passioncams

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
TENICA
User Junior
User Junior
Mesaje: 80
Membru din: 14 Feb 2005, 23:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

VA SALUT PE TOTI.LUCREAZA CINEVA PE ACEST SITE?SE MAI FAC CONTURI?MERCI.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
passion_dream
User Junior
User Junior
Mesaje: 62
Membru din: 20 Feb 2006, 20:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Passioncams adica Clubxlive adica.....este un site bun...dar din cate stiu eu nu mai primesc modele momentan..chiar am vazut un post de al lui DoarEu undeva la sectiunea Reclame..cauta-l poate te va ajuta el..
Multa bafta.. :)
LETS MAKE MONEY....$$$$
Avatar utilizator
Mihai78
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 192
Membru din: 25 Oct 2005, 16:39
Localitate: Europe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

TENICA scrie:VA SALUT PE TOTI.LUCREAZA CINEVA PE ACEST SITE?SE MAI FAC CONTURI?MERCI.
Nu mai acepta romani:(...sunt tot cei de la camconomy...
Avatar utilizator
blueblue777
Mesaje: 33
Membru din: 03 Iun 2005, 03:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu stiu daca e vorba doar de romani. Cineva din afara a vrut sa faca un cont si n-a primit nici un raspuns. Poate ca nu au nevoie de modele... inca.
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mai incercati si acum . Eu stiu ca intotdeauna au primit Romania , uneori iti raspunde de la primul mail , alteori trebuie sa insisti .

Modele : http://camconomy.com/?ATSNPNTE:56047|L: ... host_apply|
Agenti / studiouri : http://camconomy.com/?GSLCSJEMI:49883|L ... udio_apply|

Eu zic sa insistati ca se merita lucrat pe acest site .

Bafta tuturor .!
Avatar utilizator
alby
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 04 Oct 2005, 00:27
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

TENICA scrie:VA SALUT PE TOTI.LUCREAZA CINEVA PE ACEST SITE?SE MAI FAC CONTURI?MERCI.
Siteul e varza,nu mai e ce a fost odata,e in cadere oricum!!
Pana cand nu-ti pui banii sa lucreze pentru tine, vei lucra tu pentru bani.
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

fantomachat scrie:Siteul e varza,nu mai e ce a fost odata,e in cadere oricum!!
poate mergea innainte dar acum nu mai e cea fost sau inmultit romanii pe el au gasit punguta cu 2 bani :lol:
nu inteleg cum ai ajuns la concluzia ca este varza , nu inteleg cum ai ajuns la concluzia ca acest site e in cadere . Nu poti face astfel de constatari sau afirmatii fata de nici un site decat daca lucrezi pe siteul respectiv .

In cazul de fata , spui ca reteaua de siteuri lazydollars / camconomy "e varza" constatand ce ? Pentru ca daca lucrezi inca pe acest site nu are logica . Cum ar putea sa lucreze cineva pe un site care e varza ? Viceversa e valabila si o repet ca sa inteleaga toata lumea - daca nu lucrezi pe el cum de stii ca e varza ?

Nu am nici un interes ascuns sau meschin , dar ma irita oamenii care fac afirmatii de genul "siteul X e varza" doar penru a-l proteja , a-l tine inchis sub cheie , de a creea psihoza ca siteul X nu accepta Romania .
Ei bine accepta ! Si siteul nu e varza - merge chiar bine ! Dovada stau ratele de conversie (daca stii ce sunt alea) de la programele de afiliere , dar si testimonialele multora .

Iti aperi cu atata inversunare paturica incat ma duci cu gandul la faptul ca daca se intampla o aglomerare pe camconomy - nu doar cantitativ ci si calitativ - nu ai sa-i faci fata . E doar o afirmatie inocenta , dar eu chiar cred in ea .

