MyFreeCams

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

MyFreeCams

Actualizat Iulie 2012

Imagine


Statistici cu privire la traficul din ultimele luni:


Linkuri utile:
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
nmkrxr
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 103
Membru din: 15 Iul 2005, 00:38
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cine are idee cum se misca Myfreecams?
studio legal
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 118
Membru din: 17 Dec 2005, 18:10
Localitate: Bucharest 3
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nmkrxr scrie:cine are idee cum se misca acest sait
Foarte ciudat ...m am mai lovit de el dar acum m ai fost curios si am sunat la nr lor 0906160720 si o robotzica intr o limba ...sarba mi a dat un cod neinteligibil...daca stiti sarba....
Cei foarte buni lucreaza cu cei mai buni!
Avatar utilizator
shao
User Junior
User Junior
Mesaje: 51
Membru din: 17 Ian 2006, 00:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nmkrxr scrie:cine are idee cum se misca acest sait

e o ciudatenie de site nu merita se papa fetele intre ele si se cearta pe mem :))) bine inteles numai romance pe el am inpresia cai un site capcana pentru cei care se ocupa cu fraude asta cred eu
bafta
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

shao scrie:
nmkrxr scrie:cine are idee cum se misca acest sait

e o ciudatenie de site nu merita se papa fetele intre ele si se cearta pe mem :))) bine inteles numai romance pe el am inpresia cai un site capcana pentru cei care se ocupa cu fraude asta cred eu
bafta
este un site american care lucreaza cu tokens.....

200 tokens = 10 $

Free / private

plata o data pe luna.

Mincatorie intre fete cum zicea cienva mai sus.

Daca fata rae nervi buni, face bani
Populus Romanus Fuckum Est
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nu stiu daca ma intereseaza..dar m-am uitat pe site si nu am gasit cum as putea sa ma inrestrez la ei. Stie cineva cum se face??? Sunt curioasa sa vad care sunt conditiile sa te inscrii si cum se plateste.
Marco_RZ
Mesaje: 25
Membru din: 05 Ian 2006, 12:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am deschis sesiune acum un an pe el a mers si bine si prost nu il recomand celor care nu au rabdare cu idiotii si cersetori cine isi bate capul face bani
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

plasma scrie:nu stiu daca ma intereseaza..dar m-am uitat pe site si nu am gasit cum as putea sa ma inrestrez la ei. Stie cineva cum se face??? Sunt curioasa sa vad care sunt conditiile sa te inscrii si cum se plateste.
si iarasi da un pm si vorbim :) cam cine oi fi tu care ma cunosti pe mine ?
Avatar utilizator
Ellyeda
Mesaje: 19
Membru din: 05 Mar 2006, 01:12
Has thanked: 0
Been thanked: 0

LOL si iar LOL!
Am vazut ca Marco are cont de un an. EHH in 1 meu post pe acest forum, vorbeam de un site care trimite 3$/min in tara. Acesta este siteu-l. Ce sa va zic...Eu lucrez pe acest site de cand s-a deschis el si mama lui. ma mandresc ca am fost prima romanaca pe acest site. :lol:
Ce nervi de otel..... LOOL iarasi. Am trait sa o aud si p-asta. Daca pe acest site iti trebuiesc nervi de otel... iti dau eu alte site-uri pe care iti trebuieste un aliaj intre titan si cupru....hahahaha. Scuzati-ma ca mie se pare amuzant dar chiar este...cel putin pt. cei care cunosc bine acest site. Asa este, nu mai merge cum mergea, dar ies bani frumosi. Ai undeva jos, "become a model", ai si formular de inscriere adica "model release agreement" si "proof of age". Nu stiu ce era asa de greu de gasit. Cum au mai spus si Win si altii pe acest forum, intai cititi, documentati-va si dupa aia intrebati daca nu intelegeti ceva. Off, off!
Intr-adevar, daca vrei sa iti deschizi studio pe acest site trebuie sa il contactezi pe Leo sau pe alt tech si sa iti trimita formularul special pt. studiouri. Dar in fine si asta cred ca este specificat pe site. Mama ei de citire...sau mai bine spus de lene. Las' mai bine intreb aici, stau yo sa citesc atatea pagini...In fine. Ideea este ca merge site-ul, si nu trebuie sa ai nervi de otel precum au spus altii. Acum sunt mai multe fete , si e mancatorie ca pe toate siteurile, zi-mi si mie unul pe care nu este si lucrez pt. tine un an gratis, jur.
Nu vreau sa fac reclama nici-unui site, dar ma revolta ce gasesc aici.
Cersetori? Auzi si tu...Este un site cu chat de free omule, unde ai mai vazut tu boi si idioti sa nu iti ceara nimik pe free? Asta este decand e omul si pamantul si videochatul. :D :D
In legatura cu plata, se face prin transfer bancar, plata pentru model individual la 10.000 ceea ce inseamna 500$, si pentru studiouri, la 20.000 tokens, ceea ce inseamna, 1.000$. In fine, AI NEGRU PE ALB, ID-uri de mess, si adrese de mail, unde pot fi contactati cei care se ocupa de asta. Nu te inteleg, era mai simplu sa scri aici, si sa astepti 1 zi, 2, pana citeste careva postul tau si eventual sa iti si raspunda, decat sa le scri lor si sa iti raspunda direct, altfel nu ai nici o informatie eronata? Nu stiu daca ti-am facut un bine sau un rau dandu-ti mura in gura, dar citeste si tu tot, inainte sa intrebi. Ca doar d-aia ti-a dat Dumnezeu ochi si minte. Si pt. Marco, daca Ai deschis cont de un an, zi-mi si mie de ce nu ia-i raspuns omului/femeii, cum isi rezolva problema, sau ai vrut sa-i faci un bine si sa il/o lasi sa se documenteze singur/a:))) lol
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ellyeda, merci mult de tot pt raspuns. Problema mea a fost ca ma incercat sa deschid site-ul cu un alt browser decat explorer, motiv pt care nu mi se incarcase complet pagina. Inainte sa intru azi pe forumul AVC am intrat pe myfreecams si am vazut ce si cum..chiar ca era simplu sa ma inregistrez..uf...voi fi mai atenta data viitoare....
klarisse
User Junior
User Junior
Mesaje: 96
Membru din: 10 Mar 2006, 11:08
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

blank
"This feature is temporarily disabled. Please contact the tech support of this site."

