Cams4US

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Caut un site tip LiveJasmin - cu free ma refer .
Care este parerea voastra despre cams4us ? Stiu ca sunt olandezi si ... uneori aici sunt probleme .
As vrea sa aflu si eu parerea celor care lucreaza pe acest site .
De altfel orice recomandare al unui site bun cu free prev . este bine venita .
Multumesc anticipat
Avatar utilizator
Mihai78
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 192
Membru din: 25 Oct 2005, 16:39
Localitate: Europe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

DoarEu scrie:Caut un site tip LiveJasmin - cu free ma refer .
Care este parerea voastra despre cams4us ? Stiu ca sunt olandezi si ... uneori aici sunt probleme .
As vrea sa aflu si eu parerea celor care lucreaza pe acest site .
De altfel orice recomandare al unui site bun cu free prev . este bine venita .
Multumesc anticipat

Un site bun cu free prevew e dx sau caribben!
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Siteurile de care spui tu nu mai primesc modele noi din Romania . Daca vroiam doar unul - doua screenuri pe acestea - poate gaseam sa cumpar . Mie imi trebuie insa ceva mai multe .
Si , ca sa nu-i vina cuiva vre-o idee - nu caut nici sa cumpar nici sa vand si nici sa inchiriez screenuri pe absolut nici un site .(spun asta ca sa nu inceapa sa "curga cu oferte")
Am inteles totusi despre cams4us ca merge destul de bine si sunt seriosi . Cred ca am sa incerc cu acesta .
Mai astept insa mesaje referitoare la cams4us .
Multumesc
Ionut
Mesaje: 26
Membru din: 04 Oct 2005, 17:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu am mai postat un mesaj referitor la cams4us.com Il cunosc foarte bine pe cel care are site-ul, este un tip foarte corect care plateste intoadeauna la timp. Daca aveti vro problema referitor la cams4us il puteti contacta direct pe owner pe yahoo la id : camchoice. Numele lui este Pascal.
Avatar utilizator
BellaBella
Mesaje: 41
Membru din: 28 Mar 2005, 17:03
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ionut scrie:Eu am mai postat un mesaj referitor la cams4us.com Il cunosc foarte bine pe cel care are site-ul, este un tip foarte corect care plateste intoadeauna la timp. Daca aveti vro problema referitor la cams4us il puteti contacta direct pe owner pe yahoo la id : camchoice. Numele lui este Pascal.
E romanesc sau ce natie e?
Avatar utilizator
shoshonik
User Junior
User Junior
Mesaje: 51
Membru din: 15 Iul 2005, 09:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

dupa mine situl e la pamant .e olandez dar nu are trafic asa de bun..munca degeaba ..nu am facut mare lucru pe el..nu se merita -parerea mea
ss
Avatar utilizator
BellaBella
Mesaje: 41
Membru din: 28 Mar 2005, 17:03
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Uffff ! Exact de ce mi-a fost frica ma lovesc,cred si eu ca e la pamant,am vazut si ce design are....si asta lasa de dorit... :cry: Multumesc de informatie si bafta multa!
Ionut
Mesaje: 26
Membru din: 04 Oct 2005, 17:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="shoshonik"]dupa mine situl e la pamant .e olandez dar nu are trafic asa de bun..munca degeaba ..nu am facut mare lucru pe el..nu se merita -parerea mea[/quote]

Intradevar site-ul este olandez si este in crestere, omu baga o groaza de bani in advertising dar a fost de mai multe ori faultat de firma de hosting si de cei care ii asigura suportul.
Avatar utilizator
shoshonik
User Junior
User Junior
Mesaje: 51
Membru din: 15 Iul 2005, 09:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nu am nimic personal cu el sau situl si sincer nu ma intereseaza cat advertising face omul k sa aduca trafic atat timp cat nu e trafic :roll: ,,ee ff greu sa faci un site, sigur ca da..dar nu se fac bani p el ..adik sa-mi zica cineva daca un model bun pe celelate situri care scoate in jurul a 1700 2000 renteaza sa stea p cams4us pentru 1oo d euro??degeaba?sa tina o sesiune degeaba?eu cred k nu!
repet:e parerea mea si vorbesc din proprie experienta. multa bafta celui care are situl!
ss
Charlotte
Mesaje: 28
Membru din: 14 Dec 2005, 12:09
Localitate: Brasov
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Hmm, ciudat...Mie-mi merge f. bine pe site-ul asta...Si 2-3 ore daca stau online fac cel putin 20$. La o mica socoteala asta inseamna 600$ la luna minim...N-am ajuns inca la suma asta ca din cauza accidentului n-am putut sa stau pe site, dar sunt corecti la plata, au support bun si traficul e in crestere.
De acum o sa stau mai mult pe el si va anunt in ianuarie cat am facut :)
Si, serios vorbind, am private indiferent de ora la care intru. Nu a fost data sa intru si sa n-am privat. Chiar daca e cu free preview si free chat mie chiar imi place site-ul.
Sunt pe CC de mai bine de 3 ore si nici macar un guest n-am avut iar aseara pe Cams4us am facut 20$ in 2 ore de stat online(dintre care vreo 45 de minute n-am avut net ca a trebuit sa scot modemul din priza si si-a revenit mai greu).
Si tin sa mentionez ca nu sunt o frumusete rapitoare, nu folosesc jucarii de nici un fel si nici libertate de miscare nu am din cauza unui picior inca invalid... :D Si cu toate astea merge bine, asa ca va sfatuiesc sa-l incercati.

Modalitati de plata au : check, western union, transfer bancar. Se plateste o data la luna, mie-mi vin banii in jur de data de 5.Lucrez cu Transilvania si nu au corespondent direct de aceea fee-ul de la banca e de 30$. Dar banca lor ia un fee de 5 euro pe tranzactie asa ca o sa-i intreb ce corespondent au in Romania.
Pentru orice e-mail cu probleme trebuie sa acordati 24 ore, dar in general raspund repede. Nu au multe reguli, ca alte site-uri, lasand la latitudinea modelului cum sa-i intretina pe view-eri (ceea ce e foarte convenabil). Nu mananca multa banda de net, se lucreaza usor cu ei.

Ce sa mai zic? Sunt multumita de ei. Sper sa fiti si voi.
Bafta multa si sarbatori fericite!
Avatar utilizator
lavilove
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 28 Noi 2005, 07:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

am incercat siteul acum vre-o 5 luni am stat 2 luni pe el am facut 29$.poate mai incolo va merge mai bine...
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”