CamPlace.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
CamPlace
Mesaje: 3
Membru din: 30 Apr 2014, 18:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

CamPlace.com

Tuturor modelelor și studiourilor le urăm bun venit în elita serviciilor de webcam de pe internet.

Camplace.com oferă trafic de calitate și cele mai mari încasări din industrie! Nu numai că oferim cele mai bune comisioane, dar organizăm și concursuri lunare pentru modelele noastre de top.

Sunteți curioase să aflați mai multe? Iată câteva dintre beneficiile de care vă puteți bucura lucrând prin intermediul site-ului nostru:
  • Câștigați comisioane impresionante de 60%, primind chiar 90% pentru toți clienții aduși personal (referral);
  • Pe Camplace, sunteți propriul șef. Nimeni nu vă va impune niciun program;
  • Veți fi plătite de două ori pe lună, pe datele de 1 și 16;
  • Participați lunar la concursurile noastre, unde puteți câștiga sume între $200 și $500;
  • NU cerem chargeback!
  • Veți lucra cu cele mai noi tehnologii webcam valabile pe piață;
  • Numeroși clienți premium;
  • Conturi și meniuri ușor de folosit;
  • O echipă de Support rapidă și profesională, pregătită întotdeaună să vă răspundă la întrebări.
Ce mai așteptați?
http://camplace.com/
SoulCams Models Studios wanted
juliana-foxy
Mesaje: 3
Membru din: 11 Mai 2015, 15:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna...am si eu o intrebare....situl asta cam place...sa inteleg ca este romanesc?...dak da..din ce oras?

poate este o intrebare proasta ....dar am nevoie sa stiu dak romanesc sau nu...si care sunt metodele de plata?
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Bine ai venit pe forum

1.site-ul camplace.com nu este romanesc
2.intradevar au si aici birouri dar nu pentru relatii cu publicu sau sau ...
3.payoneer , wire si cec din cate imi amintesc eu ( perioadele de plata parca sunt 1-15 si 16-30 cu plata la cateva zile dupa incheierea perioadei )

spor in tot si ca un sfat free of charge : daca vrei sa te apuci de videochat la nivelul tau de cunostinte despre acest domeniu cel mai indicat ar fi sa apelezi la colaborarea cu un studio

weekend placut
Avatar utilizator
WebModelMedia
User Junior
User Junior
Mesaje: 84
Membru din: 04 Aug 2015, 23:41
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Eu ma uit acum pe el, sunt 20 de modele online, dintre care doar 3 fac bani (apar in pv, cu optiunea de "spy").Acum nu pot spune daca chiar sunt in pv si iau bani pe CamPlace,sau sunt intr-un fel de "members area", ca au treaba in alta parte.Nu mi se pare un site asa sofisticat si/sau high class.La prima vedere mi se pare un CB la un nivel mai mic.Poate ma insel, dar am sa ma informez care e treaba cu el.
Mult succes! .
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

WebModelMedia scrie:Eu ma uit acum pe el, sunt 20 de modele online, dintre care doar 3 fac bani (apar in pv, cu optiunea de "spy").Acum nu pot spune daca chiar sunt in pv si iau bani pe CamPlace,sau sunt intr-un fel de "members area", ca au treaba in alta parte.Nu mi se pare un site asa sofisticat si/sau high class.La prima vedere mi se pare un CB la un nivel mai mic.Poate ma insel, dar am sa ma informez care e treaba cu el.
Mult succes! .
Sunt mai multe modele online (in jur de 50), probabil ai intrat cu ip de RO si nu le vezi pe toate.

Bafta acolo.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

hello to all.. dupa ce m-am chinuit 3 ore sa fac poza cu buletinul,deoarece, dupa fiecare upload, lor tot prima poza le aparea, si aiua era bad qualitty, pana ne-am dat seama sa trimit pozele pe mail, intr-adevar adminul a zis ca problema era alor, pozele noi facute nu apareau, deci, dupa 3 ore, de munca, in final am fost respinsa pe motiv banal cum ca nu mai au nevoie de modele...chiar exista asa multe modele pe acel site? :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

dulcyka@ , nu cunosc site-ul , dar mai mult ca sigur , trebuie sa fie alt motiv si nu ca nu mai au nevoie de modele .E modul lor elegant ( si absurd totodata ) de a refuza , culmea tocmai ei !!!!.

