Camchoice.net

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
dragoserv
Mesaje: 42
Membru din: 01 Dec 2005, 19:42
Localitate: ploiesti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

www.camchoice.net
Stie cineva ceva despre site-ul asta?
Ma intereseaza daca are trafic
Romania e banata dar eu pot sa-mi fac un cont de studio,si nu stiu daca are rost sau nu.
Cu plata sunt seriosi ca e tot a celui care are si cams4us.com
Va mutumesc celor care imi vor raspunde.
SoulCams Models Studios wanted
dragoserv
Mesaje: 42
Membru din: 01 Dec 2005, 19:42
Localitate: ploiesti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ma mai intereseaza si aceste site-uri daca stiti ceva despre ele
www.webcamhotties.be
www.webcamdevils.com
some_one
Mesaje: 10
Membru din: 17 Aug 2005, 21:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hai ca iti spun eu cate ceva de ei. Intr-adevar e situl infratit cu Cams4US, daca ai cont de studio acolo, castigurile pe camchoice se adauga la casztigurile pe cams4us. Banii se trimit pe WU pe data de 3 pentru lunaprecedenta.Ca sa iti debaneze ipiurile trebuie sa vb cu ei.Trafic.....hm...se agita oamenii....e laudabil...chiar vor sa faca ceva...au trafic din toata lumea...dar nu urias. Ce e cel mai straniu e ca incasezi in toate valutele din lumea asta, iar ei ti le convertesc in Euro, si apoi transfera in $ prin Wu.Deci mai pierzi si acolo. Plus ca jumatate din taxa de Wu o suporta ei.

Cam asta ar fi de spus.

Vezi ca eu intru mai rar pe acest forum.Daca mai ai intrebari iti dau un nr de tel sa ma contactezi.0724144385
dragoserv scrie:www.camchoice.net


Stie cineva ceva despre site-ul asta?
Ma intereseaza daca are trafic
Romania e banata dar eu pot sa-mi fac un cont de studio,si nu stiu daca are rost sau nu.
Cu plata sunt seriosi ca e tot a celui care are si cams4us.com
Va mutumesc celor care imi vor raspunde.
adid22
User Activ
User Activ
Mesaje: 259
Membru din: 08 Aug 2005, 10:55
Localitate: Prague,CZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

misto siturile..mai rau e ca in decembrie au navalit tzeparii pe cams4us..tot al lor..140 usd chargeback in 2 sapt e cam mult cred....
Avatar utilizator
raulis
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 118
Membru din: 14 Mar 2005, 07:46
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dragoserv scrie:www.camchoice.net
Stie cineva ceva despre site-ul asta?
Ma intereseaza daca are trafic
Romania e banata dar eu pot sa-mi fac un cont de studio,si nu stiu daca are rost sau nu.
Cu plata sunt seriosi ca e tot a celui care are si cams4us.com
Va mutumesc celor care imi vor raspunde.

www.cutegirls4u.com si www.camchoice.net apartin site-ului cams4us.com .. dupa cum s-a spus si mai sus .. incearca sa iti faci cont de studio pe cams4us dupa care poti cere si pe celelalte 2.
Trafic este asa si asa oricum este crestere fata de acum jumatate de an, dar in ultima vreme a aparut unul de prin romania sau bulgaria care a dat tzepe in valoare de 5000 $ cel putin asa am inteles de la admin-ul site-ului. In legatura cu plata eu am ales western si pe data de 03 am banii pentru luna anterioara. Incercarea moarte nu are ;)
dragoserv
Mesaje: 42
Membru din: 01 Dec 2005, 19:42
Localitate: ploiesti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cont de studio am de vro 3 luni pe cams4us.com si de cateva zile am vb cu adminul si mi-a facut cont si pe celelalte site-uri ale lui.
Acum ce nu am inteles eu, in general stiu ca site-urile olandeze platesc pentru stat online,vreunul din aceste site-uri plateste astfel?
Va multumesc celor care mi-ati raspuns.
studio legal
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 118
Membru din: 17 Dec 2005, 18:10
Localitate: Bucharest 3
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

dragoserv scrie:Cont de studio am de vro 3 luni pe cams4us.com si de cateva zile am vb cu adminul si mi-a facut cont si pe celelalte site-uri ale lui.
Acum ce nu am inteles eu, in general stiu ca site-urile olandeze platesc pentru stat online,vreunul din aceste site-uri plateste astfel?
Va multumesc celor care mi-ati raspuns.
Siteurile olandeze de regula nu platesc ptr stat online...la ora online cred ca te referi...
Cei foarte buni lucreaza cu cei mai buni!
dragoserv
Mesaje: 42
Membru din: 01 Dec 2005, 19:42
Localitate: ploiesti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

da deci la asta m-am referit ,sorry m-am exprimat eu gresit.
studio legal
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 118
Membru din: 17 Dec 2005, 18:10
Localitate: Bucharest 3
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am si eu o intrebare..
Noi nu avem conturi pe cams4us si nici pe camchoice si totusi fetele noastre apar pe camchoice...inseamna ca e un webmaster?al mai multor siteuri..sau un promotor?
Cei foarte buni lucreaza cu cei mai buni!
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”