CamContacts

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
alex21
User Activ
User Activ
Mesaje: 201
Membru din: 27 Aug 2005, 19:11
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ce puteti sa-mi spuneti despre acest site?
Timpul e o fiara care are nesfarsita rabdare de a inghiti totul
Avatar utilizator
videochat_father
VIP
VIP
Mesaje: 304
Membru din: 16 Mai 2005, 04:59
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ced ca nu stii ce zici
vezi exemple de paymenturi de la acest site la mine pe site hehehe.... pentru unii orice site e varza si macar nu il incearca
Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza. Albert Einstein
Avatar utilizator
iepurasu
Mesaje: 10
Membru din: 27 Aug 2005, 17:26
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

..........asa o fii dar sa stii k as vres si o cateva scrinuri pe asta...si apropo la ce stau modelele ....la ce categorie?
bafta in continuare
pamantul e singurul loc in care se poate crea paradisul
ALNI
User Junior
User Junior
Mesaje: 52
Membru din: 12 Aug 2005, 19:55
Localitate: Germany
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna.

Am inteles ca nu mai accepta inscrieri de la Romania. Avind in vedere ca eu sunt domiciliat in Germania, pot ajuta pe cineva in baza unui comision, respectiv este cineva interesat intr-o colaborare. Evident si cu alte Site-uri.
Avatar utilizator
iepurasu
Mesaje: 10
Membru din: 27 Aug 2005, 17:26
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

offf,,,,,,am incercat si eu sa cumpar de la cineva dar in momentul in care vrei sa schimbi detaliile la adresa,domiciliu si celelalte unde tre sa vina banii :( vad ca se pun pe romania si il inchid..eu asa am patit...am luat de la cineva din canada si cand am schimbat pe rom la inchis screnu....ata ete:)alta data poate merge dar cum au pe romanasu la inima nu prea vad sa mai faca vreo exceptie pe cc si nu munai.... :wink:
pamantul e singurul loc in care se poate crea paradisul
ALNI
User Junior
User Junior
Mesaje: 52
Membru din: 12 Aug 2005, 19:55
Localitate: Germany
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Nici nu ma gindesc sa ofer un cont spre schimbarea datelor, ci o colaborare, la genul, cecurile vin la mine si eu le trimit mai departe. Ca si cind eu am studioul si cei care lucreaz sunt localizati in alta parte. Adica eu raspund de corectitudinea modelelor, aci pina la urma din cite am inteles asta a fost motivul pentru care au renuntat la colaborari cu romania, pentru ca acestia sunt mereu dispusi sa faca o "smecherie" ca sa iasa banu mai nemuncit.



Deci? Astept propuneri.
Avatar utilizator
VISION_avc
User Junior
User Junior
Mesaje: 81
Membru din: 13 Sep 2005, 20:36
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ALNI scrie:Nici nu ma gindesc sa ofer un cont spre schimbarea datelor, ci o colaborare, la genul, cecurile vin la mine si eu le trimit mai departe. Ca si cind eu am studioul si cei care lucreaz sunt localizati in alta parte. Adica eu raspund de corectitudinea modelelor, aci pina la urma din cite am inteles asta a fost motivul pentru care au renuntat la colaborari cu romania, pentru ca acestia sunt mereu dispusi sa faca o "smecherie" ca sa iasa banu mai nemuncit.



Deci? Astept propuneri.
si undei avantajul?!

Mai degraba se orienteaza lume spre videochat_father care e deal nostru si stie toata lumea ca e cinstit!
ALNI
User Junior
User Junior
Mesaje: 52
Membru din: 12 Aug 2005, 19:55
Localitate: Germany
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

avantajul ar fi ca poti lucra pe camcontacts unde altefel nu poti lucra pentru ca locuiesti in romania.
Avatar utilizator
VISION_avc
User Junior
User Junior
Mesaje: 81
Membru din: 13 Sep 2005, 20:36
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ALNI scrie:avantajul ar fi ca poti lucra pe camcontacts unde altefel nu poti lucra pentru ca locuiesti in romania.
Sunt o gramada care inchiriaza conturi facute pe romania ia legatura cu videochat_vather si o sa te lamuresti singur!

