www.izicams.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Ionut
Mesaje: 26
Membru din: 04 Oct 2005, 17:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Lucreaza cineva pe izicams.com ?
SoulCams Models Studios wanted
robportal
Mesaje: 12
Membru din: 13 Ian 2007, 13:17
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

izicams.com este acelasi cu www.cams4us.com .
Tot ce pot sa iti zic este ca activeaza foarte repede conturile noi, dar cand e vorba sa plateasca banii nu o fac. Gasesc diverse motive, fie nu a trecut 1 luna, fie nu s-a acumulat o anumita suma (desi la inceput o sa iti spuna ca platesc la 2 saptamani, si minim $50) prin epasporte.

De 2 luni de zile astept sa imi faca plata a peste $1000 , si nu mai primesc nici un raspuns acum de la nimeni de la site.

Dar tu poti sa incerci, sa vezi cum este .
Bye
CamVideo Videochat Galati - Studio videochat legal si profesional Galati
0748.400.200
www.camvideo.ro
www.clubvideochat.ro - forum de videochat
Avatar utilizator
qtandsexy
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 112
Membru din: 18 Noi 2005, 01:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

au doar o fata online eu zic sa nu risti aiurea :roll:
omul se naste liber dar peste tot este inlantuit
amin
ayana
Mesaje: 6
Membru din: 05 Mai 2006, 20:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

robportal scrie:izicams.com este acelasi cu www.cams4us.com .
Tot ce pot sa iti zic este ca activeaza foarte repede conturile noi, dar cand e vorba sa plateasca banii nu o fac. Gasesc diverse motive, fie nu a trecut 1 luna, fie nu s-a acumulat o anumita suma (desi la inceput o sa iti spuna ca platesc la 2 saptamani, si minim $50) prin epasporte.

De 2 luni de zile astept sa imi faca plata a peste $1000 , si nu mai primesc nici un raspuns acum de la nimeni de la site.

Dar tu poti sa incerci, sa vezi cum este .
Bye


www.izicams.com nu este acelasi lucru cu cams4us.com.
"....dar cand e vorba sa plateasca banii nu o fac"- sa inteleg ca te referi la cams4us? nu cred ca este vreun model sa nu fi fost platit de site, dupa ce s-a depasit suma de 100$,( presupun ca ai vazut ca scrie pe site ca plata se face lunar si minimul este de 100 pentru toate metodele de plata).
Si acelasi lucru este valabil si pentru izicams - aceleasi conditii de plata.
Ionut
Mesaje: 26
Membru din: 04 Oct 2005, 17:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

qtandsexy scrie:au doar o fata online eu zic sa nu risti aiurea :roll:
Eu vad ca au cel putin 4 fete in nide si in community sunt 20 de oameni activi cam la orice ora.
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”