CamContacts

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
anais_anais
Mesaje: 17
Membru din: 10 Feb 2009, 16:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu cunosc acest site dar ma intereseaza ft mult care este modalitatea de plata ,exceptand epassul si daca plata poate ajunge la alta adresa decat cea de pe buletin. Va multzumesc pt sfaturi !
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

anais_anais scrie:nu cunosc acest site dar ma intereseaza ft mult care este modalitatea de plata ,exceptand epassul si daca plata poate ajunge la alta adresa decat cea de pe buletin. Va multzumesc pt sfaturi !
da, transfer bancar si ajunge in contul cui pui tu datele
anais_anais
Mesaje: 17
Membru din: 10 Feb 2009, 16:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ms pt raspuns ,:D pai atunci e perfect ....pot ft bine sa setez sa-mi intre banii in contul meu , dar cum voi stii cand imi transfera bani in cont ? am acolo vreo optiune in care imi va arata cand s-a facut transferul?
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

anais_anais scrie:am acolo vreo optiune in care imi va arata cand s-a facut transferul?
Da, apare in Dreptul $$$$ - "Paid"
Imagine
Avatar utilizator
Irina___
Mesaje: 36
Membru din: 11 Aug 2007, 12:59
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Voi ati primit banii de la CC pt 1-15 iunie?! Mi se apre ciudat ca e deja 24 iunie si nu au trimis banii pe epass.
Conform standardelor internationale in vigoare
Avatar utilizator
_missy_
User Junior
User Junior
Mesaje: 57
Membru din: 01 Iul 2007, 20:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cum va mai merge pe cc de cand a inceput anul? la mine merge cam prost si nu stiu daca e din cauza mea sau asa e la toata lumea :(
Smile and the world will smile back :P
Avatar utilizator
Partner55
Mesaje: 26
Membru din: 03 Ian 2010, 15:13
Localitate: Ro
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

din ce in ce mai rau...sper sa-si revina asap
xxxsharkxxx3000
MITI88
Mesaje: 4
Membru din: 20 Iul 2010, 05:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut
eu am cont pe C.C dar traficul e dezastru ? asa e si la voi
Cory
User Junior
User Junior
Mesaje: 59
Membru din: 15 Ian 2011, 12:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cum mai merge acest site ? Multumesc
Avatar utilizator
Desiree
User Junior
User Junior
Mesaje: 81
Membru din: 14 Mai 2008, 20:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

MITI88 scrie:Salut
eu am cont pe C.C dar traficul e dezastru ? asa e si la voi
de acord cu tine...daca am pe zi 1-2 membri pe cc e miracol :?
desir3_m3
Mesaje: 30
Membru din: 31 Iul 2011, 18:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna, mi-am facut si eu cont pe cc si l-am facut destul de repede, mi-au dat drumul in 5 min, insa nu am avut nici un pvt...acum ceva timp am mai lucrat pe el la un tip care-mi lua comision si mergea la fel de prost, insa imi placea ca pot sta doar pe pvt (gen Imlive)...ma gandesc este vre-un secret? se fac bani pe free? ce pret ar tre sa pun pe min? sau ce categorie merge mai bine?
Multumesc :)
Cory
User Junior
User Junior
Mesaje: 59
Membru din: 15 Ian 2011, 12:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Poate sa imi spuna cineva unde pot modifica pretul pe site deabia m-am inregistrat si nu gasesc .Multumesc
Avatar utilizator
Desiree
User Junior
User Junior
Mesaje: 81
Membru din: 14 Mai 2008, 20:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vreau si eu sa-mi shimb categoria sa vad daca traficul va fi la fel :? ...trebuie sa incercam de toate pana gasim ceva compatibil cu noi :wink:
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cory scrie:Poate sa imi spuna cineva unde pot modifica pretul pe site deabia m-am inregistrat si nu gasesc .Multumesc
Ai posibilitatea de a seta pretul dorit cand deschizi sesiunea, si nu uita sa bifezi paid sesion. :mrgreen:
pretul ramane la alegerea ta, nu ai setari prestabilite din care sa alegi, gen 1.99 ; 2.49 ; 2.99 etc , ci acolo efectiv scrii tu cat vrei poti taxa cu 2.13

