www.live-visio.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
top300
Mesaje: 18
Membru din: 29 Iul 2006, 21:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

site francez cu plata saptamanala
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Am lucrat acum un an cu ei, dupa multe discutii.. Aveau 2 fete online si ziceau ca are nus cine exclusivitate :)) O porcarie. Acum nu stiu cum merge, dar nu se facea una dun leu.
kinkyangel
Mesaje: 5
Membru din: 29 Noi 2006, 16:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

din pacate versace incurci siteul.live-visio este un site francez,are 2 luni.se fac bani,au trafic bun si nu foarte multe modele online.plata se face prin western union,transfer bancar sau card GCARD,un fel de epassporte.
asa ca pe viitor ar fi bine sa va informatii inainte de a scrie despre un site.
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Se poate... Imi cer scuze daca este asa, dar pare f f cunoscut. Un mirror al altui site cu care am lucrat, in trecut.


Craciun FERICIT
kinkyangel
Mesaje: 5
Membru din: 29 Noi 2006, 16:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nu-i nici o problema versace.cam toate siteurile frantuzessti seamana.:))
eu lucrez cu 2 si vreau sa-ti spun ca au acelasi soft si pagina.:P
ce pot spune despre ele e ca merg destul de bine, se lucreaza in euro,banii vin foarte repede in tara,iar tariful e destul de mare,luand in considerare ca totusi sunt siteuri cu iesire numai in europa,special in tarile francofone.conditia de baza e sa sti franceza bine si sa ai rabdare cu membrii.
bafta la bani si sarbatori fericite
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

thx, si SARBATORI FERICITE SI TIE & the rest
TENICA
User Junior
User Junior
Mesaje: 80
Membru din: 14 Feb 2005, 23:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kinkyangel scrie:nu-i nici o problema versace.cam toate siteurile frantuzessti seamana.:))
eu lucrez cu 2 si vreau sa-ti spun ca au acelasi soft si pagina.:P
ce pot spune despre ele e ca merg destul de bine, se lucreaza in euro,banii vin foarte repede in tara,iar tariful e destul de mare,luand in considerare ca totusi sunt siteuri cu iesire numai in europa,special in tarile francofone.conditia de baza e sa sti franceza bine si sa ai rabdare cu membrii.
bafta la bani si sarbatori fericite
Coca-Cola
Mesaje: 41
Membru din: 21 Feb 2007, 13:14
Localitate: In banci,in seifuri,si pe unde se mai umbla;;)
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Si dc nu merge sa te inscrii?Io am incercat si "motivu" pt care mi`a resetat toate alea e k tre sa am minim varsta legala etc etc..
Si am pus 22..dar degeaba..Daca stiti ceva.cumva....
Coca-Cola,Cold As Ice,Sa mor yo;))
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”