Rivcams si site-uri italiene?

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Raluca29
Mesaje: 16
Membru din: 26 Ian 2014, 12:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1. Scuze, daca nu cum/unde trebuie :)
2. Rivcams.com si Ragazzeinvendita.com sunt aceleasi site-uri? Sau apartin acceasi companii, dar se pot face doua conturi diferite pe fiecare in parte? Intreb ptr ca vad ca ambele au logoul "RIV" si cateva modele apar online pe ambele. As aprecia daca stie cineva sa imi spuna de asemenea si cum stau cu traficul.
Apropo, alte site-uri italiene?

Multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Salut Raluca
Da sunt acelasi site poti lucra linistita pe ragazzeinvendita doar , Rivcams (RIV= Ragazze in vendita) fiind doar un WhiteLabel pentru traficul american ! Alt site italian ar fi puntocams.com !
malina111
Mesaje: 2
Membru din: 17 Mai 2021, 15:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ai lucrat pe acest site? ti.a facut plata?ca eu am facut 300 si nu au trimis o si nicinu raspund
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”