www.5pointsmodels.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Lolipop
Mesaje: 9
Membru din: 29 Mai 2011, 16:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna!
A auzit cineva de www.5pointsmodels.com ?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
vdt85
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 14 Apr 2011, 04:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Este Flirt4Free...
Lolipop
Mesaje: 9
Membru din: 29 Mai 2011, 16:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Iti multumesc pentru raspuns.Lucrezi cumva pe el, imi poti spune mai multe detalii despre acest site? Multumesc
Avatar utilizator
vdt85
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 14 Apr 2011, 04:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Cu placere... nu lucrez pe el... am stat cateva zile acum 3 ani pe vremea asta. mi-a placut ca au tarif mare, adica daca te ia cineva in pvt chiar se simte la bani. in rest ce sa-ti zic... este si cu tips, fetele arata anumite chestii ptr tips, au multe concursuri. daca te uiti la hall of fame sunt fete acolo care au facut pvt de 70 ore, deci se fac bani pe el. sunt modele vechi inca de pe vremea cand ma interesam eu de acest site, banuiesc ca nu degeaba stau inca pe el. trafic este, majoritatea membrilor platitori sunt americani. si de cate ori m-am uitat pe site sunt o gramada de fete in pvt. cel mai bun sfat pe care ti-l pot da este sa studiezi bine site-ul, sa citesti care-i treaba pe el, sa-ti faci cont si sa il incerci... mai mult de cateva zile cum am facut eu :P
Succes.
Lolipop
Mesaje: 9
Membru din: 29 Mai 2011, 16:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multumesc, raspunsul tau mi-a fost de mare ajutor. Voi lua in considerare si acest site, desi as spera din suflet sa nu fie nevoie pentru mine si de un al treilea, dar intotdeauna este bine sa ai si un back-up. Momentan lucrez doar pe doua site-uri, dar cu doua camere diferite, ceea ce face ca lucrurile sa fie putin cam dificile. In general imi merge bine pe ambele, dar cand sunt perioade mai slow, cum este si cea din prezent (asta insemnand ultima saptamana), intru foarte repede in panica si ma gandesc ca ar trebui sa mai caut inca un site, sa depun mai multe eforturi si atunci incep cautarea. Iti multumesc inca o data si spor la bani si tie!
Avatar utilizator
vdt85
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 14 Apr 2011, 04:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Multumesc frumos. bafta sa avem cu totii :lol:
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”