www.livemodelles.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Încuiat
livemodelles
Mesaje: 10
Membru din: 23 Noi 2006, 16:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu lucrez pe siteul asta si merge destul de bine desi este nou, 1E/min iar plata este la saptamana.Inca mai accepta Romania, numai ca este site francez si trebuie sa stii limba franceza la un nivel destul de bun.Bafta :lol:
SoulCams Models Studios wanted
bonita_ro
Mesaje: 29
Membru din: 19 Mar 2006, 21:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si cum platesc ? la cat timp etc..?
livemodelles
Mesaje: 10
Membru din: 23 Noi 2006, 16:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

bonita_ro scrie:si cum platesc ? la cat timp etc..?
platesc la saptamana, am scris mai sus, daca vrei informatii ma gasesti pe ym [modificat de Admin - adresele de email sunt acceptate doar la Reclama]
Avatar utilizator
blueblue777
Mesaje: 33
Membru din: 03 Iun 2005, 03:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Si eu lucrez pe site-ul asta, merge bine si sunt seriosi cu banii.Merita.
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ai putea te rog sa imi zic cam cat inseamna "merge bine"?
Sa vad daca ma intereseaza si pe mine siteul
Multumesc.
Populus Romanus Fuckum Est
livemodelles
Mesaje: 10
Membru din: 23 Noi 2006, 16:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sa-ti dau un exemplu: cel mai mult am facut 165E in 4 ore, depinde de zile, eu cred ca totusi merge bine avand in vedere ca niciodata nu am facut sub 50E pe seara, siteul nu opreste nici o garantie din banii pe care ii faci, iti sunt virati exact banii care se vad pe site si nu exista chargeback cum se intalneste la foarte multe alte siteuri, insa dezavantajul este ca modelul trebuie sa vorbeasca limba franceza si nu engleza. bafta :lol:
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mulumex :)
Populus Romanus Fuckum Est
MADY
Mesaje: 12
Membru din: 27 Dec 2006, 14:49
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ello!Am si eu o intrebare simpla si la obiect.Pt cine merge bine situl?Pt cei care dau teapa la bani?Am o prietena care a lucrat la infiintarea sitului si nici in ziua de astazi nu si-a primit banii.S-a schimbat ceva intre timp?
livemodelles
Mesaje: 10
Membru din: 23 Noi 2006, 16:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Imi pare nespus de rau sa te anunt ca informatia ta este foarte eronata, livemodelles.com a trimis intotdeauna banii la timp, iar toate fetele si-au primit banii, asta stiu sigur, avand in vedere ca sunt fete care lucreaza de 4-5 luni si intotdeauna si-au primit banii.Parerea mea este ca data viitoare cand te plictisesti poate gasesti altceva mai bun de facut decat sa vorbesti aiurea despre un site de care nu stii nimic.
Avatar utilizator
Olivia
Mesaje: 2
Membru din: 31 Ian 2007, 00:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Si eu lucrez din noiembrie pe situl asta si nu am avut nici o problema cu banii. Intotdeauna i-au dat de 4 ori pe luna si m-au anuntat inainte data cand ii primesc.
Anya
Mesaje: 1
Membru din: 20 Feb 2007, 12:49
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ia nu mai incerca sa pacalesti oamenii Cristina, respectiv livemodelles ca am lucrat pe situl asta inca de la inceput cand mureati dupa fete sa lucreze acolo si dupa ce m-ati amanat 2 luni cu banii v-ati decis sa imi schimbati passu si sa-mi blocati accesul la cont ca sa nu mai primesc 550 de euro (cam asa aveam de luat) si nu i-am primit nici la ora actuala. Eu te cred pe tine ca tu faci bani si ii si primesti de vreme ce ti-o tragi cu adminu dar nu mai incerca sa minti fetele ca am pastrate discutii si tot ce vrei ca sa poata vedea oricine ce fel de site este si cum isi respecta performerii. Nu mai turna minciuni ca am destule dovezi ca sa te dau in gat , mincinoasa ce esti.
livemodelles
Mesaje: 10
Membru din: 23 Noi 2006, 16:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

