www.cammonitor.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Mihai78
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 192
Membru din: 25 Oct 2005, 16:39
Localitate: Europe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

am vazut ca mai sun romani care lucreaza pe acolo...poate cineva sa dea ceva detalii in legatura cu traficul?

thx
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Jade
Mesaje: 14
Membru din: 01 Dec 2005, 14:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

..CAMMONITOR este (sa ii spunem asa) sora mai mica a siteului CAMMATRIX,si mai sunt multe altele ca el,toate apartin lui Frank,el taie si spanzura pe ele(impropriu spus).
Ce te intereseaza pe tine este daca merita sa intri in joc cu ei..well... parerea mea personala,si experienta pe care am avut-o cu siteul este ca ar trebui sa incerci.Siteul are trafic foarte bun,membrii sunt o multime,multi nebuni si depravati..dar asa e peste tot,dar sunt si membrii foarte buni,membrii adevarati!
Paymentul se face prin transfer bancar,epassporte sau cec,always on time :P :o
Chathostii lucreaza numai pe free,ai optiunea de a bana si kick membrii daca nu iti convin, ...si daca ti se pare greu sa faci free2pvt atunci nu incerca pentru ca o iei razna pur si simplu.
Adminii siteului printre care si Frank ,ownerul sunt niste oameni exceptionali,si willing sa te ajute tot timpul.Te poti baza pe ei in orice situatie.
Chargebacks..well ca toate siteurile,nu exista padure fara uscaturi.
Rules..ai voie sa faci orice,mai putin sa intri in contact direct cu membrii,schimb email etc etc.. Iar cand faci orice..ma refer la absolut orice...sexual or non sexual...daca vrei of course !
Bani se fac dar trebuie sa fii te tii de treaba!In cel m-ai prost caz faci 20$ cel mai bun faci 300$ pe zi/noapte(cand stay tu)
Lucrez pe acest site,dau sign in din cand in cand si il recomand cu placere,chiar daca am citit pe forum si alte pareri m-ai putin bune decat ale mele!
Kisses ,laughs and lots of $$$$$ sweets!
JadePetite
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”