crazywebcam

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
costin
User Junior
User Junior
Mesaje: 66
Membru din: 31 Ian 2005, 21:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
grumette40
User Activ
User Activ
Mesaje: 250
Membru din: 23 Oct 2004, 02:20
Localitate: nowhere
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ia zi Costine cu crazycam cum e ca vad ca te pricepi?Cam cati banuti se fac pe luna ?Mi-am deschis cont la ei si sunt curioasa.Mersi mult
Avatar utilizator
costin
User Junior
User Junior
Mesaje: 66
Membru din: 31 Ian 2005, 21:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nu stiu cati banutzi se fac cu exactitate...dar e un site cu care poti merge in paralel si cu altele...desigur sa nu lucrezi pe unul cu free si pe asta care ai numai private..
am pus si io o fata candva sa lucreze si pe asta...dar am vazut ca a facut vre-o patru euro si am scoso..pt ca nu renta pt mine..pe atunci eram foarte entuziasmat ca descoperisem un site nou si care accepta un cont nou..prea multe nu iti pot spune despre el...dar daca deja lucrezi si iti merge bionisor io spun ca se merita sa pastrezi contul...io am enumerat mai multe site-uri pe aici...pt toata lumea...ca a fost o discutzie candva intre mine si cineva de aici de pe forum ca nu vreau sa fiu mai deschis :wink:
raira
Mesaje: 3
Membru din: 24 Mai 2005, 08:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Eu am reusit sa fac 50 de euro abia in doua luni. Nu prea renteaza site-ul, dar promite. Si apoi e site olandez...astia manca emei frumoase pe paine.Probabil pentru ca ale lor sunt urate ca foamea.Cine are cont pe el, eu zic sa si`l pastreze. E un site care o sa urce in timp.Parerea mea.
Mistakes are purposely made :)
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

eu am inteles ca e site romanesc...cel putin asa se spunea intr-un alt post pe forumul acesta
http://www.adultvideochat.ro/forum_ro/v ... azywebcams
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”