www.nude24-7.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
adid22
User Activ
User Activ
Mesaje: 259
Membru din: 08 Aug 2005, 10:55
Localitate: Prague,CZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

stie cineva daca merge treaba ?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

vechi dar slab
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

de ce e slab?? Stiu ca au 3$/ora garantati pe langa privat....daca esti studio poti face bani draguti numai din banii astia...eu nu l-am incercat dar vreau
Avatar utilizator
blueblue777
Mesaje: 33
Membru din: 03 Iun 2005, 03:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

plasma scrie:de ce e slab?? Stiu ca au 3$/ora garantati pe langa privat....daca esti studio poti face bani draguti numai din banii astia...eu nu l-am incercat dar vreau
Da, suna bine 3$ /ora, cu conditia sa-i primesti.. Eu am lucrat degeaba pe el, si mai stiu un studio care nu a primit. Dupa zeci de mail-uri am primit un raspuns; cine e curios sa spuna ca i-l trimit. Nu va mai inghesuiti atat cand auziti de plati/ora garantate ca s-au ars multi cu sistemul ala.
respect
VIP
VIP
Mesaje: 255
Membru din: 06 Iun 2005, 11:17
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

plasma scrie:de ce e slab?? Stiu ca au 3$/ora garantati pe langa privat....daca esti studio poti face bani draguti numai din banii astia...eu nu l-am incercat dar vreau
scrie acolo "Nude/Free Chat: $3.00 per hour + private shows " adica ei itzi dau 3 $ pe ora de stat online dar trebuie sa fi nude in free . Asta nu inseamna ca trebuie sa faci si show , trebuie doar sa fi naked in free .
Pai tu ce credeai ca siteului ii convine sa itzi de-a 3x24 (ore) x30 zile = 2160 $ pe luna doar pt. o camera deschisa non stop ? unde mai pui ca trebuie sa itzi de-a si banii pt private lol .
Itzi propun sa incerci siteuri cu plata la ora de stat online si ai sa vezi ce conditzii pun .
Iar un studio cu 15 fete nu poate garanta mai mult de 3 camere online non stop unui site de genul asta . Mai ales ca siteul vrea sa stai in free .

Best Regards !
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Pe aceasta cale va pot confirma ca noi ne-am luat teapa de la acest site. Am lucrat cu ei fix o luna, primele 2 saptamani au platit corect, apoi a avut insa loc o schimbare de reguli si nu au mai platit orele online ... ca asa a vrut cheful lor ... am vorbit chiar cu patronul ... degeaba ...

Imi voi face timp zilele astea sa postez acest anunt pe toate forumurile adult externe pe care le stiu, cu tot cu un print-screen dovada ... deocamdata pe scurt: NU MERITA !
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
roxanica23
Mesaje: 2
Membru din: 10 Aug 2007, 12:13
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna tuturor!Ma numesc Roxana si va dau un sfat!Nu puneti botul la siteul asta.Am lucrat pe el cateva luni..la inceput mi-a trimis banii..administratorul se numeste XXX (Modificat de Admin) !Tineam leagatura cu el pe messenger.Nu dadea banii la timp iar ultima oara mi-a dat teapa cu 1000$!Merge bine siteul dar degeaba daca nu iti trimite banii..eu faceam si cate 100$/zi cateodata dar ce sa faci?Asta e.Aveti grija!Bafta!
blue cum
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 10 Oct 2005, 14:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

subscriu la cele de mai sus. sunt membrii dar nu vezi banii.
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”