Spread4u

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
dragoserv
Mesaje: 42
Membru din: 01 Dec 2005, 19:42
Localitate: ploiesti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Imi puteti spune si mie cum se fac conturi pe acest site?
Eu pur si simplu nu am gasit, am cautat de am inebunit,am inteles ca acum face plata si prin epassporte asa este? daca da cum fac sa-mi faca plata prin epass.
Apropos mai merge treaba pe site-ul asta ?
Va multumesc mult celor care imi veti respunde.
SoulCams Models Studios wanted
respect
VIP
VIP
Mesaje: 255
Membru din: 06 Iun 2005, 11:17
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

http://spread4u.com/talent/signup/

Cu 17 fete fac cam 500 $ pe perioada ( 2 saptamani ) pe nude .
Mai exista si sectiunea free to pvt unde potzi sa faci mai mult sau mai putzin totul depinde de cat de dispuse sunt fetele tale sa arate pe free .

De la 1 dec. au scazut procentul pt. modele la 40 % .

Parerea mea este sa il incerci , se poate sa mearga la altzii , doar ca fetelor din studioul meu nu prea le merge pe el .


Best Regards !
dragoserv
Mesaje: 42
Membru din: 01 Dec 2005, 19:42
Localitate: ploiesti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

imi spui si mie cum sa fac ,cont?
ca eu nu reusesc deloc ,decat linkul daca se poate
si daca se poate sa-mi faca plata prin epass
merci mult de raspuns
respect
VIP
VIP
Mesaje: 255
Membru din: 06 Iun 2005, 11:17
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

http://util.spread4u.com/int/ManagerSignup

completezi datele tale acolo ( acest link este pt. contul de studio ) , setezi plata prin epassporte , va trebui sa astepti sa itzi aprobe contul . Odata contul aprobat te vei loga pe un link dat de ei , unde vei adauga modelele pe una cate una trimitzand actele fetelor. Apoi in maxim 48 de ore fetele tale vor putea lucra .

Apoi le trimitzi e-mail sa te asiguri ca au intzeles modalitatea de plata .

Best Regards !
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

dragoserv scrie:imi spui si mie cum sa fac ,cont?
ca eu nu reusesc deloc ,decat linkul daca se poate
si daca se poate sa-mi faca plata prin epass
merci mult de raspuns
Pai tu continui sa mai intrebi? Nu vezi ce zice omu acolo? 17 fete/500$/2saptamani. Daca vinzi seminte faci mai multi bani...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
vio_smile4u
Mesaje: 23
Membru din: 29 Mai 2005, 20:56
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

eu lucrez pe siteul asta de 3 ani.se faceau bani undeva la 1500 de fata la 2 saptamini.erau putine fete si dadeau la toate fetele 4$ minutul de privat si 2$ minutul de nude.fetele aveau 50%.de aproximativ 1 an au schimbat.au dat 45% ca in urma cu citeva luni sa schimbe sistemul de pret pe fiecare fata.de la 1.99 la 5.99$ minutul de pvt si de la 0.99 la 2.49 minutul de nude.numarul fetelor a inceput sa creasca uimitor chiar ajungindu-se sa fie o concurenta foarte mare pe free.fetele care stau pe nude mai au alt site si tin spredul de umplutura.banii adevarati se fac pe free chat.daca inainte membrii stiau ca sint asteptati pe nude fara nici un fel de problema .. acum te rogi de ei sa intre .... parerea mea este ca daca stai pe free le faci show un pic ii exciti si apoi le zici ca te duci pe nude si ii astepti dezbracata ... merge ... dar daca stai numai pe nude ...sau mai rau .. stai pe free si citesti ziare sau nu ii bagi in seama ... nu se face nimik. de aproximativ un an a aparut un studio cu fete din romania unde fetele au inceput sa se dezbrace pe free si sa str-ice clientii ... sau mai sint fete care au stricat membrii de privat chemindu-i in nude ca e mai ieftin....nu stiu ce cred alte fete ... poate ca le e mai usor sa stea pe 0.99 decit pe 1.99 ... oricum .. revenind la ce ziceam mai sus ... daca la inceput faceam 1500 la 2 saptamini... acum .. cu chiu cu vai fac 500$ pe perioada.
celor care vor sa se inscrie pe el le doresc mult curaj si tarie de caracter... va trebuie... un site care a ajuns mai rau decit jasminul....bafta fetelor si spor la bani...;)
dragoserv
Mesaje: 42
Membru din: 01 Dec 2005, 19:42
Localitate: ploiesti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Da o sa incerc sa vad cum merge,am creeat un cont de studio si astept aprobarea aveti idee cat dureaza?
Va multumesc pentru raspunsuri.
vio_smile4u
Mesaje: 23
Membru din: 29 Mai 2005, 20:56
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

dragos.. daca ai icq 5 o poti contacta pe karen care se ocupa cu tot ce inseamna spread4u. numarul icq este :312341627 o poti gasi in fiecare seara incepind cu ora 19.30pm. ea iti va explica tot ce vrei sa stii....
eu cind am aplicat pentru un studio am asteptat aproximativ 3 zile.dar vorbeste cu karen sa iti aprobe repede modelele si in o ora vor fi online. spor la bani...;)
Avatar utilizator
adina29
User Activ
User Activ
Mesaje: 317
Membru din: 15 Aug 2007, 16:58
Localitate: braila
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

pt cont de cuplu trebuie sa fac cont de studio sau de performer?
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”