ChatHostess

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
videochat2005
Mesaje: 11
Membru din: 25 Mai 2005, 00:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mi se pare un site super!! foarte multe modele online, deci e clar ca are si trafic bun. Nu stiu daca accepta si fete din Europa pt ca am vazut numai asiatice pe acolo...sau poate ma insel... :P
Are cineva ideea daca se pot inscrie si fete din Romania?? Eu nu ma reusit sa gasesc link-ul pt inregistrare model/studio... :?: help me with that pls ...
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sorry...am gasit de unde se poate face cont...se pare ca nu mi se incarcase pagina complet si de accea nu gasisem de prima data...

Se pare ca au si reprezentanta in Romania. Asta ma face sa fiu increzatoare....
Romania Studios Please Contact Our Rep in Romania

SCODREA ILIE
VIDEOCHAT2005@gmail.com
Phone:
+40722858552
+40788186279
Avatar utilizator
shao
User Junior
User Junior
Mesaje: 51
Membru din: 17 Ian 2006, 00:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

lollllllll e mort site probat verificat de mine e rupt rau site si nu are reprezentat in ro
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Te cred numai ca daca intrii pe site vei vedea ca sunt multe fete online. daca site-ul chiar ar fi mort de ce mai stau online???
Nu stiu daca au intradevar reprezentant pe Romania. Eu asa am gasit pe site-ul lor. Nu am incercat inca sa iau legatura cu ei.
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”