www.girl4cam.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
madalina
User Junior
User Junior
Mesaje: 55
Membru din: 21 Oct 2006, 14:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

lucreaza cineva ?sunt seriosi cu plata?
SoulCams Models Studios wanted
chriatine
Mesaje: 7
Membru din: 02 Iun 2007, 13:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Daca citesti mai bine scria ca ofera 1 euro ora on line...acel euro e de fapt 1/2 de euro si asta e oferta speciala numai in primele 2 luni....pe urma din banii care ii faci ( am facut 120 euro) o suma mica ti-ii vireaza jumate in euro jumate in franci elvetieni....care se intorc inapoi la ei in banca evident pt ca nu sunt itoti in euro.M-am lamurit si certat cu el.....si nu am mai vazut cealalta parte de bani care, pusa intentionat in franci elvetieni, se intoarce de unde au plecat....Daca ridici problema adm. vei fi facuta una cu pamantul....cred ca ti-e de ajuns cat ai citit, nici traficul nu e grozav...succes.....
Avatar utilizator
vixenstudio
Mesaje: 38
Membru din: 27 Oct 2007, 06:03
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

lasa de dorit...
madalina
User Junior
User Junior
Mesaje: 55
Membru din: 21 Oct 2006, 14:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am stat si eu putin pe site dar mam lasat...m-a atras ora online avand in veder ca stau f multe ore online...dar lasa de dorit:)
dream1964
Mesaje: 1
Membru din: 25 Noi 2007, 20:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

madalina scrie:am stat si eu putin pe site dar mam lasat...m-a atras ora online avand in veder ca stau f multe ore online...dar lasa de dorit:)
Hello Madalina, why you wrtie a mail to the admin from girl4cam in date 12.11.2007 / 15:38 with this text:

please accept me on the site again becouse i want to work on your site.i know that i made mistakes in the past but now i promise you that i will not make any mistake in future,i promise you please accept me and u will see.thx


NO COMMENT FOR YOUR TOPIC !!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”