MyFreeCams

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

EmyFetish scrie:Oare daca am face toate fetele de pe categoria fetish o cerere la MFC sa faca categorie si pentru noi credeti ca am rezolva ceva?

Doaaamne :lol: :lol: :lol:
tu chiar vorbesti serios? :lol: :lol: :lol:
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

EmyFetish scrie:Oare daca am face toate fetele de pe categoria fetish o cerere la MFC sa faca categorie si pentru noi credeti ca am rezolva ceva?
Hello there ! Tu vrei sa punem biciul pe tine , cu genul asta de intrebari ?

Calm down , nu trebuie sa scrii absolut tot ce ai in cap astazi ! :lol:

Forumul nu se inchide , mai ai timp sa scrii .Citeste-l mai intai ,pe ici pe colo , vrei ?

Contribui la incalzirea globala fara sa-ti dai seama .... :wink:

P.S Apropo , bine ai venit pe forum ! !
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

googlefun scrie:
EmyFetish scrie:Oare daca am face toate fetele de pe categoria fetish o cerere la MFC sa faca categorie si pentru noi credeti ca am rezolva ceva?
Hello there ! Tu vrei sa punem biciul pe tine , cu genul asta de intrebari ?

Calm down , nu trebuie sa scrii absolut tot ce ai in cap astazi ! :lol:

Forumul nu se inchide , mai ai timp sa scrii .Citeste-l mai intai ,pe ici pe colo , vrei ?

Contribui la incalzirea globala fara sa-ti dai seama .... :wink:

P.S Apropo , bine ai venit pe forum ! !

Master googlefun@ nu-i mai face propuneri indecente :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
WebModelMedia
User Junior
User Junior
Mesaje: 84
Membru din: 04 Aug 2015, 23:41
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

EmyFetish scrie:Oare daca am face toate fetele de pe categoria fetish o cerere la MFC sa faca categorie si pentru noi credeti ca am rezolva ceva?
Ca sa se faca o sectiune de Fetish, ownerii site-ului ar trebuie sa aibe un studio de piata pentru aceasta nisa sa afle cate modele fac "fetish" care este potentialul unui model pe zona aceasta cat ar costa sa cumpere trafic pentru aceasta categorie and so on.

It's all about the numbers and profit at the end of the day.

Am auzit ca cei de la MFC au trimis prin aprilie declaratiile de venit ale modelelor la ANAF. Stie cineva ceva de chestia asta?
CrazyTiger80
Mesaje: 2
Membru din: 18 Sep 2015, 22:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Un ghid interesant poate fi gasit la https://webcamsexup.com/how-to-make-mon ... yfreecams/
Laura0210
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 23 Feb 2015, 20:45
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

S-a intamplat ceva cu MFC? De vreo saptamana am zero membri in camera sau maxim 1-2. Pana acum nu aveam sub 60-70. Pe 1 ianuarie am avut peste 200 viewers in camera.

Dar de vreo 6-7 zile ZERO! Nimic!!! Am intrat si pe zi, si seara si noaptea. Absolut nimic.

Ce naiba...a murit? :shock:
anaelena
Mesaje: 1
Membru din: 04 Oct 2016, 10:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna am o problema am 2 sanctiuni pe MFC si am citit ca la a 3 sanctiune imi vor inchide contul ideea este daca aceste sanctiuni dispar dupa un timp sau nu? :( nu inteleg cum le-am luat sunt foarte atenta la ce scriu si la ce fac va rog care aveti cunostinte sa ma lamuriti si pe mine va multumesc :)
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cand am lucrat si eu am avut 1 sanctiune, ma faceam ca folosesc o perie de par . Chiar nu faceam aboslut nimic cu ea. Dar nu a contat asta...ci intentia ca membrul credea ca fac ceva.Acela ma lua exclsuiv in pvt si luam ceva de pe urma lui, cate 200 sau 300 lei, ceea ce pt mine, ca lucram si part time ear wow atunci. Nu m a dus capu atunci sa l iau pe sky. In fine mi au scris ei ca tb sa folosesc doar dildo bla bla bla si am pierdut si membrul
Acea avertizare va disparea cand te loghezi, dar in vontul tau o vei vedea. Deci ea ramane in fisa ta de job, ca sa zic asa, la resurse umane hahaha

Dar nu te impacienta, ce nu poti face in pvt du te in sky, care I problema? Pe aceeasi bani.
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”