IsLive.be

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

ma mir cum de nu a aparut pe aici inca :)
SoulCams Models Studios wanted
studio legal
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 118
Membru din: 17 Dec 2005, 18:10
Localitate: Bucharest 3
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Site serios cu trafic bun, dar nu mai face conturi...:(
Am prins si noi cateva...iar cand am mai vrut....300E contul si 0.10E/minpvt....in nici un caz...desi fetele noastre luau premiile asta vara luna de luna...:) asta poate va spune ceva?
Cei foarte buni lucreaza cu cei mai buni!
MASTERofSEX
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 191
Membru din: 25 Apr 2005, 03:39
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Versace scrie:ma mir cum de nu a aparut pe aici inca :)
La ce sa mai amintim Versace ? cine lucreaza pe el ...lucreaza .Odata inchis (pt ro )nu facem decat sa inflorim comertul .Au fost seriosi pana au inteles ca romanu e mana de lucru ieftina Se faceau in 2 ore si 200 -300 min de privat .
Parca nu ne-ar deranja ca unii se urca pe umerii nostri ci faptul ca apoi ne mai bat si la cap !
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Cunosc toate acestea.. ma gandeam doar ca nu era in lista de situri.. oricum gaby ala negociaza f scarbos. sa fie la el acolo.
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

chiar cum mai merge? ca a inceput sa ma intereseaza viata lor un pic... lucreaza cineva pe el? mai nou cate minute se mai fac la 5-8 ore de munca?
studio legal
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 118
Membru din: 17 Dec 2005, 18:10
Localitate: Bucharest 3
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Versace scrie:chiar cum mai merge? ca a inceput sa ma intereseaza viata lor un pic... lucreaza cineva pe el? mai nou cate minute se mai fac la 5-8 ore de munca?
Intre 20 si 40 minute /ora
Cei foarte buni lucreaza cu cei mai buni!
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

voua cum va merge acest site? sunt curios sa vad daca doar la mine merge binisor sau sunt si altii carora sa le mearga mai bine :)
pck
Mesaje: 19
Membru din: 29 Dec 2005, 18:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

merge binisor, nu rupe randurile, dar merge.
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

pck scrie:merge binisor, nu rupe randurile, dar merge.
cam ce inseamna asta in minute? vorbesti prin prisma unui model indep sau studio?
gooiebes
Mesaje: 38
Membru din: 23 Oct 2009, 13:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Merge intr-adevar foarte bine atunci cand cunosti limba olandeza si bine atunci cand vorbesti limba engleza.
Clientii sunt de fapt aceeasi,deci cei care le viziteaza pe olandeze,le viziteaza si pe romance,isi schimba doar registrul lingvistic si atitudinea fata de model,asta depinzand de nationalitatea fetei.
Membrii stiu ca olandezele nu se lasa dezbracate prea usor,de aici si diferenta intre minutele de privat obtinute de o olandeza in comparatie cu o romanca.
Avatar utilizator
Elmagnifico
Mesaje: 31
Membru din: 03 Iun 2010, 10:53
Localitate: Bacau,Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

a reusit careva din voi sa stabileasca pt ce se plateste 300 eur "upgrade-ul" accounturilor de la 0.10 la 0.18?
Mi se pare o taxa aberanta atat timp cat pt straini ea nu se aplica.
BadCat
Mesaje: 43
Membru din: 04 Dec 2010, 06:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mai nou e 500 e acum........iar pt 3000 max pe luna nu se merita
studioline
Mesaje: 16
Membru din: 25 Noi 2010, 13:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am studio de 2 ani pe el,inainte mergea foarte bine la fetele cu olandeza,binisor la cele doar cu engleza.
Anul asta e varza,cu olandeza am 2 fete care se chinuie sa faca 1200-1600 Eur de fiecare toata luna,iar celelalte fara olandeza fac cam 200-400 Eur,deci nici asta nu se mai merita.Ca sa nu mai spun ca iti cer 500 eur pentru un cont nou,pe care ii recuperezi in luni de zile la cum merge acum.
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”