www.francolive.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
veveritza
Mesaje: 19
Membru din: 09 Dec 2005, 01:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am vazut ca s-a mai scris cate ceva despre acest site. Vreau sa impartasesc si eu din experienta personala ca chathost pe francolive.
Cineva spunea, intr-un topic despre alt site, 247.com, ca francolive este 'varza'. Nu este chiar asa. Am lucrat aproape un an pe acest site si merge binisor, impresia mea este ca daca ai ture mai lungi faci mai multi bani, dar eu am lucrat mai putin, adica ceva la modul 5 ore pe zi, cam 5 zile pe saptamana si am 'scos' minim 500 de euro pe luna, maxim 1200. Dar eu ma conider un chathost mediu ca 'productivitate', deci cel mai bine este sa experimentati voi insiva. Pentru a face relevante aceste sume trebuie si sa va spun ca nu fac hardcore, probabil ca fetele care fac hardcore au mai mult succes, nu stiu, si de asemenea si faptul ca la capitolul rabdare stau destul de prost :D
Platile s-au facut intotdeauna la timp, Eric (site admin) a venit in Romania anul trecut in decembrie pentru a se intalni cu chathostii si adminii de studiouri si mi-a lasat impresia unui om care se straduieste sa-si faca treaba cat mai bine.
Daca aveti modele care stiu mai bine limba franceza, cred ca merita incercat, desi trebuie sa recunosc ca sunt foarte multi useri care 'cersesc' pana le dai kick sau ban ca altfel te omoara cu zile.
Daca aveti si alte intrebari in legatura cu acest site, o sa urmaresc sa raspund in masura in care ma pricep. :)
SoulCams Models Studios wanted
perfect16
User Junior
User Junior
Mesaje: 96
Membru din: 17 Iul 2005, 12:20
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

am incercat sa imi fac screen name pe el dar nu mi-au trimis mesaj ca nu mai primesc din romania...exista vreo modalitate prin care se poate face cont pe situl asta?
Avatar utilizator
veveritza
Mesaje: 19
Membru din: 09 Dec 2005, 01:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

"am incercat sa imi fac screen name pe el dar nu mi-au trimis mesaj ca nu mai primesc din romania...exista vreo modalitate prin care se poate face cont pe situl asta?" (perfect16)

Banuiesc ca primul 'nu' a fost pus gresit :)
Nu stiam ca nu mai primesc chathosti din Romania. Oricum din cate stiu eu , mai mult de jumatate din modele sunt de la noi din tara, daca nu chiar mai mult.
Oricum cred ca daca insisti vei reusi - poate da, poate nu. Eu am o prietena care si-a facut screen name pe camconomy (ex tricams?) dupa ce a insistat vreo 2 saptamani, desi se spunea clar acolo ca nu primesc chathosti noi, iar eu mi-am facut screen name pe tricams, in vremurile lui bune, cand erau foarte restrictivi cu romanii. (e drept ca i-am batut la cap o luna intreaga). In fine, vezi si tu.
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”