nu mai e site-ul asta sau nu pot eu sa-l accesez?
TwistedTavy
Mesaje: 5
Membru din: 02 Feb 2007, 15:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Site merge bine...acum au mai imbunatatit. Dar nu sunt membri si asa este se cearta fetele intre ele... ESTE UN MARE HAOS!!!
LuckyOne
Mesaje: 8
Membru din: 15 Noi 2007, 11:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

site-ul e bunicel e 6$ minutul
200 tokensi = 20$
550 tokensi = 50$
900 tokensi = 75$
1100 tokensi = 100$
3775 tokensi = 300$
Sumele sunt rotunjite ptr ca e 3775 tokens =299$

se plateste 50% si peste 50% pentru modelele vechi
se poate lua legatura cu leo radvinski id pe mess lradvinsky1 sau mail

Membri sunt putini din cauza se cer prea multe, de ex copie dupa un id cu poza, formular de la ei pe care trebuie sa-l complectezi, asta e aiurea la ei.
Asta e si motivul ptr care nu sunt multi membri.
Avatar utilizator
orangework
User Junior
User Junior
Mesaje: 58
Membru din: 22 Mai 2007, 03:14
Localitate: bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

tsunami650_y e alt id al lor pt cei interesati
Avatar utilizator
adina29
User Activ
User Activ
Mesaje: 317
Membru din: 15 Aug 2007, 16:58
Localitate: braila
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am vrut sa accesez situl si mi-a dat o eroare. Nu se poate vedea din Romania sau cum ?
Avatar utilizator
orangework
User Junior
User Junior
Mesaje: 58
Membru din: 22 Mai 2007, 03:14
Localitate: bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

adina29 scrie:Am vrut sa accesez situl si mi-a dat o eroare. Nu se poate vedea din Romania sau cum ?
Se poate din Romania doar ca trebuie sa ai ip-ul deblocat.Teoretic Romania este banata.
Avatar utilizator
adina29
User Activ
User Activ
Mesaje: 317
Membru din: 15 Aug 2007, 16:58
Localitate: braila
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Se poate din Romania doar ca trebuie sa ai ip-ul deblocat.Teoretic Romania este banata.
Si cum ti se poate debloca IP-ul? cine sa faca lucrul asta? Unde sa ma adresez? Merci
LuckyOne
Mesaje: 8
Membru din: 15 Noi 2007, 11:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

incearca asa daca vrei sa devi model pe myfreecams


myfreecams.com/models
klarisse
User Junior
User Junior
Mesaje: 96
Membru din: 10 Mar 2006, 11:08
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

mdaa.....mi se pare cam ciudatel, tot privatul il trimite membrului pe e-mail, sa-l vada in voie cat are chef si sa-l puna unde vrea....

dupa ce ca aparem pe youtube si alte enshpe mii de site-uri ne mai trezim si cu tooooot privatul pe vreun site de ziar gen 'cancan'
[img]http://i272.photobucket.com/albums/jj168/klarisse_album/4413.gif[/img]
Avatar utilizator
SummerSin
Mesaje: 1
Membru din: 02 Apr 2008, 22:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mie mi s-a parut bunicel site-ul. Membrii nu sunt multi, intr-adevar, dar sunt foarte ok. In primul rand din cauza regulilor MFC.
Pe streamray, de ex, fetele stau si goale golutze in free... plus k au impresia ca isi atrag membrii in prv daca fac un preview 8-| Loooogic ca mbr s-au invatat sa ceara pe gratis!!!
Asta imi place la MFC. Barbatii se poarta f ok cu fetele, nu le cer sa se dezbrace in free or stuff like that (ma refer strict la membri, nu la freeloaderi) Dau si tip-uri multe, stau de vorba cu modelele si chiar le devin fideli unora dintre ele...
Daca stii cum sa le vorbesti, faci fara probleme 1000 de tokens la doua saptamani sau chiar saptamanal. Acum depinde si cat de mult stai online
:)
Avatar utilizator
pinkgirl
Mesaje: 19
Membru din: 04 Noi 2007, 11:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Daca stii cum sa le vorbesti, faci fara probleme 1000 de tokens la doua saptamani sau chiar saptamanal. Acum depinde si cat de mult stai online
adik 100$ pe perioada sau saptamanal ?
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Avatar utilizator
XtremeStudio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 191
Membru din: 15 Aug 2008, 20:20
Localitate: Iasi, Pascani
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

intradevar situ este banat pe romania , dar daca vrei sa colaborezi cu ei ca studio sau model individual click here :D http://www.myfreecams.com/redirection.html?1359666778
deasemenea poti lua legatura cu ei si prin Ymess : myfreecamstech

detalii despre payment :
http://www.myfreecams.com/payment.html
si restu informatiilor le gasiti pe aici:
http://www.myfreecams.com/rules.html
http://www.myfreecams.com/rules.html#sound
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”