WWW.TASTY.COM

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
GIRL
User Junior
User Junior
Mesaje: 60
Membru din: 11 Mar 2006, 16:11
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

STIE CINEVA CEVA INFOR DESPRE ACEST SITE????
LET'S WORK TOGETHER !!!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
passion_dream
User Junior
User Junior
Mesaje: 62
Membru din: 20 Feb 2006, 20:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

GIRL scrie:STIE CINEVA CEVA INFOR DESPRE ACEST SITE????
E primada data cand vad/aud de el...e funny chestia aia cu.."THE # 1 SITE FOR FREE LIVE VIDEO CHAT"...DDAAAAA??????? :twisted:
Am citit cateva chestii pe acolo : se plateste la interval de doua perioade prin cec , transfer bancar sau ADP.., mai multe tarife pe private (1.26/min)
semi-private(0.63/min) si voyeur private(0.42/min)...filme..fan club.....insa la ora 12.38 pm nu erau decat 5 modele online..din 10-15 inscrise in total(parca..)... deci e nou siteul ( ?).Cu o lista de afiliati cat Romania de mare si alte chestii care .... in sfarsit parerea mea...cred ca mai astept ceva timp pana sa lucrez cu ei..mai astept sa ma conving ca sunt # 1 site in free chat.. :evil:..
Succes.
LETS MAKE MONEY....$$$$
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”