Daca si CamPlace , a ajuns sa refuze modele ..... :?

P.S Probabil , vor sa inchida/vanda site-ul pentru ineficienta si s-au gandit sa nu te mai incurce si pe tine :))...
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Parerea mea semnele apocalipsei au ajuns site-uri fara modele sa refuze modele :shock; , noroc ca sunt alte cateva zeci de site-uri cu traffic mai bun care se bucura sa aiba modele noi !
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu stiu:(ms googlefun...
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

dulcyka_sexy scrie:hello to all.. dupa ce m-am chinuit 3 ore sa fac poza cu buletinul,deoarece, dupa fiecare upload, lor tot prima poza le aparea, si aiua era bad qualitty, pana ne-am dat seama sa trimit pozele pe mail, intr-adevar adminul a zis ca problema era alor, pozele noi facute nu apareau, deci, dupa 3 ore, de munca, in final am fost respinsa pe motiv banal cum ca nu mai au nevoie de modele...chiar exista asa multe modele pe acel site? :lol: :lol: :lol: :lol:
Dulcica,cei de la camplace vor sa faca din site,un site mai exclusivist din ce stiu eu,cu modele mai putine carora sa le poata asigura ceva trafic,probabil ca numarul de modele a crescut peste asteptarile lor si au decis sa nu mai accepte modele din Ro sau sa nu mai accepte modele deloc sau sa accepte doar un anumit tip de model,etc.Din ce-mi amintesc si cei de la chaturbate au facut asta in trecut ca sa nu mai spun cei de la cc care au blocat Romania vreo 4 ani.

Mai poti incerca dupa ceva timp sau ma rog,nu este unicul site de vchat.

Bafta acolo!
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

multumesc isa, am alfat de ce- din cauza ca vor doar fotomodele, nu chubby..:) MY BAD LUCK LOL :lol: :lol: :lol: :lol:
mihai_richG
Mesaje: 33
Membru din: 12 Ian 2015, 10:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dulcyka_sexy scrie:multumesc isa, am alfat de ce- din cauza ca vor doar fotomodele, nu chubby..:) MY BAD LUCK LOL :lol: :lol: :lol: :lol:
Camplace a adoptat aceasta politica inca de cand au intrat in aceasta industrie.....isi doreau un site numai cu fete 90-60-90 :)
jennicealba
Mesaje: 1
Membru din: 19 Aug 2015, 16:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

In urma cu 3 zile am lucrat prima data pe acest site...am facut 200$....In contesturi eram pe locul 2...toate bune si frumoase pana intra o anume BEATRICE admin camplace sa imi zica sa imi arat buletinul la camera(cu 60 de membrii) ia-m zis "CUM SA FAC ASA CEVA" in fine si dat seama de prostie care a ziso si mia zis sa ma duc pe SKYPE...Ce site care se respecta face asa ceva....

Faceam si chestia asta cu skype-ul dar vorbind cu alt admin de pe acest site(care era roman) mia zis ca nu arat ca in buletin :))))

NO WAY nu am cum pe camera exista machiaj,lentile,par aranjat...

In fine ideea este sa va feriti de acest site....
JohnMiles
Mesaje: 49
Membru din: 05 Iun 2014, 17:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

IsaGlamChat scrie:
dulcyka_sexy scrie:hello to all.. dupa ce m-am chinuit 3 ore sa fac poza cu buletinul,deoarece, dupa fiecare upload, lor tot prima poza le aparea, si aiua era bad qualitty, pana ne-am dat seama sa trimit pozele pe mail, intr-adevar adminul a zis ca problema era alor, pozele noi facute nu apareau, deci, dupa 3 ore, de munca, in final am fost respinsa pe motiv banal cum ca nu mai au nevoie de modele...chiar exista asa multe modele pe acel site? :lol: :lol: :lol: :lol:
Dulcica,cei de la camplace vor sa faca din site,un site mai exclusivist din ce stiu eu,cu modele mai putine carora sa le poata asigura ceva trafic,probabil ca numarul de modele a crescut peste asteptarile lor si au decis sa nu mai accepte modele din Ro sau sa nu mai accepte modele deloc sau sa accepte doar un anumit tip de model,etc.Din ce-mi amintesc si cei de la chaturbate au facut asta in trecut ca sa nu mai spun cei de la cc care au blocat Romania vreo 4 ani.