Repet ca sa faca un stop-cardiac fantomas : camconomy accepta romania - se fac bani in conditiile in care lucrezi bine (conditie absolut valabila pentru orice site) . Cine vrea sa-l incerce bine , cine nu iar bine ...
Avatar utilizator
passion_dream
User Junior
User Junior
Mesaje: 62
Membru din: 20 Feb 2006, 20:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

DoarEu scrie:
fantomachat scrie:Siteul e varza,nu mai e ce a fost odata,e in cadere oricum!!
poate mergea innainte dar acum nu mai e cea fost sau inmultit romanii pe el au gasit punguta cu 2 bani :lol:
nu inteleg cum ai ajuns la concluzia ca este varza , nu inteleg cum ai ajuns la concluzia ca acest site e in cadere . Nu poti face astfel de constatari sau afirmatii fata de nici un site decat daca lucrezi pe siteul respectiv .

In cazul de fata , spui ca reteaua de siteuri lazydollars / camconomy "e varza" constatand ce ? Pentru ca daca lucrezi inca pe acest site nu are logica . Cum ar putea sa lucreze cineva pe un site care e varza ? Viceversa e valabila si o repet ca sa inteleaga toata lumea - daca nu lucrezi pe el cum de stii ca e varza ?

Nu am nici un interes ascuns sau meschin , dar ma irita oamenii care fac afirmatii de genul "siteul X e varza" doar penru a-l proteja , a-l tine inchis sub cheie , de a creea psihoza ca siteul X nu accepta Romania .
Ei bine accepta ! Si siteul nu e varza - merge chiar bine ! Dovada stau ratele de conversie (daca stii ce sunt alea) de la programele de afiliere , dar si testimonialele multora .

Iti aperi cu atata inversunare paturica incat ma duci cu gandul la faptul ca daca se intampla o aglomerare pe camconomy - nu doar cantitativ ci si calitativ - nu ai sa-i faci fata . E doar o afirmatie inocenta , dar eu chiar cred in ea .

Repet ca sa faca un stop-cardiac fantomas : camconomy accepta romania - se fac bani in conditiile in care lucrezi bine (conditie absolut valabila pentru orice site) . Cine vrea sa-l incerce bine , cine nu iar bine ...
mai omule eu te cunosc foarte bine ca doar de....suntem din acelasi oras amandoi......te rog eu frumos nu mai plange pe forum pe aici dupa Camconomy asta...chiar te rog...sa nu incep iar....te rog....mai bine ai pune mana si ai face la tine acolo putina ordine si ai incepe si tu sa lucrezi nu sa stai sa te uti in gradina altuia,ai pierdut tota vara asta pe forum demostranduti destaptaciunea pune mana la munca omule :wink:
LETS MAKE MONEY....$$$$
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Va rog sa incetati ca deja degenereaza discutia.
Fiecare are dreptul sa creada ce vrea.
Respectati dreptul la replica!
Nu mai continuati in chestia asta copilareasca.
Daca s-a spus ce era de spus legat de tpic atunci il putem considerat inchis!
Populus Romanus Fuckum Est
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

a raspunde la asa niste idiotenii - cu furie -nu ar insemna decat sa spun cu glas tare "sunt un imatur , un copil " .
Daca ar fi un site de matrimoniale as spune mai multe despre mine .... :P

Repet inca o data : pe camconomy oricine isi poate deschide cont si oricine poate sa lucreze . Asta ma include si pe mine . Indiferent ce se stie sau se crede , exista solutii ca si eu sa lucrez pe acest site daca nu cumva o fac deja ... Prin urmare nu am de ce sa plang .

Am continuat sa spun si in acest topic ceea ce am afirmat intotdeauna despre acest site si anume : ca este bun si ca accepta romania . Nu am spus absolut nimic altceva decat ceea ce am afirmat si voi continua sa afirm (cu excceptia cazului in care camconomy va ajunge sa fie varza)

Marturii imi stau propriile mele topicuri din care acesta este cel mai elocvent : ofeream colaborare si in acelasi timp precizam ca siteul accepta Romania !
http://adultvideochat.ro/forum_ro/about ... =camconomy

Apoi . Nu am dat nimanui sfaturi niciodata - cu forta ca sa zic asa - iar daca am acceptat o vorba / un sfat / o propunere - am acceptat-o de la cei pe care ii consideram cel putin egalul meu ca nivel de inteligenta si /sau cunostinte in ale video chatului . Prin urmare nu pot sa urmez sfaturile tale albynele , si exista chiar un proverb cu cineva care "moare de grija altuia" .

