privatecams

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Avatar utilizator
alby
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 04 Oct 2005, 00:27
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Probabil abia te-ai inregistrat in seara asta ???
Daca e asa , this is the motive . Trebuie sa-ti verifice intai aplicatia .
Aku , tzinand cont ca maine e revelionul , cred ca luni .

Vorbeste cu Leon (e mai tot timpul on line - mai putzin aku de sarbatori). E super se treaba fatza de Marlien care e o nesuferita ...
leon@midhold.nl pe MSN messenger
Pana cand nu-ti pui banii sa lucreze pentru tine, vei lucra tu pentru bani.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
shao
User Junior
User Junior
Mesaje: 51
Membru din: 17 Ian 2006, 00:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

STAI FARA GRIJA ATI PRIMESTI BANI:))))))
DE UNDE ATATEA BANI EU MA ROG DE 4 LUNI SA TRIMITA BANI SI AUZI NOUA POLITICA :IAM TRIMIS DUTE LA BANCA PAUZA FUGI ACASA VEZI DACA AI SCRIS CONTUL CORECT E SUPER CORECT TRIMITE MAIL DIN NOU RASPUN EI CIUDAT NOI AM TRIMIS MAI VERIFICATI DUREAZA CATEVA ZILE ASTA SE INTAMPLA ACUM 4 LUNI
SI TOT VERIFIC FRATILOR CA POATE INTRA CEVA IN CONT
A ERA SA UIT STITI CA PVT SE INREGISTREAZA SI APARETI PE SITE UNDE EI VAD FILMELE CU VOI DA HEHEE BAFTA POATE VA VAD PE XXL :))))) TEAPA FRATILOR SITE CU TEAPA
TREBUIA SA IAU DE LA EI VRO 200EURO
leon
Mesaje: 3
Membru din: 28 Dec 2005, 22:33
Localitate: The Hague, NL
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

As many people already know we always pay, and even earlier than other camportals. There are only a few things to keep in mind in order to receive your payment. Provide the right bank details, if you did not, change them through the website. You cannot simply mail us the new bank details, because we cannot verify that you are authorised to do so. You can only change you details on the site with your login and password. It's for your protection.

Also we need a copy of your ID or passport and a signed contract. According to Dutch law we cannot pay people without them being contracted. That's why. So please follow this rules and you will have it :-)

Ask other users in this forum about our payment policy. They will tell you it's OK !

Further we do not record video without your permission. And if we have your permission we use this movies to promote your profile and our site, offering this movie as free content/trailer/promo to webmasters.

Questions: leon@midhold.nl
MASTERofSEX
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 191
Membru din: 25 Apr 2005, 03:39
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

shao scrie:STAI FARA GRIJA ATI PRIMESTI BANI:))))))
DE UNDE ATATEA BANI EU MA ROG DE 4 LUNI SA TRIMITA BANI SI AUZI NOUA POLITICA :IAM TRIMIS DUTE LA BANCA PAUZA FUGI ACASA VEZI DACA AI SCRIS CONTUL CORECT E SUPER CORECT TRIMITE MAIL DIN NOU RASPUN EI CIUDAT NOI AM TRIMIS MAI VERIFICATI DUREAZA CATEVA ZILE ASTA SE INTAMPLA ACUM 4 LUNI
SI TOT VERIFIC FRATILOR CA POATE INTRA CEVA IN CONT
A ERA SA UIT STITI CA PVT SE INREGISTREAZA SI APARETI PE SITE UNDE EI VAD FILMELE CU VOI DA HEHEE BAFTA POATE VA VAD PE XXL :))))) TEAPA FRATILOR SITE CU TEAPA
TREBUIA SA IAU DE LA EI VRO 200EURO

