www.camsathome.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
dali_f
Mesaje: 10
Membru din: 27 Ian 2007, 00:20
Localitate: cluj napoca
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am auzit ca e reprezentanul in Ro a interclimaxx. Am primit oferta in cj de la un tip simpatic sa lucrez la el. Nustiu ce sa fac, e adevarat ca nu accepta alte situri. Mi-a aratat filmari de la iasi, din casa ''big brother''...mi-a aratat fisele fetelor, cea mai slaba ia 500, cea mai buna 2000. 50% comision isi ia el... conditii fb.. Pe de alta parte am mai primit o oferta de la niste viitori admini (acum isi asteapta actele de la stampilat:P) care vor lucra cu mai multe situri. Nu stiu ce sa fac, ce sa aleg, sfatuiti-ma pls, si dqaca avetioferte (in cj) le astept cu drag...:)
gffcdd
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
gogu4u
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 176
Membru din: 10 Mai 2006, 10:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am primit oferta in cj de la un tip simpatic sa lucrez la el.
De obicei la tipii simpatici oferta nu tine mult,frumoasa la inceput da' odata se inmoaie...Aici numai diplomatia isi spune cuvantul.Am vizionat filmari live,cea mai slaba lua 500,cea mai grasa 550,dar cea mai buna ajungea la vreo 2000,iar the beast of the best face lunar peste 2150,de nevoie saraca,are bmw de intretinut,copii la casa lor si un tata alcoolic...
Ce mai vrea si ea...doar oferte de la alti admini,sa-si scoata bmw-u din garaj si tatal din spital...nu e greu oameni buni,ajutati-o!!
Cand oamenii sunt lasati sa faca ce vor de obicei se imita unii pe altii.
top300
Mesaje: 18
Membru din: 29 Iul 2006, 21:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dali_f scrie:Am auzit ca e reprezentanul in Ro a interclimaxx. Am primit oferta in cj de la un tip simpatic sa lucrez la el. Nustiu ce sa fac, e adevarat ca nu accepta alte situri. Mi-a aratat filmari de la iasi, din casa ''big brother''...mi-a aratat fisele fetelor, cea mai slaba ia 500, cea mai buna 2000. 50% comision isi ia el... conditii fb.. Pe de alta parte am mai primit o oferta de la niste viitori admini (acum isi asteapta actele de la stampilat:P) care vor lucra cu mai multe situri. Nu stiu ce sa fac, ce sa aleg, sfatuiti-ma pls, si dqaca avetioferte (in cj) le astept cu drag...:)
din cate stiu de cele spuse de fetele care vin sa lucreze la studiourile mele ica nu se fac cine stie ce bani acolo...nu cntrazic pe nimeni...io nu am vazut invoice-uri sau alte forme de plata, dar nu cred ca veneau fete cu vechime de 1 an pe site-ul camsathome sa lucreze la mine si in acelasi timp sa ajunga la o vechime de 8-9 luni...
dali_f
Mesaje: 10
Membru din: 27 Ian 2007, 00:20
Localitate: cluj napoca
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

lucrez de 4 zile la ei. E super ok, nu duce lipsa de clienti, sunt noua nu am mai facut asta si in 3 zile am facut 100. Acum incerc sa urc ;) e ok, toti membrii vb fte frumos, nu ca pe livejasmin.
gffcdd
Spens
Mesaje: 8
Membru din: 18 Iul 2007, 18:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Dali_f please send me email on robpi4@yahoo.com.
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”