WWW.CAMHUIS.NL

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Mistr3ss_Queen
Mesaje: 2
Membru din: 25 Iul 2006, 17:21
Localitate: bacau
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

vreau si eu conturi pe siteuri mai bune.....pe care nu se fac 0,25 pe minut cum ziceati voi! eu sunt din bc si lucrez de aks.....ma ajuta careva?
caut fete, baieti si cupluri pentru videochat
SoulCams Models Studios wanted
Roxana28
Mesaje: 20
Membru din: 21 Oct 2006, 10:57
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Maddy scrie:E un site care e la inceput , accepta romani , minutu e 0,27 de euro , va urez succes .
Buna!Maddy crezi k ai putea sa-mi dai si mie niste instructiuni cum sa-mi fac cont pe el?:D eu sunt incepatoare si habar nu am cum se fac contul si prin ce mijolace primesc banii:D
Multumesc!Pup :-*
sooshy_a
Mesaje: 5
Membru din: 03 Feb 2007, 20:49
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Nicky scrie:Maddy, 0. 27 euro/min e foarte putin :(
Eu nu as lucra atat de ieftin...Sper ca nici tu....
buna spune-mi si mie te rog care-i treaba cu siteul asta camhostlist,com..poti sa-mi dai mai multe detalii pls...cum e treaba cu banii..cum se face chatul etc etc..a si dak ai si o adresa de mess sau msn sa vb acolo.
ms mult anticipat
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”