www.xcams.be

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
OBSESSION
Mesaje: 5
Membru din: 28 Feb 2006, 11:54
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

www.xcams.be este un site bun chiar daca este platit putin dare are un trafic foarte bun
Avantajul omului inteligent este ca poate face pe prostul ori de cate ori are chef...
SoulCams Models Studios wanted
Jenna
Mesaje: 4
Membru din: 03 Iul 2007, 11:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si conturi pe Ro mai face?
stie cineva site-uri cu trafic bun si seriosi la bani?
merci....
onutxxx
Mesaje: 33
Membru din: 16 Noi 2008, 16:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu se mai fac conturi pe ro d f mult timp, si in continuare nu vor sa faca conturi pe ro. se pot gasi d inchiriat eventual, merge ok in perioada asta xcamul.
Avatar utilizator
IOLANDA
Mesaje: 27
Membru din: 15 Noi 2008, 11:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu se prea vorbeste aici despre acest site, oare de ce??
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

IOLANDA scrie:Nu se prea vorbeste aici despre acest site, oare de ce??
Pentru ca au niste procente de kk, pt modele :lol:
Avatar utilizator
IOLANDA
Mesaje: 27
Membru din: 15 Noi 2008, 11:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:) Pai procentul e rezonabil, de 50 %, ca si la celelalte
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Ba se vorbeste domnule showstreamxxx, se vorbeste.... eu unul am tot vorbit, dar stii de ce nu e prea agreat?

Nu neaparat din cauza tarifului de rahat pe care il ofera modelelor ci magariilor ce se fac in spatele siteului chiar de catre admini sau cu aprobarea adminilor. Detaliile nu conteaza tot au fost spuse....si de catre mine in cunostinta de cauza ...

Alt motiv e ca pe siteurile olandeze niciodata nu se vor face banii care se fac pe siteurile mari care nu fac magarii.

Asa ca astept oferta ta de inchiriere de conturi pe xcam.... probabil va trebui sa faci alt user...si asta a fost compromis....
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
LECABEL
Mesaje: 14
Membru din: 07 Oct 2008, 22:32
Localitate: piatra neamt
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Auzi, procent rezonabil, noroc ca mai are ceva trafic, ca daca ramanea la mila procentului , pica siteul demult
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

IOLANDA scrie::) Pai procentul e rezonabil, de 50 %, ca si la celelalte

Clientii platesc 1 E/min iar la modele vin 0.20 E, daca e prin intermediari chiar mai putin. Tu sau nu stii sa socotesti sau vezi triplu.
dnk
Mesaje: 21
Membru din: 19 Aug 2009, 23:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sunt plictisit ca studio sa lucrez cu conturi de la alte studiouri pe 70% si daca mai dau si la fete 55 raman fix cu ceva de guma Turbo ...."app sunt din generatia guma turbo "...asa ca m-am hotarat sa renunt la ei.
nu vor sa accepte conturi de studio in nici un fel...am incercat cu cineva din germania...nu mai vor decat de model ...dar model inregistrat prin studio ...exact cum am colaborat eu pana acum....deci deloc avantajos....
si inca ceva foarte important
fac bani doar fetele care cunosc limba olandeza....daca cunosti doar eng it , span sau altele este varza...pe vremea cand colaboram cu ei mergea sa-i minti ca cunosti olandeza...acum te verifica adminul drept costumer in pvt ...deci nu mai e loc ...:)
sanatate :))
studioline
Mesaje: 16
Membru din: 25 Noi 2010, 13:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu lucrez cu acest site de mult timp si e foarte bun la trafic.Da , are tariful mic 0.2 E/min , dar daca faci peste 7500 min e 0.25 si peste 15.000 min este 0.3.Ca sa nu mai zic ca in one2one pretul pe minut creste de 2X , 3X sau 4X , depinde cum il setezi,deci daca esti model bun inseamna ca de fapt esti platita cu 0.3 E/min sau chiar 1.2 E/min.NU stiu...mi se pare ca platesc astia chiar bine pentru un site fara free-chat.
Nu orice studio sau fata pot face bani pe acest site,sunt prea multe de spus despre el , dar am fete care fac 6000 Eur pe luna doar pe acest site.
cristinne
Mesaje: 3
Membru din: 02 Iul 2011, 01:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

acum in 2011 mai face cineva bani pe el?si altceva stiu perfect germana care este aproape olandeza..adica eu ma inteleg cu olandezii in germana dialect....se merita sa mi fac cont?va multumesc..astept rasp si sugestii
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”