SIGUR AI GRESIT CEVA ...SUNT CORECTZI CU BANII CE AI FACUT LUNA IN CURS PRIMESTI PE 15-18 LUNA VIITOARE IN CONT ..TRANSFER......SI NU EXISTA SA NU TRIMITA .......
Avatar utilizator
grumette40
User Activ
User Activ
Mesaje: 250
Membru din: 23 Oct 2004, 02:20
Localitate: nowhere
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Da,bineinteles.Si daca ai trimis contractul si ai scris in profile datele de cont corect tot aia.La e-mail-ul meu disperat de ce nu am primit banii ,ei imi raspund cu o intrebare:esti sigura ca ai scris contul corect?Adica as fi batuta in cap si nu as sti sa scriu niste cifre.Mi s-a parut o intrebare stupida.Daca mi-ar fi trimis banii si nu mi-ar fi ajuns in cont atunci as fi inteles rostul intrebarii.Dar sa pui o astfel de intrebare inainte sa trimiti banii mi se pare bataie de joc.
Si asa putem sa ne intrebam daca leon nu e cumva marcel sau alex-marlien si invers.
sunrise
Mesaje: 46
Membru din: 11 Iul 2006, 23:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

costin scrie:www.privatecams.nl
sunt cei mai magari :evil: cred ca se amuza la mail uri si trimit raspuns in bataie de joc
SEXY_DEEA19
Mesaje: 13
Membru din: 15 Oct 2006, 20:09
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

de ce vb prost....ce vreti sa faceti 1000 de euro din prima luna de munca ?? ei bine tot ce ati spus acolo este total gresit....eu lucrez de 6 luni pe privat si acu castig 2500 de euro pe luna ...nici macar o data nu au intarziat banii ...nici cand faceam cate 50 de euro.....se vede ca nu aveti vointa ....si asa nu veti castiga niciodata.....
Da-ti voi mie un sait care castig din prima luna multi bani ...si eu fac ce vreit voi ....cat despre min da este putin ..dar ia faceti niste calcule matematice ...asta numai pt cine poate bineinteles
cristianooo
Mesaje: 13
Membru din: 26 Sep 2006, 10:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

mai nene eu nu mai inteleg nimik pana la urma e situ k lumea sau e de teapa ....toata lumea are pareri diferite desi toti au lucrat pe el eu nu cred ca e vorba de vreo discriminare cred ca cineva minte ca daca a trimis bani bani se trimit la toata lumea nu asa random ....
SEXY_DEEA19
Mesaje: 13
Membru din: 15 Oct 2006, 20:09
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

iti spun eu ca este un sait foarte serios...si nu numai din punctul meu de vedere..dar am o prietena care munceste pe acest sait cam de 1 and jumatate si nu a avut nicioproblema....niciodata....nu vb in gol vb din experienta...
Avatar utilizator
Anna21
User Activ
User Activ
Mesaje: 216
Membru din: 18 Oct 2006, 17:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu e corect....siteul nu e serios.... sa iti primesti banii dupa 2 luni jumate? no way!
SEXY_DEEA19
Mesaje: 13
Membru din: 15 Oct 2006, 20:09
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

iti dau cuvantul ca nu am patit asa ceva ......niciodata ...nu am de ec sa mint ca doar nu am eu interes sa fac reclama la saitul asta ca nu am nimik de castigat.....si da ai dreptate ca nu este normal....dar sincer nu stiu ce s-a intamplat.......
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

krinwill scrie:nu e corect....siteul nu e serios.... sa iti primesti banii dupa 2 luni jumate? no way!
banii ii primesti atunci cand meriti . daca ai primit banii dupa doua luni si jumatate e numai vina ta ca nu esti capabil sa pui draq acolo un IBAN si un SWIFT corect .

nu mai lucrez cu ei dar asta nu-i impiedica sa-mi trimita in continuare fel de fel de mailuri si printre altele retin ca limita e de 50Euro ca sa-ti trimita banii . Daca la tine dureaza 2 luni sa faci banii astia iar e vina ta .