deja sunt plictisita sa dau explicatii la toate frustratele ca tine, iti spun doar ca nu stiu cine esti, nu ma cheama cristina,eu doar am spus, si nu numai eu, ca mi-am luat banii de la site de cand lucrez si daca citesti mai sus o sa vezi ca au mai scris fete de pe site tocmai sa se arate ca banii vin intotdeauna, ca ai lucrat tu nu stiu cand pe site si nu ti-ai luat banii, nu stiu cat este de adevarat si oricum nu este problema mea.
Cat despre aberatia cu adminul, inclin sa cred ca esti o idioata :))))) oricum m-a amuzat teribil.
Ca si altii, eu nu am facut decat sa scriu despre acest site pentru ca relativ merge mai bine ca multe altele, nu am mintit pe nimeni si nici nu ma intereseaza daca se inscrie sau nu cineva pe el, asa ca nu vad care e problema ta.
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

O intrebare pentru cine stie!? E bun lover adminul acestui site? Adica, penetreaza cu simtul responsabilitatii, are prejudecati sau e total dezinhibat si dezinvolt, provocator de orgasme cosmice?

Voi propune un poll in care sa se voteze virilitatea administratorilor celor mai cunoscute siteuri, desigur doar pentru "cunoscatori" :)). Pun note ca-n catalog cei ce cunosc....

Si ca sa fiu ontopic, am si eu o dilema, orgasmul mai puternic e cu deficit sau exces de oxigen? Sunt persoane care afirma, majoritatea violatori, ca cel cu deficit e mai puternic. Asta ar fi motivul pentru care isi stranguleaza "partenera", si ca ar fi observat zbateri mai puternice ale acesteia in timpul penetrarilor. Intreb pentru a sti cum sa actionez pe viitor, sa ocup caile respiratorii ale partenerii cu limba, sau sa continui a ma uita la tv ca pana acum....

O primavara minunata in suflete....
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Pentru 166 eur pe ora poti gasi cu cine sa ti-o tragi si fara sa mai fie nevoie sa muncesti pe site :P
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
MADY
Mesaje: 12
Membru din: 27 Dec 2006, 14:49
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ello all!!! Draga livemodells sau Cristina mai pe intelesul tuturor,am urmarit situl de la bun inceput.Daca se castiga asa bine de ce au renuntat toate fetele care au fost de la inceput?Tu ai ramas singura si pe deasupra poza ta este postata la deschiderea sitului,deci e clar ca implicarea ta e mult mai mare decat ceea ce afirmi.Daca tu crezi ca cei ce posteaza lucruri negative au un dinte impotriva succesului tau cred ca te inseli.
Daca se mergea pe profesionalism de la bun inceput si pe respectarea modeluilui acum nu mai aveai parte de aceste topicuri si poate aveati mai multe fete online decat ceea ce exista acum
Oricum functionalitatea sitului mi se pare aberanta :shock: .Sa stai sa lucrezi numai cand e adminul on sa verifice daca acel client a cumparat credit sau nu;sa ti se inchida contul daca nu respecti aceasta ..... nu am cuvinte sa ma exprim deoarece aceasta nu se poate numi regula.
Poate cei care au fost incantati de iddea acestui nou site vor sta stramb si vor judeca drept daca se merita sa iroseasca timp si sa adune bani in contul altora.
Draga Cristina daca traiesti dupa legea junglei de legea junglei vei avea parte.Nu cred ca vrei sa auzi ce se va intampla daca cineva din cei tepuiti iti vad ochisorii aia sclipitori prin Bucuresti.
Bafta all la banuti si nu va mai lasati inselati de promisiuni desarte. :arrow:
alexa222
Mesaje: 2
Membru din: 24 Feb 2007, 14:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