In incheiere trebuie sa subliniez ca am demonstrat o data in plus , prin tot ceea ce am zis in topicul de fata , ca sunt destui cei care cred cu naivitate in ceea ce zice unul sau altul .
Camconomy este un site foarte bun , pe care personaje ca fantomas si passion (daca nu or fi unul si acelasi) incearca sa le tina ascunse , promovand false informatii despre acestea (varza , cadere , etc).

Nu inchide acest topic , ca sa vada toata lumea adevarul despre camconomy .
Avatar utilizator
passion_dream
User Junior
User Junior
Mesaje: 62
Membru din: 20 Feb 2006, 20:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

DoarEu scrie:a raspunde la asa niste idiotenii - cu furie -nu ar insemna decat sa spun cu glas tare "sunt un imatur , un copil " .
Daca ar fi un site de matrimoniale as spune mai multe despre mine .... :P

Repet inca o data : pe camconomy oricine isi poate deschide cont si oricine poate sa lucreze . Asta ma include si pe mine . Indiferent ce se stie sau se crede , exista solutii ca si eu sa lucrez pe acest site daca nu cumva o fac deja ... Prin urmare nu am de ce sa plang .

Am continuat sa spun si in acest topic ceea ce am afirmat intotdeauna despre acest site si anume : ca este bun si ca accepta romania . Nu am spus absolut nimic altceva decat ceea ce am afirmat si voi continua sa afirm (cu excceptia cazului in care camconomy va ajunge sa fie varza)

Marturii imi stau propriile mele topicuri din care acesta este cel mai elocvent : ofeream colaborare si in acelasi timp precizam ca siteul accepta Romania !
http://adultvideochat.ro/forum_ro/about ... =camconomy

Apoi . Nu am dat nimanui sfaturi niciodata - cu forta ca sa zic asa - iar daca am acceptat o vorba / un sfat / o propunere - am acceptat-o de la cei pe care ii consideram cel putin egalul meu ca nivel de inteligenta si /sau cunostinte in ale video chatului . Prin urmare nu pot sa urmez sfaturile tale albynele , si exista chiar un proverb cu cineva care "moare de grija altuia" .

In incheiere trebuie sa subliniez ca am demonstrat o data in plus , prin tot ceea ce am zis in topicul de fata , ca sunt destui cei care cred cu naivitate in ceea ce zice unul sau altul .
Camconomy este un site foarte bun , pe care personaje ca fantomas si passion (daca nu or fi unul si acelasi) incearca sa le tina ascunse , promovand false informatii despre acestea (varza , cadere , etc).

Nu inchide acest topic , ca sa vada toata lumea adevarul despre camconomy .
pana la urma si la coada nu am spus ca nu merge sa faci cont pe Camconomy il faci mai greu dar il faci pana la urma problema este ca daca am zis ca este "varza" stiu eu de ce am zis ptr ca lucrez acolo.si nici sfat nu a fost pe cata vreme u stai si te uti de afara...am mai zis ca plangi pe aici dupa camconomy(si de ciuda uite ce faci mai copile)
DoarEu scrie: iar daca am acceptat o vorba / un sfat / o propunere - am acceptat-o de la cei pe care ii consideram cel putin egalul meu ca nivel de inteligenta si /sau cunostinte in ale video chatului.
bun dom'le tu consideri ca ai atatea cunostinte in ale videochatului din toamana anului 2005 pana acum de dai pe afara......cunostinte si experienta...ha ha ha ha ha ... pe ce cu cine ai facut experienta?... ca modele nu ai avut si nici nu o sa ai vreo data..Thrust me :D

Am incheiat subiectul asta las ca o rezolv eu cum am rezolvato si data trecuta......asa ca baietii de la Braila....vad ca nu tia ajuns :shock:
LETS MAKE MONEY....$$$$
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Nu am sa fac foarte multe precizari pentru ca nu vreau sa-i plictisesc pe care nu sunt implicati in aceasta adevarata "vendeta" pe care passion incearca sa o comita .