Spor
Imagine
desir3_m3
Mesaje: 30
Membru din: 31 Iul 2011, 18:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am gasit recent ca poti merge cu 2 nick-name-uri diferite pe cc in categorii diferite: ''Yes, you can have profiles in multiple categories, however, you WILL NO LONGER be allowed to use the same screen name in different categories at the same time. This is being done to eliminate confusion and dissatisfaction for your Viewers. Please remember the following rules:

If you have 2 rooms open and a viewer enters one of them you must immediately end or pause the other video session.
You can have a maximum of 2 rooms open and should not have 2 rooms open in the same category (Make New Friend and Long Term or Marriage.
You can have a maximum of 2 rooms open and should not have 2 rooms open in conflicting categories (e.g. Non Adult and Adult Hardcore, Non Adult and Adult Softcore, Adult Softcore and Adult Hardcore.
In order to do this you need to create an additional screen name.''
Am reusit sa-mi fac al doilea nick-name, insa nu stiu cum sa fac sa le am pe ambele deschise :(
Si mai am o problema...nu stiu cum sa-mi schimb categoria in non-adult de ex, daca dau pe change category imi da doar adult softcore (unde am doar optiunea girl/girl a little shy) si adult hardcore
Help please
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

You can have a maximum of 2 rooms open and should not have 2 rooms open in the same category (Make New Friend and Long Term or Marriage.

Nu poti avea 2 screenuri in non adult si in nici una dintre subcategorii,logic ,nu?
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

desir3_m3 scrie:Am gasit recent ca poti merge cu 2 nick-name-uri diferite pe cc in categorii diferite: ''Yes, you can have profiles in multiple categories, however, you WILL NO LONGER be allowed to use the same screen name in different categories at the same time. This is being done to eliminate confusion and dissatisfaction for your Viewers. Please remember the following rules:

If you have 2 rooms open and a viewer enters one of them you must immediately end or pause the other video session.
You can have a maximum of 2 rooms open and should not have 2 rooms open in the same category (Make New Friend and Long Term or Marriage.
You can have a maximum of 2 rooms open and should not have 2 rooms open in conflicting categories (e.g. Non Adult and Adult Hardcore, Non Adult and Adult Softcore, Adult Softcore and Adult Hardcore.
In order to do this you need to create an additional screen name.''
Am reusit sa-mi fac al doilea nick-name, insa nu stiu cum sa fac sa le am pe ambele deschise :(
Si mai am o problema...nu stiu cum sa-mi schimb categoria in non-adult de ex, daca dau pe change category imi da doar adult softcore (unde am doar optiunea girl/girl a little shy) si adult hardcore
Help please
2 nick-uri simultan tii pe 2 browsere DIFERITE, altfel nu functioneaza.

cand te inscrii in fiecare categorie Shy Girls, Not so Shy, Instant Action, Fetish, Dungeon trebuie sa-ti setezi si nivelul propriu de hardcore-ala pe care il vei practica si mai ales sa il respecti. CITESTE BINE si bifeaza exact ce vei face : cu toy, sau fingers sau ce scrie acolo. Daca nu respecti nivelul pe care ti l-AI BIFAT SINGURA RISTI RECLAMATII din partea membrilor si penalitati sau frozen account. (se seteaza in Edit Profile)

de asemenea nu ai voie sa inchizi un privat adica sa-l dai TU pe membru afara, vei fi penalizata cu 3$.
iar cand iti intra cineva in VIDEO pe o sesiune, imediat trebuie s-o inchizi pe celalta cu al doilea nick, or else te cearta site-ul mai mult sau mai putin prieteneste, depinde la a cata abatere te afli.
desir3_m3
Mesaje: 30
Membru din: 31 Iul 2011, 18:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pocahontas scrie:You can have a maximum of 2 rooms open and should not have 2 rooms open in the same category (Make New Friend and Long Term or Marriage.

