Visit-X

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
kharma13
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 15 Oct 2012, 15:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Fetish ca de obicei o draguta,iti multumesc pt toate informatiile,mi-ai fost de mare ajutor.Pup
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
rebeka
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 173
Membru din: 12 Iul 2005, 20:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

buna
as avea si eu nevoie de un mic ajutor.Ma puteti lamuri si pe mine cu paymentul de la visit-x
vad ca exista Available Balance si Open Amount cum imi calculez,care este treaba,ca nu pricep :?:
la Summary.
Multumesc mult si astept un raspuns :cry:
dinna
Mesaje: 2
Membru din: 27 Mar 2014, 12:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna, ma poate ajuta si pe mine cineva va rog...trebuie sa uploadez numai GEMA-ul nu ? sau am nevoie si de Vat number
edd.mexicanu
Mesaje: 5
Membru din: 05 Noi 2014, 05:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

salut,imi poate spune cineva cum pot sa banez romania pe acest site? si alte detalii ce mai trebuie stiut aici,multumesc frumos !
edd.mexicanu
Mesaje: 5
Membru din: 05 Noi 2014, 05:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

unde trebuie sa trimit documente,ce fel de documente trebuie sa trimit? in afara de copie la pasaport cu mn...lala
"" declaration concerning Vat status" ce este asta? cum trebuie sa fac declaratie ? ma pute ti ajuta va rog?
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

edd.mexicanu scrie:unde trebuie sa trimit documente,ce fel de documente trebuie sa trimit? in afara de copie la pasaport cu mn...lala
"" declaration concerning Vat status" ce este asta? cum trebuie sa fac declaratie ? ma pute ti ajuta va rog?
1. Documentele trebuie sa le trimiti la adresa indicata de ei ,cauta in site .Nu trebuie pasaport , ei fiind in Germany.
2.Vat status , e vorba de TVA .Vezi ca e formular pt asta pe site .Il iei de acolo , completezi de mana /scanezi si trimiti din nou la ei completat .
edd.mexicanu
Mesaje: 5
Membru din: 05 Noi 2014, 05:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

multumesc frumos!
Avatar utilizator
hayat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 137
Membru din: 02 Noi 2009, 10:19
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

edd.mexicanu scrie:salut,imi poate spune cineva cum pot sa banez romania pe acest site? si alte detalii ce mai trebuie stiut aici,multumesc frumos !
Nu poti bana Romania
Vezi ca iti opresc TVA din bani , 19% :evil:
Poti sa dai request payment cand atingi 50eur , dar fiecare request e 10eur ... , banii ajung miercurea sau joia depinde de banca asta daca dai request pana luni dimi pe la 2
Si mai exista si sansa sa ai charge back cateodata ...din pacate
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

salutare hayat@

Ba poti bana RO .Eu o banasem cu succes .
Am renuntat la el de ceva vreme , din mai multe motive : Comision de 10 euro daca alegi plata saptamanal /alte comisioane stupide /chestia aia care nu am inteles-o -in care banii incasati - asteapta sa fie "aprobati" cu saptamanile /etc etc .
Mai erau cateva care nu mi-au placut ,pe care nu mi le mai amintesc acum .
Par afiliati Imlive ( nu ca m-ar fi deranjat asta ) ,adica membrii de pe Imlive te gasesc si acolo .Daca pe Imlive aveam $4.80 ,veneau pe visit-x unde aveam 1,89 euro . Si daca veneau pe visit-x , culmea stateau si mai putin ca pe Imlive - nu stiu de ce - zici ca nu le placea cum arata interfata site-ului.
Ceva ciudat se intamplase la mine .Trecusem acolo la shipping adress -adresa mea normala -dar sa combinat cu locatia virtuala si cand ma uitam la detalii cont aparea adresa mea corecta ,dar orasul era Luxemburg ( de unde pretindeam ca sunt ) .
Te umfla si rasul sa-ti vezi adresa cu str xxx , blocul yy , ap 1250 ...dar oras Luxemburg :wink: ! Culmea ca nu-i deranja deloc pe ei .Cand ma uitam la detalii cont/ profil , aparea la locatie Luxemburg si banca Raiffeisen (ceea ce era corect ) !
In schimb foarte cooperanti si intelegatori .I-am rugat la un moment dat ,ca plata sa vina pe numele altcuiva ,in alt cont bancar (eu avand la acea vreme un cont bancar blocat ) .Nu au fost probleme , eu am ramas cu adresa detaliata de romania , dar cu oras/stat Luxemburg ... :lol: si banii intrau in contul acelei persoane .
Eu am renuntat la el doar pt comisioane mari /trafic slabut /invazia de pe Imlive ../lb germana ..
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”