hellooooo!!!! parca ati innebunit toti, draga MADY,care este problema ta pana la urma? am mai spus si repet si eu lucrez pe acest site asa praf cum il consideri tu si fac destui bani, iar ce spui tu ca nu ne primim banii nu este adevarat, eu tot timpul i-am primit.Iar despre modul cum functioneaza mie mi se pare ok, fiecare e liber sa aleaga ce vrea, siteuri sunt mii, asa ca nu vad de unde atata rautate.Cel mai bine este cine vrea sa se inregistreze, sa se inregistreze direct pe site si nu prin intermediul cuiva, daca ar exista asa cum sustineti reprezentanti in ro.
Avatar utilizator
blueblue777
Mesaje: 33
Membru din: 03 Iun 2005, 03:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Draga Mady ( acelasi user Anya, user nou care a postat o singura data), in primul rand nu prea prezinti credibilitate. In toate post-urile tale de cand te-ai inscris pe site vorbesti de rau toate siturile pe care ai lucrat .. ba xlovecam, ba camconomy nu-ti trimite banii.. Sa fi luat tu tzeapa de la toti sau ti-e teama de concurenta si incerci sa strici reputatia unor situri serioase ca nou hobby>? Daca nu ai respectat regulile mi se pare normal sa fi fost data afara. Nu tre sa-ti versi frustrarea aici. Pe livemodelles lucrez si eu si am primit mereu banii si la timp, iar regulile mi se par de bun simt. Sunt sigura ca le-ai stiut de la inceput si daca ai inceput sa lucrezi ai fost de acord cu ele, nu-i normal sa le blamezi DUPA ce le-ai incalcat. Nu iau apararea nimanui, se poate intampla in jobul asta sa iei tzepe sau sa fii dat afara daca nu respecti regulile, dar post-urile tale sunt cam ciudate,nu crezi?
TOSHIBA
Mesaje: 1
Membru din: 26 Feb 2007, 23:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

NU AI MAI LUATI APARAREA ACESTEI FETE CRISTINA , ESTE O MINCINOASA , :twisted: SITE UL NU MERGE DELOC BINE , EU AM LUCRAT PE ACEST SITE 1 LUNA DE ZILE SI AM FACUT 160 EURO , DEOARECE BA NU MERGEA SITE-UL ( probleme cu nu stiu ce ) , BA NU ESTE ADMINUL ONLINE CA SA VERIFICE PLATA MEMBRILOR , IN WEEKEND NU SE LUCRAZA DEOARECE ADMINUL ESTE PLECAT SI TOT ASA . PLATA '' CICA'' SE FACE LA SAPTAMANA DAR NU ESTE ADEVARAT , EU NU AM PRIMIT NICI ACUM BANII DE LA EI . DUPA CE MI-A INCHIS CONTUL FARA SA ANUNTE SI FARA UN MOTIV INTEMEIAT A MAI INCEPUT SI CU AMENINTARI .
livemodelles
Mesaje: 10
Membru din: 23 Noi 2006, 16:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Poate ne spui si noua cum ai lucrat tu o luna pe site fara sa iti primesti banii cand in contract scrie foarte clar ca are 4 virari pe luna in datele de 1,8,17,24 a lunii, cat de batuta in cap sa fii sa vezi ca nu-ti primesti banii si sa continui sa lucrezi? Iar cand trimiti toate datele pentru un cont nou, esti pus la curent cu regulile siteului, de care tu te plangi acum. Pana la urma poate ne lamuresti si pe noi cum ai ramas sa lucrezi o luna?
livemodelles
Mesaje: 10
Membru din: 23 Noi 2006, 16:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Replica ta nu are nici o legatura cu subiectul!!!!! Daca totusi gasesti atat de profitabil, la cate fete ai la studio te-ai umple de bani. BAFTA
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Subiect inchis
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”