WWW.CAMHUIS.NL

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Avatar utilizator
Maddy
User Activ
User Activ
Mesaje: 237
Membru din: 28 Sep 2005, 13:51
Localitate: Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

E un site care e la inceput , accepta romani , minutu e 0,27 de euro , va urez succes .
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
blueice
User Junior
User Junior
Mesaje: 52
Membru din: 25 Sep 2005, 10:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Daca nu ma insel e o oglinda la http://www.12webcam.nl . Site care e jalnic. :(( Am dreptate?
Avatar utilizator
Nicky
Veteran
Veteran
Mesaje: 605
Membru din: 24 Aug 2005, 16:18
Localitate: USA
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Maddy, 0. 27 euro/min e foarte putin :(
Eu nu as lucra atat de ieftin...Sper ca nici tu....
Avatar utilizator
Maddy
User Activ
User Activ
Mesaje: 237
Membru din: 28 Sep 2005, 13:51
Localitate: Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

NU e mirror site , e facut pe aceeasi platforma , si da Nicky merge si cu 0,27 , stai tu pe 5 parai si sa ai membrii odata pe seara .
Avatar utilizator
blueice
User Junior
User Junior
Mesaje: 52
Membru din: 25 Sep 2005, 10:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Maddy scrie:NU e mirror site , e facut pe aceeasi platforma , si da Nicky merge si cu 0,27 , stai tu pe 5 parai si sa ai membrii odata pe seara .
Ce intelegi tu prin e facut pe aceeasi platforma? Eu ma uit la ambele site-uri (http://www.12webcam.nl si http://www.camhuis.nl) si vad aceleasi fete, cu aceleasi poze si acelasi free preview. Concluzia???? o tragi singur.
Avatar utilizator
Nicky
Veteran
Veteran
Mesaje: 605
Membru din: 24 Aug 2005, 16:18
Localitate: USA
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Maddy, nu stau pe 5 parai care oricum mi se pare prea mult.. dar 2-3$/min cred ca e ok...1,50/min cred ca ar trebui sa fie limita minima la toate siturile...
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

De acord, noi am renuntat la toate siturile care platesc sub 0,5 pe minut ... macar daca muncesti sa o faci pe bani ...
Avatar utilizator
onlyme
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 149
Membru din: 14 Apr 2005, 19:17
Localitate: romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

la mine cel mai mic tarif e 2.8$/min...si maxim...5$
dragi romani..fac apel la mandria voastra...nu mai va lasti cumparati asa ieftin...chiar asa suntem la mana tuturor?? :evil:

sunt site-uri mari si cu trafic bun...nu mai faceti munca voluntara... :?
Nu merita sa plangi pentru nimeni,iar cei care merita nu te vor face sa plangi!
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

De cand tot zic eu asta...
Bani multi se fac la tarife mari...numai asa...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
perfect16
User Junior
User Junior
Mesaje: 96
Membru din: 17 Iul 2005, 12:20
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

numai un calcul simplu iti arata ca poti face 50$ in 10 min cu 5$/min si aceiasi 50 $ cu 0.27 /min o sa ii faci in 180 min ...se merita?? :?:
oceanes
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 111
Membru din: 31 Mar 2005, 19:17
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mare dreptate are Nicky ,si cred ca este importat ca toata lumea sa inteleaga lucrul asta.
Avatar utilizator
Maddy
User Activ
User Activ
Mesaje: 237
Membru din: 28 Sep 2005, 13:51
Localitate: Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

LOL , da pe ce site stai tu cu 10 USD pe minut ca sa iti primesti 50 % si sa faci 50 USD in 10 minute , ori s-au inventat site-uri cu plata 100 % ??? lol
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Maddy scrie:LOL , da pe ce site stai tu cu 10 USD pe minut ca sa iti primesti 50 % si sa faci 50 USD in 10 minute , ori s-au inventat site-uri cu plata 100 % ??? lol
Asta e o afirmatie rautacioasa . A gresit omul un calcul si gata ... ok ... nu sta 10 minute pe 5 dolari , sta 20 ... dar pe siturile astea olandeze tot 200 de minute muncesti pentru 50 de dolari .

Eu vad lucrurile insa un pic altfel . Cine alege sa lucreze pe/si pe astfel de situri - ok ... toti performerii castiga cate 0,20 pe minut - dar ce ne facem in cazurile in care performerul este cel care isi decide singur tariful (vezi exemplul camcontacts ...)???