Oricare din cele doua de mai sus ar fi , un lucru e clar : am lucrat mai bine de 8 luni cu ei , iar daca am avut probleme de vre-un fel ele au fost 100% din cauza mea . Valabil si pentru celelalte siteuri .
Avatar utilizator
grumette40
User Activ
User Activ
Mesaje: 250
Membru din: 23 Oct 2004, 02:20
Localitate: nowhere
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Da , nu sunt atat de dobitoacă ca să nu ştiu să scriu un Iban sau Swift şi în plus făcusem destui bănuţi însumaţi în 2 perioade : 900 euro . Iată cateva reply-uri de la ei :

"Marcel" <[Modificat de Admin - fara date personale inclusiv email]> Add to Address Book Add Mobile Alert

To: xxxx
Subject: Re: Hello
Date: Fri, 13 May 2005 15:14:44 +0200

xxxxx,

As iban we have RO34343434343XX. Are you sure the 2 XX at the end are correct? We don't see it at other accounts...

Regards,
Marcel


Şi după ce la spun că e corect şi să nu mă ia la mişto:

Marcel" <[Modificat de Admin - fara date personale inclusiv email]> Add to Address Book Add Mobile Alert

To: xxxx
Subject: Re: Hello
Date: Tue, 17 May 2005 10:24:28 +0200

Hello xxxx,

Please don't jump to conclusions :)

I was only wondering if your payment information is right. You will get the money soon.

Regards,


Ce drăguţ: soon . Şi după încă o săptămană după ce i-am ameninţat că-i dau în judecată:

Marcel" <[Modificat de Admin - fara date personale inclusiv email]> Add to Address Book Add Mobile Alert

To: xxxxx
Subject: Re: Hello
Date: Mon, 23 May 2005 11:53:29 +0200

xxxx,

I understand your concerns.

We are a respectable company, and we always pay the bills. Yours is a bit delayed, I apologize for that.

Today I will ask our financial department to pay your money. I will inform you later this day when I know the money is transfered properly.

Regards,
Marcel


Şi au mai fost şi altele pană am primit banii . Şi cum am mai spus acelaşi lucru l-au făcut şi cu prietena mea , DECI NU SUNT UN CAZ SINGULAR . Părerea mea e că plătesc pe cine au chef şi cum au chef .Nu zic că nu am primit banii dar ca să mă rog o lună de ei să mi-i trimită nu mi se pare corect .
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

permite-mi sa constat cateva fapte pe urma carora sa-mi construiesc propria opinie .

concluzia este ca sunt zeci si sute de modele care isi primesc banii si 2-3 care reclama ca nu

mai vad ca sunt 60-70 de masochisti online right now care probabil nici ei nu-si primesc banii la timp ?

si in plus , cum am mai zis am lucrat cu ei , am si avut tendinta sa cred ca nu sunt seriosi pana mi-am dat seama ca ma uitam dupa bani intr-un cont cand eu de fapt le dadusem un alt cont in care imi trimisesera deja banii ... si asa cum spuneam mai sus vina imi apartinea 100%


Mai observ insa altceva : raspund unui user si replica imi vine de la cu totul altcineva . Sa fie useri cu 2 sau mai multe conturi in cautare de ceva ?

Nu mai caut decat daca o sa fie nevoie , insa rar ma insel , si din cate imi aduc aminte ba lauzi siteul asta , ba dai cu piatra . Ma intreb de ce ...
SEXY_DEEA19
Mesaje: 13
Membru din: 15 Oct 2006, 20:09
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

eu nu am patit asa ceva si lucrez de un an la ei ....interesant oricum ....
Avatar utilizator
grumette40
User Activ
User Activ
Mesaje: 250
Membru din: 23 Oct 2004, 02:20
Localitate: nowhere
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Arată-mi postul în care eu laud site-ul astă te rog , altfel nu mai face afirmaţii aiurea . Nu am mai multe conturi pe forum .
adid22
User Activ
User Activ
Mesaje: 259
Membru din: 08 Aug 2005, 10:55
Localitate: Prague,CZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

