www.suk6cams.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
bonita_ro
Mesaje: 29
Membru din: 19 Mar 2006, 21:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
grumette40
User Activ
User Activ
Mesaje: 250
Membru din: 23 Oct 2004, 02:20
Localitate: nowhere
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cum merge site-ul ăsta?Mă interesează dacă există trafic şi dacă vin sau nu banii.
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Il cunosc personal pe patron si estete unul dintre cele mai abjecte persoane ce mi-au fost dat sa le cunosc.

NU va recomand.
Populus Romanus Fuckum Est
Anca
Mesaje: 4
Membru din: 05 Noi 2006, 20:09
Localitate: Birlad
Has thanked: 0
Been thanked: 0

gica_care_este scrie:Il cunosc personal pe patron si estete unul dintre cele mai abjecte persoane ce mi-au fost dat sa le cunosc.

NU va recomand.
De ce vorbesti asa de patronu sitului suk6cams din cite am auzit e din Belgia de unde il cunosti persona.
Si eu lucrez cu suk6cams de 5 luni si sunt ffortee multumita Si miam primit si banii de fiecare data la timp chiar si inainte . :P
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Anca scrie: De ce vorbesti asa de patronu sitului suk6cams din cite am auzit e din Belgia de unde il cunosti persona.
. :P
Pai si faptul ca e din belgia insemana ca nu il cunosc???
In fine, fiecare cu experientele sale...

Bafta multa
Populus Romanus Fuckum Est
Avatar utilizator
nicusor
Mesaje: 27
Membru din: 03 Oct 2006, 10:25
Localitate: constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Offffffff gica_care_este iar dau de tine si de abetatiiletale este un site bun si face plata la timp asa ca nu mai vb tu ce nu sti
nicusor
XdollX
Mesaje: 18
Membru din: 12 Dec 2005, 17:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

hmm , lumea se multumeste si cu cativa centi, si inca il considera bun.... misto abordare..... ma intreb cat o sa mai munciti gratis oameni buni???????????????
XdollX
Mesaje: 18
Membru din: 12 Dec 2005, 17:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si inca ceva ... se intreaba lumea daca are trafic.... ma intreb si eu asta de vreme ce au 3, 4 fete online seara ca dimineata au si mai putine:))). Poate webmasterii care posteaza pe aici ne raspund si la aceasta intrebare.....bafta si multi $$$$$$
ricky
Mesaje: 1
Membru din: 17 Mar 2007, 21:32
Localitate: iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

hahaha... saracu bogat belgian, va zic eu o povestioara: a intrat omul pe xcams.be a cunoscut si el o tipa .. dupa ce a vb cu ea de cateva ori a venit in romania, a luat-o pe langa el de la chioscul de tabla de unde vindea sicrie si coroane de flori, a facut site-ul cu cativa baieti din iasi de care si-a batut joc cu banii.. a vrut sa o lase pe ea sa se opcupe de site, insa ea uita in mod frecvent chiar adresa sitului si provoca mult umor... ca sa isi aduca fete pe site a inceputs a ofere procente mari pe alte situri cu conditia sa stea si pe situl lui, reusind in acest fel sa subtieze personalul in cateva studouri, iar acum se chinuie sa supravetuiasca cu un site si un suport tehnic care lasa rau de tot de dorit...
secretvirgin
Mesaje: 1
Membru din: 01 Aug 2007, 09:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vai de capul meu cu situl asta de .... nu sfatuiesc pe nimeni sa intre pe el ...
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”