www.camsturbate.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
passion_dream
User Junior
User Junior
Mesaje: 62
Membru din: 20 Feb 2006, 20:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

care e faza cu siteul asta ca eu nu inteleg nimic? :lol: :lol: www.camsturbate.com
LETS MAKE MONEY....$$$$
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

show-urile se fac pe yahoo, MSN, eyeball sau skype. Tariful il alegi tu, poti pune si extraprice pt anumite tipuri de show. Conturile se fac usor. Accepta si studiouri. Plata se poate face si prin epassporte.

problema e ca id-ul de messenger al modelului e public si te trezesti cu tot felul de idioti care te adauga in lista, vorbesti cu ei, le dai si previw la cam dar nimeni nu cumpara show-ul.

E un site dragut dar fetele pe care le-am pus sa lucreze pe el nu au facut nici un ban timp de o saptamana. Era prea mare bataia de cap asa ca am renuntat.
Avatar utilizator
hotbrunette
Mesaje: 39
Membru din: 16 Aug 2005, 19:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Faza cu site-ul asta e ca nu plateste la timp sau poate deloc. Cand am auzit de 75% si ca odata ce ai facut 50$ banii sunt trimisi imediat,m-am gandit,bun...imi aduc membrii pe care-i cunosc mai demult acolo,iau 75%,fac 50$ in fiecare noapte pe acest site si ii primesc a doua zi sau in 2 zile...Am zis ca am dat lovitura :D Bun,am stat cateva zile pe el,in afara de membrii pe care i-am adus eu (vreo 2) un singur alt membru a cumparat un show...In fine,am facut vreo 63$ pe care nici acum,dupa 16 zile nu i-am primit.Le-am tot trimis mailuri,se fac ca nu inteleg de fapt ce metoda de payment vreau (initial pusesem epassporte insa il am facut de un site si nu merge sa-l folosesc decat acolo).Am zis apoi ca vreau Ikobo sau wire transfer,imi trimit mail in care zic ca pe ikobo nu pot face plata decat in 2 sapt si ca pt wire transfer imi iau 15$ din aia 63 si cica sa le dau reply daca m-am hotarat ce vreau pana la urma. Trimit iar mail,le zic ca nu conteaza care din cele 2 si ca vreau metoda cea mai rapida.Primesc ca raspuns o alta intrebare,daca nu cumva pot sa-mi fac paypal...In fine,m-au ametit asa cu vreo cateva mailuri dupa care am decis sa vb pe yahoo cu reliablehosting_phil care se ocupa de site si i-am zis ca sunt neseriosi si ca n-am primit banii nici dupa 14 zile.Si ce-mi zice reliablehosting_phil? Imi zice sa citesc model F.A.Q.,citesc, si acolo scria ca pentru intrebari legate de plata sa nu il intreb pe tipul asta de pe yahoo,ci sa trimit mail la billing@camsturbate.com.Pai facusem deja chestia asta,dar daca am vazut ca aia ma aburesc am zis sa vb direct cu elOk,ii zic tipului,am inteles,nu tre' sa vb cu tine despre payment,dar tot sunteti neseriosi...Dupa care el imi zice ca daca nu-mi convine,pot sa-mi sterg contul oricand si ca ei sunt f seriosi,ca ei sunt in businessul asta din 1995( :?: ) si etc.Acum s-au facut deja 16 zile de cand am facut banii astia si le-am mai trimis azi un mail.Nu ma deranjeaza ca nu am aia 63$,ca nu-s bani multi,insa ma deranjeaza neseriozitatea.De ce unele siteuri pot fi serioase si altele nu? Traiasca Imlive si CC ! De la siturile astea 2 n-am auzit niciodata "Daca nu-ti convine,poti sa-ti stergi contul"
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

din cate stiu eu acum nu mai accepta decat epassporte. Nu stiu cat de seriosi sunt, noi nu am facut bani pe el deloc.
Avatar utilizator
hotbrunette
Mesaje: 39
Membru din: 16 Aug 2005, 19:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

S-a facut 17 octombrie si eu tot n-am primit banii de la camsturbate(facuti de pe 9 septembrie!!!).S-ar putea sa se rezolve maine,sper,insa nu vreau sa mai aud de ei dupa ce-mi primesc banii
Avatar utilizator
Anna21
User Activ
User Activ
Mesaje: 216
Membru din: 18 Oct 2006, 17:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sunt neseriosi! pe bune! totusi, eu sper sa iti primesti banutzii...
cris_sweet
Mesaje: 4
Membru din: 28 Noi 2005, 15:35
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

mi e mi au trimis banii dupa o luna si dupa ce i am pistinat cu o groaza de e mailuri :roll: plus ca traficul este 0
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”