camcontacts

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Încuiat
raira
Mesaje: 3
Membru din: 24 Mai 2005, 08:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Da videchat_father. De la tine am aflat ca CC-ul a dat "unda verde" si iti multumesc pentru asta. Asta nu inseamna neaparat ca nu mai lucrez pentru tine. Dupa o renegociere de procent :lol:
Oameni buni...cine munceste face bani din piatra seaca. Asa ca nu va luati de aia de or folosit pietrele primite.
Cu respect.
Mistakes are purposely made :)
SoulCams Models Studios wanted
TENICA
User Junior
User Junior
Mesaje: 80
Membru din: 14 Feb 2005, 23:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

VA SALUT PE TOTI.CAM CIT FACE UN MODEL PE CC DE E ASA MARE BATAIE PE SITEUL ASTA,CERTURI, DISCUTII, CONTURI INCHIRIATE.CHIAR TREBUIE SA ASTEPT 3 LUNI DE ZILE CA SA FAC CEVA BANI?
alynad
Mesaje: 21
Membru din: 17 Mar 2005, 17:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="videochat_father"]nu stiu de ce ma chemi pe mine sa pun un post cu camcontacts..... am impresia ca ne cunoastem?

chiar am sa rog pe toti colaboratorii mei sa vina sa posteze aici si sa zica de unde stiu ei ca se poat face conturi pe cc si pe urma astept plecaciuni din fata ta.

toti au aflat de aceasta chestie prima si prima data de la mine.

unora chiar le-am spus ce si cum sa faca.....pe multi i-am invatat cu sa lucreze pe site si cum sa intzeleaga situl

Asa este...tot respectul pt videochat_father care este un om de milioane...chiar el ne-a spus ca CC permite romanilor sa isi faca conturi!! Tot respectul..asa oameni mai rar!!! :roll:
Charlotte
Mesaje: 28
Membru din: 14 Dec 2005, 12:09
Localitate: Brasov
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Hehe,, mie mi-a spus un norvegian, membru pe CC si prieten, insa nu l-am crezut din prima, parea prea frumos sa fie adevarat :) Dar am incercat si am reusit sa fac studio acolo. Putine conturi, dar mai bne decat nimic.
Mie-mi place cc-ul...PE non-adult, la 1.09 pe open session si 1.30 pe one-2-one, in conditiile in care netu' imi mergea 5 zile din 14 am facut 500$ la 2 saptamani, stat online cam 6-8 ore pe zi...
Acum nu am mai fost online de cateva saptamani...dar siteul e ok:)
Avatar utilizator
videochat_father
VIP
VIP
Mesaje: 304
Membru din: 16 Mai 2005, 04:59
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Charlotte scrie:mie mi-a spus un norvegian, membru pe CC si prieten, insa nu l-am crezut din prima, parea prea frumos sa fie adevarat :)
pe "prietenul" asta al tau nu il cheama Christian Frank ... hehehe un tip foarte cunoscut pe aces site am impresia ca daca ma uit pe situl lui de fotografii din romania am sa vad o gramada de fete de pe cc printe care si pe tine.... acolo....
hmmmmm maare prieten ai si tu....mai exact sa-i spun pe nickname... eterna4....
Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza. Albert Einstein
Charlotte
Mesaje: 28
Membru din: 14 Dec 2005, 12:09
Localitate: Brasov
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Acuma nu te supara pe mine, dar daca mie imi e prieten (nu foarte bun, dar totusi prieten) asta nu inseamna ca trebuie sa fie prietenul tuturor. Cu mine a fost ok tipul, n-am ce-i reprosa. Si da, vei vedea poze cu mine si cu iubitul meu si cu el. Ce e rau in asta? Nu tin minte sa fi vazut poze "indecente" in albumul lui.
Iar daca cele din Moldova au profitat de el si de banii lui, eu pot sa-i spun ca brasovenii au fost oameni de bun simt si au incercat sa-l invete multe.
E naiv intr-adevar, dar asta nu-l face om rau.
Avatar utilizator
mimi123not
Mesaje: 6
Membru din: 01 Ian 2006, 21:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

m-ati dezamagit!nu credeam ca exista atata rautate!
rusinica! :evil:
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Eu am descoperit site-ul pe la inceputul lunii noiembrie,cred. pe vremea aceea nu pre stiam cum se "mananca" videochatul. Mi-am facut intai cont de host, apoi am trecut pe studio. Si toate astea foarte repede, fara efort. Nu era nevoie sa printezi documente, sa completezi si sa scanezi dupa. Pur si simplu completam formularul, trimiteam pozele cu mine si cu pasaportul si in aproximativ o ora primeam confirmarea ca pot sa incep sa lucrez. Nu prea inteleg de unde s-au iscat toate discutiile astea.
E adevarat ca am auzit de la o rpietena care a incercat sa se inscrie ca nu mai accepta din Romania dar mie imi functioneaza contul fara probleme. Nu am incercat sa vad daca mai pot sa adaug vreun screen name in studioul meu...sper sa se poata
respect
VIP
VIP
Mesaje: 255
Membru din: 06 Iun 2005, 11:17
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

plasma scrie:Nu am incercat sa vad daca mai pot sa adaug vreun screen name in studioul meu...sper sa se poata

nu se mai poate ...toti speram ....dar din pacate CC a inchis portzile pentru o perioada nelimitata...again

Toate cele bune !
Încuiat

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”