Am sa fac insa o referire si un apel direct din nou catre admini sa nu mai dea drumul la astfel de posturi pe forum . Sunt peste 10000 de membrii , stiu ca aveti si alte treburi si timpul este limitat , ca nu aveti cum sa retineti elemente despre fiecare user in parte si "problemele" pe care fiecare incearca sa si le rezolve , dar incercati pe cat posibil sa evitati publicarea si sau incurajarea unor astfel de personaje .

Si acum sa-mi exercit dreptul la replica :
pana la urma si la coada nu am spus ca nu merge sa faci cont pe Camconomy il faci mai greu dar il faci pana la urma problema este ca daca am zis ca este "varza" stiu eu de ce am zis ptr ca lucrez acolo.si nici sfat nu a fost pe cata vreme u stai si te uti de afara...am mai zis ca plangi pe aici dupa camconomy(si de ciuda uite ce faci mai copile)
-personal as renunta imediat la un site pe care il consider varza sau in cadere . Am exemplificat asta si mai sus .
Ti-am mai explicat si personal , dar si prin posturi pe care le-am mai scris pe acest forum . De acum X luni de cand ai furat tu siteul asta si pana acum au mai intrat modele pe site , modele care au lumina buna , care arata bine , care se vad clar , care zambesc , etc - si e absolut normal ca traficul sa se multe dintr-un room anost catre acele modele .

Nu cu foarte mult timp in urma Svideo spunea aici pe forum ca nu poti cataloga un site dupa testimonialele a doua modele , pentru ca unul poate face 100 de dolari , si pe acelasi site celalalt model sa faca 1000 de dolari . In concluzie acel site ar fi unul slab pentru primul model , si unul bun pentru cel care face 1000 .

Cunosc siteul foarte bine , si sunt convins ca daca ai o problema , aceasta nu se afla la site sau la traficul siteului . Problema se afla la tine , la calitatea showurilor si a logisticii .

Cu ce ma ocup eu nu cred ca este problema ta . Teoria aceea cu "pune mana si munceste" ai invatat-o de la mine . Esti ca un patefon stricat care inregistreaza cate o fraza sau o expresie de la unul sau altul si apoi o repeta la nesfarsit pana cand o noua expresie este inregistrata . Lipsa de MB in memoria patefornului te obliga sa renunti la expresia invatata anterior . Pur si simplu nu e foarte mult loc acolo ...

Dar daca te roade curiozitatea afla ca sunt multe alte resurse din care se pot face bani , prin munca nu prin scam (explic mai jos de ce fac trimitere la scam)
bun dom'le tu consideri ca ai atatea cunostinte in ale videochatului din toamana anului 2005 pana acum de dai pe afara......cunostinte si experienta...ha ha ha ha ha ... pe ce cu cine ai facut experienta?... ca modele nu ai avut si nici nu o sa ai vreo data..Thrust me
in functie de afinitatile si interesele tale declari aici pe forum ba ca fac asta de 3 luni , ba de ani buni , ba din septembrie 2005 .
Nu am sa ma justific in fata nimanui de cand , cum si ce fel , insa cu siguranta am capacitatea de a invata intr-o zi cat patefonul tau intr-un an . Conform afirmatiilor tale asta ar insemna ca sunt deja in avans fata de tine cu vre-o 340 de ani (din septembrie 2005 pana acum , cam atatea zile s-au scurs) . Eu zic ca am undeva la 1000 de ani avans , dar ce crezi tu sau altii nu ma pasioneaza .
Am incheiat subiectul asta las ca o rezolv eu cum am rezolvato si data trecuta......asa ca baietii de la Braila....vad ca nu tia ajuns
ce sa-mi ajunga ? ca ai fugit de aici cu parolele ? ca ai fugit cu parola de la e-mailul meu principal ?(noroc ca mi-am dat seama la timp) ca ai dat resign pe la conturile unde stiai parolele - in special pe imlive ? ca ai incercat sa-mi faci magarie la epassporte ? ca ai trimis mailuri la camcontacts incercand sa obtii ceea ce nu era al tau ?