noi nu am avut vreodata probleme cu privatecams,banii au ajuns mereu la timp.tind sa cred totusi ca e vreo neintelegere din partea modelului cu actele,cont bancar ceva..
Avatar utilizator
grumette40
User Activ
User Activ
Mesaje: 250
Membru din: 23 Oct 2004, 02:20
Localitate: nowhere
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mă bucur pentru tine . Nu a fost nici o neînţelegere . ÃŽn acelaşi cont mai primisem de zeci de mii de ori bani din Olanda . Contractul fusese trimis din a doua zi de cand m-am logat pe site , deci nu se punea problema . ÃŽn schimb pe prietena mea au întrebat-o dacă a trimis contractul deşi şi ea îl trimisese cu muuuuuuult timp în urmă . Şi pe ea au ţinut-o ceva timp pana a primit banii .
Nu sunt începătoare . Am lucrat cu multe site-uri şi niciodată n-am mai avut probleme cu banii şi sper să nu mai am . A fost o perioadă foarte dificilă pe care nu o doresc nimănui . Eu nu le puteam spune creditorilor mei că veţi primi banii curand aşa cum mi-au spus mie cei de la privatecams .
Avatar utilizator
cocaine
Mesaje: 7
Membru din: 22 Dec 2007, 19:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

e putin 0,20e (fara free si cu trafic bun)??? nu cred...mie personal mi se par cele mai profitabile...acum depinde si de model (nu ma refer exclusiv la calitatile fizice) daca faci 200min pe ora(si se poate!), in 6 ore ai deja 1200 de min x 0.20 inseamna 240e pe zi...u do the math! (bine...minus comisioane etc. daca e cazul)
din experienta personala spun ca merge bine treaba (eu una sunt multumita cu minim 1000e/luna doar dp acel site fara prea mare efort...3-4 ore pe zi)
yepurashu
Mesaje: 1
Membru din: 02 Ian 2008, 12:32
Localitate: here somewhere
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SEXY_DEEA19 scrie:eu nu am patit asa ceva si lucrez de un an la ei ....interesant oricum ....
deea am inteles k tu lucrezi de 1an cu ei,eu tot incerc sa fac un cont la ei si mi'l tot resping :shock: :shock: fara sa specifice motivul desi am fost super atenta la toate detaliile ,nu se fac conturi pt Ro sau care e faza ? :roll:contul pe care esti tu este printr'un studio sau este personal ?macar sa stiu sa nu ma mai agit ..ty :roll:
Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi......trage si
impinge.
Issabbella
Mesaje: 1
Membru din: 27 Mar 2007, 14:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

vio_smile4u scrie:eu am lucrat pe el timp de trei luni.facusem 300 euro.asta era in luna mai.sintem in luna octombrie si inca nu am primit banii de la ei.o alta prietena a mea a lucrat si ea , facind 150 euro in 2 luni.dupa 2 luni jumatate a primit banii.nu stiu ce sa cred ...cred ca trimit banii la cine doresc .. la fel si la streamate.nici nu mai stiu pe ce siteuri sa stau ca sa primesc banii pe care ii fac. parerea mea este ca atunci cind intrii pe un site trebuie sa faci cit mai putin timp de ceva luni sa vezi daca trimit banii ...si apoi sa muncesti pe rupte... parerea mea ;)
Eu lucrez pe acest site de 5 ani...si niciodata nu au intarziat cu platile...iar eu sincera sa fiu nu am mai auzit pe nimeni sa se planga...iar in privinta tarifului sunt de acord...este cam mic...dar nimeni nu te obliga sa faci show...si nici nu-si permit sa te trateze ca pe alte site-uri...iar bani sa fac...eu lucrez doar pe asta..si traiesc binisor din banii pe care ii fac lunar
Avatar utilizator
unknown23
User Activ
User Activ
Mesaje: 320
Membru din: 23 Mar 2007, 18:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pai mai accepta romani??
epassporte nu au si ei??
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”