Voyr

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Încuiat
BlueLotus
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 23 Sep 2006, 20:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

voyr

Site nou cu sistem nou. Membrul nu plateste pe minut, ci modelul stabileste un numar de minute si un pret (de ex. $20 pt. 10 minute). Membrii liciteaza incepand de la pretul respectiv, cine ofera mai mult intra in privat dupa ce s-a terminat timpul in care licitatia este valabila.

Poti sa-ti deschizi free video & chat si sa negociezi cu membrii pretul si timpul, sau poti sa lasi doar licitatia sa mearga si sa intri direct in privat daca ai un membru care a licitat.

Procentul oferit este de 40%, plata saptamanal prin epass.

Membrii pot sa creeze si ei licitatii, in care sa spuna ce vor si cat ofera, iar modelele pot licita pentru un show.

Site-ul e la inceput, traficul nu e extraordinar, dar incepe sa se miste.

Adminii sunt foarte de treaba, la mailuri mi se raspunde in cateva ore, banii i-am primit in fiecare luni seara pentru saptamana care a trecut.

Ideea e ca trebuie tratat cu atentie, nu doar tinut deschis in bara, in orice caz nu in combinatie cu alt site cu free. Mare parte din membrii care vin in free (lasand la o parte turcii, de care nu scapi nicaieri :) ) sunt americani sau vest-europeni, pusi pe "cumparaturi".

Si alta chestie, a mai spus-o Whitney intr-un alt post, nu profitati de bunatatea adminilor. Inca nu s-au ars cu romanii, au banat Romania aproape din start, tocmai ca sa nu ne supere romanashii de net cafe in freechat, nu-i faceti sa ne scoata si de pe acest site, asa cum au facut-o alte siteuri.

Astept feed-back de la alte fete care lucreaza pe voyr, sau intrebari.
SoulCams Models Studios wanted
kyko
Mesaje: 1
Membru din: 05 Iun 2012, 21:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Daca poti da si tu mai multe detalii despre acest site voyr,am cautat pe google si nu mi-a gasit niciun site de videochat cu acest nume,te rog frumos lasa link-ul de inregistrare aici.
Multumesc
kiss4un4me
User Junior
User Junior
Mesaje: 66
Membru din: 23 Oct 2007, 20:12
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kyko este un post din 2006.. probabil a fost unul din site-urile care au aparut si disparut...
BlueLotus
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 23 Sep 2006, 20:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kiss4un4me scrie:kyko este un post din 2006.. probabil a fost unul din site-urile care au aparut si disparut...
Asa a si fost.
Încuiat

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”