poate ii spui si moldoveanului arhire_a cum ai fugit cu contul de la camconomy in care erau angrenate si fetele lui ... daca tot mi-am luat bobarnace pentru asta . Mi-am luat bobarnace pentru ca omul vorbise cu mine nu cu tine ....
poate ii spui omului si cum incerci sa-i furi parola de la yahoo ca sa-i obtii astfel parolele de la epassporte si sa-i schimbi datele bancare la siteurile pe care lucreaza ca sa-ti vina tie banii . Ai avut o data sansa asta din cate am auzit , insa patefonul te-a dat de gol ... avea ceva RAM blocat pe acolo si te-ai dat de gol singur .

poate explici tuturor asta . iar daca ameninti pe alta parte , parca zici ca te cunoaste giga_care_este cat esti de copil, ca atunci cand a trebuit sa vii aici sa-ti iei cele 2-3 lucruri pe care le aveai , ai venit la propriu cu mamica , taticu si surioara .
Fii barbat in viata reala daca te tine , nu pe forum .

Si apropos de invidie , poate le explici baietilor de pe aici cum faci tu pe militianul pe camconomy - intrii in free chat - stai ca popandaul - faci screenshoturi la fetele care fac greseli (dau adrese de mail , etc) si vorbesti repede cu Christine , plangandu-te (fals) ca tu nu faci astfel de lucruri . In concluzie fetele respective sunt suspendate de pe site ...

Ar mai fi multe lucruri la care ar trebui sa ne oferi si noua cateva explicatii , dar nu mai continui sa le enumar aici , pentru ca oricum sunt constient ca la acest mesaj reply-ul tau va fi egal proportional cu nivelul tau de inteligenta.

Imi cer scuze din nou fata de cei care-si pierd timpul citind astfel de mesaje . Totusi , sunt de parere ca aveti ce invata dintr-un astfel de topic . In cazul de fata ati putea trage urmatoarele concluzii :

-camconomy e un site bun - dar ca orice alt site pentru a avea succes trebuie sa stii ceva mai mult de 5 cuvinte in engleza , sa te prezinti cu o lumina buna , cu o conexiune la net nu foarte aglomerata , si sa fii model : sa zambesti , sa fi bine dispusa , etc .

-exista oameni falsi care vorbesc mult . uneori sunt oameni de buna cuviinta care explica unor oameni ca albynel in termeni de confidentialitate cu ce se ocupa SAD inainte de video-chat sau videochat_father , etc . Aceste barfe au ajuns si la urechile mele datorita unor bine-voitori ca acest albynel .

-despre nivelul de inteligenta , carisma si cunostinte in materie de video chat al maestrului passion_dream - va las sa trageti concluziile singuri

Va urez aproape tuturor spor la munca , iar celorlati spor la bani ... ca pentru munca iti trebuie RAM la patefon .
adid22
User Activ
User Activ
Mesaje: 259
Membru din: 08 Aug 2005, 10:55
Localitate: Prague,CZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ma eu va stiu pe amandoi...orgoliile voastre sunt mari..
Aveti fiecare polite de platit unul altuia,e normal,totusi parerea mea e ca discutia asta nu face bine nimanui,din contra,cine stie,poate va strica din credibilitate in unele afaceri pe care vreti sa le faceti cu alti forumisti. :twisted:

Sper ca topicul asta sa fie inchis si trecut la relicve cat de repede.

