www.eurosexycam.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
orangework
User Junior
User Junior
Mesaje: 58
Membru din: 22 Mai 2007, 03:14
Localitate: bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

www.eurosexycam.com Accepta Romania(inca) si pe langa transfer bancar au si optiunea Moneybookers.Tot ce pot sa spun e ca sunt seriosi si foarte corecti cu platile.
SoulCams Models Studios wanted
respect
VIP
VIP
Mesaje: 255
Membru din: 06 Iun 2005, 11:17
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Give the visitors of your website the posibility to sign up as "webcam model" and gain 10% of the monthy gains of all the models that sign up through your website .
50 euro si gata siteul :)

"Inca" mai accepta Romania nu este un argument strong enough ca lumea sa creeze conturi pe mirror siteul tau .
Detalii despre trafic ar fi binevenite .

Toate cele bune
Avatar utilizator
orangework
User Junior
User Junior
Mesaje: 58
Membru din: 22 Mai 2007, 03:14
Localitate: bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salut respect

Inainte de toate as vrea sa-ti spun ca am postat acest topic in momentul in care pe forum primele doua topicuri de sus la sectiunea "ultimele 20 posturi" erau DxLive,si www.suk6cams.com De asta mi-a venit ideea sa adaug aici un site.
Am spus "inca" pentru ca am avut informatia prin luna mai ca vor inchide romania,nu stiu daca este adevarat sau nu acest lucru...de asta nici nu am dat detalii mai multe despre asta.
Despre trafic ce pot sa-ti spun e ca se situeaza undeva intre privatecams si xcam,asta e parerea mea.
Si nu...nu este mirror site-ul meu.E doar un site.

Cu stima
webmasterstudio
Mesaje: 14
Membru din: 31 Mar 2007, 15:09
Localitate: de undeva
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

"Ce este mai convenabil transfer bancar sau moneybookers?exista limita/zi la moneybookers?"

Multumesc
Respect !
Avatar utilizator
orangework
User Junior
User Junior
Mesaje: 58
Membru din: 22 Mai 2007, 03:14
Localitate: bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Pai oricum iti trebuie cont in banca pentru moneybookers,cel putin asa stiu eu,cum sa ridici banii altfel de pe moneybookers.Eu folosesc direct transfer bancar.

Bafta
Avatar utilizator
Maddy
User Activ
User Activ
Mesaje: 238
Membru din: 28 Sep 2005, 13:51
Localitate: Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Informatia ta ca ar fi intre privatecams si Enjoy e complet eronata , e mult sub Enjoy , chiar si sub privatecams.nl , cam gresit sa iti iei ca referinta Enjoy.be , nu e nici macar a mia parte , dar in fine , fiecare cu parerea lui . Fa si tu o comparatie pe www.alexa.com si o sa vezi ca eurosexycam.com e cam slabutz la trafic .
donni2006
User Junior
User Junior
Mesaje: 92
Membru din: 30 Ian 2007, 09:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hi...am si eu o intrebare primesc si cupluri aici pe www.eurosexycam.com ???.....daca da imi poate spune si miea cineva cum sa fac pt cupluri??la single am gasit dar cupluri nu vad pe aici...

Ms mult!!!
bonita_ro
Mesaje: 29
Membru din: 19 Mar 2006, 21:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

la ce perioada trimit banii? Am inteles ca la Luna dar la cate zile de la sfarsitul lunii?
Avatar utilizator
orangework
User Junior
User Junior
Mesaje: 58
Membru din: 22 Mai 2007, 03:14
Localitate: bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Exact ca cei de la Enjoy.Banii de pe luna august ajung la inceputul lui octombrie si tot asa.

Bafta
Avatar utilizator
orangework
User Junior
User Junior
Mesaje: 58
Membru din: 22 Mai 2007, 03:14
Localitate: bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

donni2006 scrie:Hi...am si eu o intrebare primesc si cupluri aici pe www.eurosexycam.com ???.....daca da imi poate spune si miea cineva cum sa fac pt cupluri??la single am gasit dar cupluri nu vad pe aici...

Ms mult!!!
E suficient un singur ID,nu trebuie ambele.Doar in caz ca iti vor cere ei in timp.

Bafta !
dancewithme
Mesaje: 5
Membru din: 12 Mai 2008, 23:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cum va merge pe acest site?Am facut si eu un cont si acum astept raspuns.Sper sa si primesc :D
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”