Nu poti avea 2 screenuri in non adult si in nici una dintre subcategorii,logic ,nu?
Stiu asta, insa nu asta a fost intrebarea mea :) vreau sa am unul pe adult si unul pe non adult, insa nu stiu cum sa fac
desir3_m3
Mesaje: 30
Membru din: 31 Iul 2011, 18:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

andromaca_mulge_vaca scrie:
desir3_m3 scrie:Am gasit recent ca poti merge cu 2 nick-name-uri diferite pe cc in categorii diferite: ''Yes, you can have profiles in multiple categories, however, you WILL NO LONGER be allowed to use the same screen name in different categories at the same time. This is being done to eliminate confusion and dissatisfaction for your Viewers. Please remember the following rules:

If you have 2 rooms open and a viewer enters one of them you must immediately end or pause the other video session.
You can have a maximum of 2 rooms open and should not have 2 rooms open in the same category (Make New Friend and Long Term or Marriage.
You can have a maximum of 2 rooms open and should not have 2 rooms open in conflicting categories (e.g. Non Adult and Adult Hardcore, Non Adult and Adult Softcore, Adult Softcore and Adult Hardcore.
In order to do this you need to create an additional screen name.''
Am reusit sa-mi fac al doilea nick-name, insa nu stiu cum sa fac sa le am pe ambele deschise :(
Si mai am o problema...nu stiu cum sa-mi schimb categoria in non-adult de ex, daca dau pe change category imi da doar adult softcore (unde am doar optiunea girl/girl a little shy) si adult hardcore
Help please
2 nick-uri simultan tii pe 2 browsere DIFERITE, altfel nu functioneaza.

cand te inscrii in fiecare categorie Shy Girls, Not so Shy, Instant Action, Fetish, Dungeon trebuie sa-ti setezi si nivelul propriu de hardcore-ala pe care il vei practica si mai ales sa il respecti. CITESTE BINE si bifeaza exact ce vei face : cu toy, sau fingers sau ce scrie acolo. Daca nu respecti nivelul pe care ti l-AI BIFAT SINGURA RISTI RECLAMATII din partea membrilor si penalitati sau frozen account. (se seteaza in Edit Profile)

de asemenea nu ai voie sa inchizi un privat adica sa-l dai TU pe membru afara, vei fi penalizata cu 3$.
iar cand iti intra cineva in VIDEO pe o sesiune, imediat trebuie s-o inchizi pe celalta cu al doilea nick, or else te cearta site-ul mai mult sau mai putin prieteneste, depinde la a cata abatere te afli.
Multumesc tare mult de informatii, nu stiam ca nu ai voie sa dai un membru afara 8) ...mai am o intrebare: ca sa stau pe 2 nick-uri, practic trebuie sa-mi deschid un alt cont? imi dau voie pe acelasi numa?
Ms
desir3_m3
Mesaje: 30
Membru din: 31 Iul 2011, 18:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

App...mai am o intrebare, pe non-adult merge bine?
xlvchat
Mesaje: 16
Membru din: 30 Dec 2011, 19:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am o problema la CamContact am incercat sa-mi creez un account dar din pacate n-am gasit sectiune ptr studio. Un mic ajutor?
Avatar utilizator
Rami
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 120
Membru din: 18 Feb 2012, 09:30
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Iar am dat de greu ( si iar am citit , da' ceva nu merge ) .
Facut cont, deschis sesiune, numai ca , dupa ce am citit eu copacel frumusel models manual , am descoperit ca imi lipsesc niste iconite din screen-ul de session. Cum ar fi acel semn rotund ( verde sau rosu , dupa caz ) .
Am vazut necesitatea utilizarii mozilla, nu IE, si totusi , something is wrong . Nimeni nu intra in camera, evident, pentru ca eu on line dar de fapt , pare ca nu sunt .
Please , cunoscatorilor, putin ajutor si multumiri anticipate.
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”