlue
Mesaje: 13
Membru din: 05 Mar 2008, 11:31
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

intr-adevar se fac 70-80 euro p zi da rareori....s-a mai intamplat...
AtitudineA conteaza...
AndreeaBanu
Mesaje: 6
Membru din: 01 Iun 2008, 15:49
Has thanked: 0
Been thanked: 0

danatuc scrie:vb prostii, se fac bani pe camhot. intr'adevar sunt cei mai psihopati membri, dar eu sunt d un jumate la ei, si chiar daca nu le arat nimic in free tot fac 70, 80E p zi
70 80 PE ZI??? DE CE MINTI CA-TI CRESTE NASUCU"!!NU-I FRUMOS SA EXAGEREZI,SPUNE -I TU ASTA CELOR CARE NU AU LUCRAT PE EL SI POATE OR SA TE CREADA...VREI SA ZICI 7 -8??SI ASA E EXAGERAT CA EM AM AVUT ZILE IN CARE NU AM FACUT NIMIK IN 12 ORE PE CAM-HOT ASA CA AM RENUNTAT LA EL IN FAVOAREA UNOR SAITURI MAI PROFITABILE :P
Avatar utilizator
tonycip
Mesaje: 4
Membru din: 26 Mai 2008, 11:12
Localitate: Canada
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

I don't think that cam-hot is the cheapest live sex site.
Avatar utilizator
Lolly19
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 134
Membru din: 26 Apr 2007, 23:06
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Buna
Vad ca tot se vb de cam-hot asa ca imi spun si eu parerea
Am cont facut pe cam-hot de mai bine de un an si pot sa spun ca site ul era mai bu la inceput si cu trafic mai mare decat acum, erau si mai putine fete intr-adevar si francezii nu se ridicau cu pretentii ca acum
Acum vad ca traficul e mort, stau in free fara sa am pe nimeni in lista sau vine cate unul care vrea o gramada de teasing inainte de pv zice el
Bani se fac poate pt fetele care stiu franceza f bine si care stau constat
Eu am facut si 210 euro cel mai mult asta in cazul in care un membru a cheltuit peste 150 euro doar cu mine si era fetishist de picioare si ciorapi, si apoi am mai facut bani cu membrii mei pe care ii chem de pe alte siteuri unde procentul este 30 sau 35 %, macar pe cam-hot iau 50 % adica 1.25 euro pe minut si membrii platesc la minut nu la secunda. 1.25 euro pe minut inseamna cam aproape 2 dolari partea mea pe minut ceea ce pe alte siteuri ca sa iei 2 dolari trebuie sa ai pretul la pvt de $ 5 sau chiar 6 , ceea ce inseamna ca nimeni nu te va lua in pvt, astia abia baga pvt la 2.99 pe jasmin sau imlive vad
Deci cam-hot nu e un site pe care sa te bazezi, sa stii ca ai un venit constant, dar merge incercat din cand in cand
Xlovecam e mult mai bun si mult mai mare trafic
Bafta!
Lolly
alicia27
Mesaje: 1
Membru din: 19 Iun 2008, 12:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu stau rar pe acest sit si se fac si 80 euro pe zi,,de fiecare data am facut minim 50 euro
Avatar utilizator
LittleKitty
Mesaje: 43
Membru din: 18 Iun 2008, 20:45
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Va felicit pe cele care reusiti sa faceti 50-70-80 euro/zi pe site-ul asta. Eu una am cont la ei de vreo 2 luni dar vreau sa zic ca imi merge fffff prost, desi cunosc foarte bine limba franceza, ma consider atragatoare, netul e bun si imaginea la fel. Pur si simplu imi intra membrii in free,stau pret de 5-10 minute fara sa zica absolut nimic....parca as fi intr-o padure intunecata si dintr-un tufis m-ar pandi 100 de ochisori mici si curiosi :))...silly stiu...dar orice am incercat sa fac, am intrat relativ rar in pvt. E asemanator din mai multe puncte de vedere cu xlove, pe care imi merge chiar bine...deci nu imi dau seama care e problema. Sa fie doar ghinion?:D Bafta fete si spor la bani! $$
Antoine
Mesaje: 34
Membru din: 24 Noi 2007, 09:06
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Modelele care spun ca fac 50-80 euro la zi pe site-ul asta exagereaza , sau fac parte din alea 0.01% norocoase.
Am avut conturi pe el si sincer modelele l-au urat de la inceput , asta din cauza mebrilor care te sacaie ingrozitor . Vor mult prea multe in free pt un pv de 2 min .
Site-ul are prea multe pretentzii pentru ceea ce ofera .
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”