Divas4Free.Com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
mpnichol
Mesaje: 3
Membru din: 23 Mar 2013, 02:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

http://divas4free.com/

Stie cineva ceva despre el? O fi bun sau fake ?
SoulCams Models Studios wanted
RIELA
Mesaje: 3
Membru din: 28 Mar 2013, 17:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mm .. Site-ul este la inceput .. Dar ca trafic este dezastruos .. Am inteles ca vor sa atraga membrii de pe MFC , ceea ce , parerea mea , Nu este o idee buna .. In fine .. Oricum mai au de lucrat la site ca sa functioneze intr-adevar bine .. Dar in primul rand ar trebui sa investeasca in membrii , ca sa-i atraga .. si in privinta asta ar trebui sa ia exemplu de la Chaturbate.com.. Acolo prioritatea a fost sa investeasca in membrii si sa atraga cat mai multi membrii platitori , pe site .. Altfel acest site nu va avea viata lunga .. Degeaba ai tu modele daca nu ai membrii platitori .. Nu va sta nimeni sa-si manance nervii si rabdarea gindindu-se ca, poate , poate, va aparea vreun membru sa dea si el acolo un Tip .. Cine va sta asa sa-si consume timpul de pomana acolo ? Si cand fac acest comentariu , il fac pentru ca stiu , deoarece am intrat si eu pe site si asa am vazut ca Nu are trafic Deloc .. Sigur , multi vor zice ca este la inceput de drum .. Dar daca Boss-ul nu investeste in membrii platitori , atunci Inceputul Asta de Drum va fi unul Foooaarte lung si vor fi modele care vor renunta la acest site pentru ca isi vor pierde rabdarea . Dar in fine .. Eu una sunt curioasa sa-i vad evolutia . Si apropo .. Modelul NU are voie sa vorbeasca in limba romana pe site . Spun asta pentru ca am fost martora la si la faza asta . Un model a vorbit romaneste pe site si imediat au intrat Boss-ul si Adminul site-ului si i-a facut observatie si i-a spus sa vorbeasca in engleza . Cam asta este deocamdata . O zi buna la toti .
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”