De altfel,scuze de post,va rog nu interpretati ca ma bag..pur si simplu sper sa va (mai) gasiti la o bere rece si sa discutati amical..asa e frumos :)
Avatar utilizator
alex21
User Activ
User Activ
Mesaje: 201
Membru din: 27 Aug 2005, 19:11
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Repet ca sa faca un stop-cardiac fantomas : camconomy accepta romania - se fac bani in conditiile in care lucrezi bine (conditie absolut valabila pentru orice site) . Cine vrea sa-l incerce bine , cine nu iar bine ...

Cod: Selectaţi tot

Thank you for your email.
 
Unfortunately we have enough Romanian studios that already work for us, sorry.
 
With kind regards,
 
Christine.


Please quote all replies in correspondence.
:lol: :lol: :lol:

Cred ca s-a lamurit o problema cu care se confrunta mai toti care vroiau sa se inscrie pe site.

Bafta :wink:
Timpul e o fiara care are nesfarsita rabdare de a inghiti totul
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

in general la acest nivel se face diferenta . sunt unii care stiu ce sa scrie in acele aplicatii , si sunt altii care trebuie sa fure adrese de email ca sa copieze cam ce au de zis prin aplicatiile respective .


Thank you for your email.

Unfortunately we have enough Romanian studios that already work for us, sorry.

With kind regards,

Christine.
e un mod elegant de a spune altceva ....
Avatar utilizator
alex21
User Activ
User Activ
Mesaje: 201
Membru din: 27 Aug 2005, 19:11
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Adica ca nu am inteles ce ai vrut sa zici... la ora asta nu gandesc prea bine.
:? :(
Timpul e o fiara care are nesfarsita rabdare de a inghiti totul
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

trimite-mi un PM sau posteaza aici ceea ce le-ai scris la "motivation" si voi fi mai clar ...

ceea ce am vrut sa spun este ca acel forumular nu este sa zicem ca la Jasmin sau imlive unde il completezi si ai siguranta maxima ca o sa-l aprobe (cu excceptiile de rigoare impuse de regulile lor) . In cazul de fata e ca un fel de selectie . Trebuie sa la incanti ochiul cu ceea ce spui acolo .

Multe laude de sine si multe pupaturi de dosuri ... cam la asta se rezuma pe scurt . Mai explicit decat atat nu am cum sa fiu .
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

OFF Topic dar fara delir...
DoarEu scrie:-exista oameni falsi care vorbesc mult . uneori sunt oameni de buna cuviinta care explica unor oameni ca albynel in termeni de confidentialitate cu ce se ocupa SAD inainte de video-chat sau videochat_father , etc . Aceste barfe au ajuns si la urechile mele datorita unor bine-voitori ca acest albynel .
Pai daca stii ca e "binevoitor" acest albinel si ca e barfa ieftina ce spune era mai bine sa nu mai amintesti. De Sad nu stiu nimic, dar de videochat_father stiu fff bine, si stiu ca nu se ocupa cu nimic de care sa-i fie rusine ba din contra chiar se poate mandri, deci insinuarile din barfele unora nu au nici un temei si nici nu trebuie amintite.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nu taticu , nu despre asta e vorba . nu atrunca nimeni cu noroi si nu a zis nimeni ca X/Y/Z a facut cine stie ce magarii . faceam trimitere directa doar la preocuparile unora , in sensul in care in loc sa se uite in propria ograda si sa-si faca casa in loc sa stea in cort , in loc sa citeasca forumul in profunzime si printre randuri acolo unde e cazul , in loc sa construiasca pe forum sau pe mess discutii constructive pentru "afacerile" lor , stau si barfesc ca la coltul blocului de ce au mai auzit ei ca face sau a facut unul sau altul .

barfele deseori inseamna invidie . asadar SAD , videochat_father , tu , eu sau oricare altul este "barfit" pe la stiu eu ce colt de messenger inseamna ca are valoare (la sensul cel mai pozitiv si profesional cu putinta).

respect Bro!
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”