Cam4

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
mia_m
Mesaje: 19
Membru din: 05 Sep 2016, 19:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cam4 e un site chiar bun, banutii se pot trimite la fiecare 3 zile daca sunt mai mult de 50$, nu am avut nici un refund in 2 ani de cand il folosesc si mai nou au adaugat GAME un fel de arunca zaruri. Cu banutii sunt foarte seriosi, dar nu platesc in week-end sau de sarbatorile USA/UK si au super trafic. E un site care se poate combina cu CB sau MFC si are si aplicatie pentru telefon cu care poti face broadcast oriunde.
Avatar utilizator
dakota
User Junior
User Junior
Mesaje: 90
Membru din: 02 Sep 2016, 16:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SAD^^EYES scrie:Cam4
Se merita sa-mi fac cont pe Cam4,am citit ca au placere sa baneze modele si nu accepta sa ai mai multe site'uri in acelasi timp,dar astea is postari de acum cativa ani deci care e treaba acum?
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

dakota scrie:
SAD^^EYES scrie:Cam4
Se merita sa-mi fac cont pe Cam4,am citit ca au placere sa baneze modele si nu accepta sa ai mai multe site'uri in acelasi timp,dar astea is postari de acum cativa ani deci care e treaba acum?
Cam4 e un site bunicel dacă îi acorzi atenție, nu doar îl ții în bară. Cât despre banarea modelelor așa din senin, te asigur că nu este fără motiv cum au tot speculat unele/unii... Nu respecți regulile site-ului, e normal să te baneze. Chargeback-uri ei nu mai fac și sunt serioși cu plățile. Acuma ce-i drept, ei cer exclusivitate. Eu am întrebat și suportul și a zis că pot să transmit și pe alte site-uri în același timp, dar dacă vreun membru Cam4 va face reclamație, atunci va trebui să renunț la celălalt site, nici măcar nu a pomenit de banare. Acuma nu știu la alții, dar eu nu i-am oferit exclusivitate tot timpul și nu am fost banată. Ce am mai observat este că nu prea merge în combinație cu alte site-uri, în sensul că dacă membrii aud sunetul tipsurilor de pe celălalt site, cam ezită să dea tips. La ei 100 tokenși = 10 $.
Avatar utilizator
dakota
User Junior
User Junior
Mesaje: 90
Membru din: 02 Sep 2016, 16:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mery24 scrie:
dakota scrie:
SAD^^EYES scrie:Cam4
Se merita sa-mi fac cont pe Cam4,am citit ca au placere sa baneze modele si nu accepta sa ai mai multe site'uri in acelasi timp,dar astea is postari de acum cativa ani deci care e treaba acum?
Cam4 e un site bunicel dacă îi acorzi atenție, nu doar îl ții în bară. Cât despre banarea modelelor așa din senin, te asigur că nu este fără motiv cum au tot speculat unele/unii... Nu respecți regulile site-ului, e normal să te baneze. Chargeback-uri ei nu mai fac și sunt serioși cu plățile. Acuma ce-i drept, ei cer exclusivitate. Eu am întrebat și suportul și a zis că pot să transmit și pe alte site-uri în același timp, dar dacă vreun membru Cam4 va face reclamație, atunci va trebui să renunț la celălalt site, nici măcar nu a pomenit de banare. Acuma nu știu la alții, dar eu nu i-am oferit exclusivitate tot timpul și nu am fost banată. Ce am mai observat este că nu prea merge în combinație cu alte site-uri, în sensul că dacă membrii aud sunetul tipsurilor de pe celălalt site, cam ezită să dea tips. La ei 100 tokenși = 10 $.
Atunci nu se merita sa inchid toate site'urile pentru doar pentru cam4..Mersi oricum.
Avatar utilizator
Sevim
Mesaje: 6
Membru din: 29 Oct 2013, 13:53
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

dakota scrie:
SAD^^EYES scrie:Cam4
Se merita sa-mi fac cont pe Cam4,am citit ca au placere sa baneze modele si nu accepta sa ai mai multe site'uri in acelasi timp,dar astea is postari de acum cativa ani deci care e treaba acum?

Buna ! Am lucrat pe el vreme de cativa ani timp in care am migrat de la un studio la altul (in total 2 lol ) . Bani se fac daca ii acorzi foarte mare atentie si mai ales daca lucrezi doar pe el . In privinta banari , eu sunt un exemplu clar de model banat si cu banii luati :lol: Incerc de 2 ani sa obtin o motivatie de la ei si nici macar la mail nu mi-au raspuns ...
Tin sa precizez ca sunt extrema de atenta la reguli /rating/ feedback-ul site urilor mele si este primul site in 7 ani care mi-sa inchis in acest mod ... Pe vremea aceea lucram la un studio si cred ca mai bine de 60% au fost in aceiasi situatie :!: :?: :roll:
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”