Mai poti incerca dupa ceva timp sau ma rog,nu este unicul site de vchat.

Bafta acolo!
cei de la cc au blocat Romania din cu totul alte motive , sa zicem ca rromanii au fost prea "inventivi"
Tania
Mesaje: 5
Membru din: 12 Dec 2014, 19:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna, mare mi-a fost uimirea sa citesc asa ceva despre acest site. Eu colaborez cu el de o vreme, si sunt foarte multumita, incepand de la membrii, la plati, concursuri, suportul, etc. Imi pare rau ca ati experimentat astfel de lucruri, dar parerea mea este sa mai incercati o data, poate iese bine. :) O zi frumoasa!
Florin.Spice
Mesaje: 5
Membru din: 11 Ian 2016, 11:40
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

dulcyka_sexy scrie:hello to all.. dupa ce m-am chinuit 3 ore sa fac poza cu buletinul,deoarece, dupa fiecare upload, lor tot prima poza le aparea, si aiua era bad qualitty, pana ne-am dat seama sa trimit pozele pe mail, intr-adevar adminul a zis ca problema era alor, pozele noi facute nu apareau, deci, dupa 3 ore, de munca, in final am fost respinsa pe motiv banal cum ca nu mai au nevoie de modele...chiar exista asa multe modele pe acel site? :lol: :lol: :lol: :lol:

Au f multe probleme de la admini stresanti pana la modalitatea de plata si modele fictive !!!!
Sunt modele in top...defapt in toate topurile sunt ac modele....care nu sunt niciodata online...dar ' au avut" in camera peste 300 de user..." au primit tip" peste 24000 de tokensi si "au stat online' 14 zile....cand perioada a inceput exact de 14 zile! Magarii.....si escroci!
Noi am lucrat la cuplu pe site....cu toate show-urile posibile si imposibile...nimik fake da??? De la anal....la Bj si GAG si mortii mami lor....userii nu au sarit de 200...la orice ora....dim, dupa amiaza...seara..etc.
Avem de primit ceva $$$ de la ei...vreo 400$ si nu putem alege modalitatea de plata !!!
In momentul cand dai sa bagi user si pass payoneer da " wring details" . WTF????
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna florin, eu in sfarsit am fost acceptata pe site, e a doua luna cand sunt pe el... prima luna am iesit cu 7000 tokensi si 400$ premiu pe locu 2 la timp online....acu ma mentin intre 1 si 2, o sa vad pe 31 ce va fi...de craciun si revelion pe camera mea cei mai multi erau 130. iar o alta fata prietena cu mine avea peste 150 facand show...la tipsuri nu stiu ce si cum, oricum am verificat si fata de pe primul loc exista pe site si chiar munceste cu showuri grele....poate ar trebui sa schimbi diferite tari la vpn, ca sa o poti vedea....la payment, am primit primii banuti fara probleme iar modalitatea de plata cand am pus-o m-am chinuit cu diferite browsere dar tot am reusit:D:D:D... pai de exemplu, azi e data de 11, numarul 1 are deja 7 zile si 21 de ore pe cand eu, numarul 2, am 7 zile si 10 ore....diferenta de 4 zile inseamna ca s0a tras tare, primele 2 locuri, deoarece si sistemu a papat ceva ore in data de 1 noaptea, si am avut fiecare de tras mai mult....chestia cu 14 zile online si perioada abia incepuse, tine minte, concursurile toate sunt lunare, nu la 2 saptamani...monthly online time- timp lunar online..monthly-lunar...weekly-saptamanal...daily-pe zi... yearly-anual.. sper sa fie bine si de acu inainte, eu nu am neplaceri cauzate de ei, atat doar ma nemultumeste ca sistemu papa multe ore in noaptea de 1...in rest, merge perfect:D:D:D...bafta acolo
jesuiscostel
Mesaje: 6
Membru din: 24 Mar 2016, 00:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pt noi camplace a fost un partener bun si a ajuns sa fie unul dintre partenerii nostrii principali. Traficul este ok, suportul prompt, plati la timp.
pe vremuri am avut si noi probleme cu acceptarea unui model mai plinut
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”