Personal lucrez si cu doua portaluri de tip olandez - privatecams si thisislive - insa numai pentru un anumit interval orar (orele lor de varf) - ca situri secundare - dar fetele nu fac altceva decat sa stea de vorba ... pai pe 0,20 ce sa faci altceva ? :roll: Unde si cu cine merge -OK - care cauta pussy pe 0,20 sa se duca in alta parte . Si stiti ceva ??? Merge bine si asa ...
Avatar utilizator
Maddy
User Activ
User Activ
Mesaje: 237
Membru din: 28 Sep 2005, 13:51
Localitate: Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Pai cam asta e ideea , nimeni nu a zis ca isi rupe organele genitale cu plasticu pentru 0,20 :) .
Avatar utilizator
lavilove
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 28 Noi 2005, 07:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nu pot sa va inteleg.o fata care are 1.99 face aceiasi bani ca mine la 1.49.diferenta e ca io stau mai mult la brafa.deci pe siteuri olandeze se fac bani.nu te forteaza nimeni sa te dezbraci daca nu vrei nu sunt nesimtiti nu trag de tine.poti sa ai 4 mem odata si faci mai multi banii ca pe oricare alt site cu tarif mare.stiu persoane care au ajuns la 1.500 pe pivatecams.nl
sunt de colo?nu cred.pe streamray stai la 3.99 4.99 5.99 stai degeaba si nu ai nici un mem pe seara.asa macar pe olandez faci un 50 euro in 8 ore....

succes la toti!
andra
Mesaje: 12
Membru din: 24 Ian 2006, 17:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Maddy , o intrebare..la 0.27/min , cat faci pe zi?

Dupa parerea mea , site-urile de genul asta sant bataie de joc.

Vrei site-uri care dau 100%? Se poate , fa-ti un cont de epassporte si lucreaza independent pe site-uri de gen : camgirlshide , webcamlive.co.uk , etc
In acelasi timp poti sta pe streamray , cateva ore pe zi la un tarif de 2$(ai tai ) tot faci ceva bani.
Avatar utilizator
shao
User Junior
User Junior
Mesaje: 51
Membru din: 17 Ian 2006, 00:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

pe un site care plateste 0,25 $ se face cam 100-200 $ pe luna verificat probat pe mai multe site nu merita sa lucrati pe aceste site intra mem si la 0.25$ vrea sa stai si agatata de lustra,sa bagi daca se poate cate 3 dildo in tine blabla bla
iar sa fiu sincer daca ai si studio ce dai fetei ce ramai tu plus ca unele site consuma si net mult
concluzia nu mai aceptati site din astea de ex cam2me.be cauta fete acum in disperare vad am lucrat cu acest site pune limita sa faci 200min de pvt pe zi daca nu faci trimite mail cati inchide contu ca nu esti profitabila
si mai este un site flash69 care este site ro si am vazut ca sunt multe fete care acepta preturi de 0.20 0.25

nu mai aceptati site care dau asa putin
Avatar utilizator
Marlboro
User Activ
User Activ
Mesaje: 223
Membru din: 01 Iul 2005, 09:53
Localitate: Neighborhood
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cu putina matematica reiese ca in 12 ore de munca calculate cu privat non-stop ies 180.
De retinut faptul ca in 12 ore trebuie sa fii in privat continuu ca sa ajungi la aceasta fabuloasa suma.
Sa inteleg ca va place munca patriotica?
De 6 ani de zile m-am lasat de tzigari...
Vrea cineva un Marlboro ?!? (e moarte sigura)
byrev
Mesaje: 43
Membru din: 22 Apr 2006, 02:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

aici se vb de sute de $ :)
stiu siteuri pe care se pot face mii nu sute... si cand zic mii ma candesc peste 10 mii !!! (eu estimez si sume de 30 de mii $)
Da da, nu cascati ochii asha mari ca e adevarat. Am uitat sa precizez, nu pe siteuri europene, SIC.
no money no ...!
[url=http://www.helpvideochat.com]HelpVideoChat[/url]
Avatar utilizator
Mihai78
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 192
Membru din: 25 Oct 2005, 16:39
Localitate: Europe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

byrev scrie:aici se vb de sute de $ :)
stiu siteuri pe care se pot face mii nu sute... si cand zic mii ma candesc peste 10 mii !!! (eu estimez si sume de 30 de mii $)
Da da, nu cascati ochii asha mari ca e adevarat. Am uitat sa precizez, nu pe siteuri europene, SIC.
salut!
e usor sa te lauzi..
Concret poti sa si dovedesti ce spui public pe acest forum?!?
ty
Avatar utilizator
BellaBella
Mesaje: 41
Membru din: 28 Mar 2005, 17:03
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut,daca tot se discuta pe seama la acest site,care imi poate spune cum dumnezeu se face cotul la ei ca nu inteleg o boaba olandeza :P Multumesc in avans :)
Avatar utilizator
pskjust4ady
Mesaje: 45
Membru din: 14 Mar 2006, 19:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

pe privatecams eu iau peste 600 euro (categoria cuplu)si in general siteurile astea au un trafic super mijto(ex xcams) care compenseaza tariful mik....recunosc stau si pe alte siteuri cu preturi mult mai mari...dar pe cele olandeze si belgiene traficul este super
MONEY MAKE THE WORLD
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”