TrulyLife

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

THIS SITE IS UNDER CONSTRUCTION AND COMING SOON
inca nu e nimic acolo....
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

plasma scrie:
THIS SITE IS UNDER CONSTRUCTION AND COMING SOON
inca nu e nimic acolo....
Pe bune ? :lol:
Esti sigur ? :lol:
Nu ne minti ? :lol:
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

:lol: sunt fata deci..sunt SIGURA :lol:
poate par stupide unele post-uri ale mele dar decat sa intru si sa nu scriu nimic macar adaug observatiile mele ca sa nu mai piarda lumea timpul sa intre pe un link mort. Nu mi se pare normal sa gesesc discutii cu sute de vizualizari si nici un post....
MASTERofSEX
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 191
Membru din: 25 Apr 2005, 03:39
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

plasma scrie::lol: sunt fata deci..sunt SIGURA :lol:
poate par stupide unele post-uri ale mele dar decat sa intru si sa nu scriu nimic macar adaug observatiile mele ca sa nu mai piarda lumea timpul sa intre pe un link mort. Nu mi se pare normal sa gesesc discutii cu sute de vizualizari si nici un post....

mai bine intra ..documenteaza-te .... fa ce vrei dar posteaza daca ai ceva brunet de spus ...... din 5 posturi in seara asta nu am inteles decat ca esti pliktisita ....nu ai treaba ?
Parca nu ne-ar deranja ca unii se urca pe umerii nostri ci faptul ca apoi ne mai bat si la cap !
mnn
User Activ
User Activ
Mesaje: 271
Membru din: 03 Iun 2005, 16:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

crud da truth:P
subscriu la parerea unanima a cunoscatorilor...nu sunt+10 siteuri...restul sunt surogate...noroc de tine ca le-ai vizitat astazi...ai reinviat sperantza pentru adminii acelor site...curiozitatea ta sigur a impins la o curiozitate in masa a celorlaltzi copii de pe forumul asta...ai inebunit de bucurie shafii la siteurile alea:))
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

:lol: LOL :lol:
Da..aveti dreptate...cred ca m-am entuziasmat prea tare de forumul asta si din dorinta de a invata/afla cat mai multe lucruri noi am inceput sa urmaresc toate link-urile neimportante de pe aici. Imi pare rau ca nu am intotdeauna lucruri interesante de spus :wink:
LOL :P va cer iertare pt ca v-am facut sa pierdeti timpul intrand pe posturile mele lipsite de valoare :P LOL
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”