www.RUDE.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Eh... you know the drill..
Toate-s vechi si noi-s toate...
Populus Romanus Fuckum Est
SoulCams Models Studios wanted
Daiquiri_
Mesaje: 11
Membru din: 12 Oct 2007, 02:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ma scuzati si p mine k ma bag in seama... dar totusi ... v-ati certat ... am priceput, dar concluzia? only pm ??? aici nimik? si atunci scopul forumului care e? sa vb pe pm-uri?? interesting... :)) o fi cu diferite variante sau copy_paste :)) ...
sry dc am fost ironica...
newstyle
Mesaje: 11
Membru din: 26 Noi 2007, 15:19
Localitate: Constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

daca sunteti interesati sa lucrati pe RUDE.com lasati in mesaj
Avatar utilizator
hot_instinct06
User Junior
User Junior
Mesaje: 68
Membru din: 24 Oct 2006, 10:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sal
am si eu o prietena care lucreaza pe rude.
k sa lucrezi pe acest site tre sa faci cont si apoi sa devii producer.prietena mea foloseste voyeur cam(are 2 camere si le tine non stop on) si in acelasi timp face si live show!
plata se face prin cec sau cont bancar!
sfatul meu:dc nu se fac conturi pt romani :arrow: da-ti mail la site,explicati-le ca nu doriti intermwediari!poate inca multi dintre voi isi aduc aminte de o domnita kre oferea multe conturi..in schimbul unui procent pt ca apoi sa nu isi mai vada nimeni banii!
CHESTIA ASTA CU CONTURI PRIN INTERMEDIARI TREBUIE SA INCETEZE!NUMAI LA NOI OAMENII MAI PRACTICA ASA CEVA! :twisted:
WAKE UP!!!!!!!!!!!
Avatar utilizator
vixenstudio
Mesaje: 38
Membru din: 27 Oct 2007, 06:03
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

mdea..orice poate face conturi pe rude...intr-un cuvant...
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”