bafta multA
ALNI
User Junior
User Junior
Mesaje: 52
Membru din: 12 Aug 2005, 19:55
Localitate: Germany
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

aha, am inteles. cel putin eu unul... daca mai inteleg si altii aspectul inseamna ca au ajuns la un nivel superior de intelegere al sistemului de afacere in care eu spun ca unul e neserios si il indrum catre altul care mi-e prieten si impreuna facem si noi "smecherie'"

inteligent. bravo.
TENICA
User Junior
User Junior
Mesaje: 80
Membru din: 14 Feb 2005, 23:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SPUNETI MI SI MIE VA ROG CARE E SECRETUL LA ACEST SITE CASTAU DE O SAPTAMINA ON LINE SI NU AM AVUT NICI UN PRIVAT.SUNT 9 CEI DREPT PE SITE DAR NU SUNT CHIAR PARASUTA.
Avatar utilizator
nmkrxr
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 103
Membru din: 15 Iul 2005, 00:38
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:):) eu cred ca nu esti logat sau logata pe camcontacts..este un sait super bun si cu un trafic bun..:
ALNI
User Junior
User Junior
Mesaje: 52
Membru din: 12 Aug 2005, 19:55
Localitate: Germany
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cred ca intr-adevar exista un secret caci si eu am avut doar citiva clienti in citeva luni, drept este ca nici nu ne-am ocupat mare lucru ci l-am lasat sa mearga in paralel.
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

din punctul meu de vedere e un site super!!! Eu fac in medie cam 10 $/ora in conditiile in care nu am decat o sesiune deschisa. Pe camcontacts se pot deschide mai multe sesiuni. Eu stateam pe sectiunea cuplu sau dungeon.
Avatar utilizator
CoolBabe
Mesaje: 30
Membru din: 22 Sep 2005, 22:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si eu ash vrea sa stiu secretul lol...vre-un sfat in legatura cu preturile cu care ar merge la shy,not so shy si instant action..ca le-am cam luat la rand..si degeaba? :? pretul incepand de la 2$ si ajunsai la 1$ :roll: ...orice sfat e apreciat :)
Avatar utilizator
pskjust4ady
Mesaje: 45
Membru din: 14 Mar 2006, 19:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sa imi spuna si mie cineva cum poti sa deschizi inca o ses pe camocntacts...tre sa iti mai faci un cont??? :idea:
MONEY MAKE THE WORLD
Avatar utilizator
cloelia
Mesaje: 7
Membru din: 11 Mar 2006, 12:02
Localitate: down under
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si eu stau pe Camcontacts...si nu ma pot plange...mi-am facut un studio de 19 screenuri si am inchiriat cateva...parerea mea este ca merge super bine si la non adult...una din fete a facut 500$ in 5 zile....era newbie....insa si acum ii merge la fel de bine...voi ce parere aveti?
get high on life
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Imagine


Uite un ex. de pay pe cc a unui model de la mine ....2300$/2 saptamani...si nu e sitele NO1 pt mine, si e si semivacanta.... Chiar am studiat recent cc-ul si modelele mele stau cu tariful cel mai mare (cam de 4 ori mai mare ca restul)...si desigur si suma la sfarsit de perioada e mult mai mare...in 4 fete fac cat studiouri cu 15-20 fete...dar eh...tips&tricks ;)
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Imagine


Uite si peste 400$ intr-o zi, vezi si tariful...3.39$/min. Si vezi cu ce tarif stau restul pe CC, cand am zis acum vreo saptamana cuiva de 1,99$/min a zis ca sunt nebun, ca pe CC nu merge cu mai mult de 0.50, ca asa stau toti pe sitele ala, dar probabil experienta face diferenta :).
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
olandezu
Mesaje: 3
Membru din: 13 Iul 2006, 23:52
Localitate: Constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Eu cred ca sunt fete frumoase romancele si ca aia s tampiti...dar ce ne arata omu asta aici pot fi smecherii...care se fac cu ajutorul baietilor. Hackerilor I mean!

So... nu va jucati cu focul....hackerii fac bani...dar e 15 ani inchisoarea pentru participare....la asemenea actiuni!
Adi
Avatar utilizator
Ericssson
User Activ
User Activ
Mesaje: 266
Membru din: 10 Sep 2004, 06:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0
Contact:

As tine sa te contrazic aici :)
PE Cam daca vrei ca membru sa cheltuiesti peste 100 Usd pe zi, trebuie sa fii membru verificat , adica sa trimiti o cerer scrisa la ei, copie fata verso dupa CC, si nu mai stiu ce naiba.
Pe Cam mai greu la sume mari cu hakeri, nu cred ca ai sa vezi charge back de peste 100 usd niciodata.
Don't worry i haven't lose my mind ... it is backed-up on a CD somewhere
www.joyandvision.com
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”