PX24

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Avatar utilizator
OBSESSION
Mesaje: 5
Membru din: 28 Feb 2006, 11:54
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Siteul mergea cuma 1 an si jumatate dar la cuplu! Chiar faceam bani bunicei cu prietenul meu! Dar la single nu intra nici draku'! :-S Na nemtii astia le place numai hardcore in 2 !
Avantajul omului inteligent este ca poate face pe prostul ori de cate ori are chef...
SoulCams Models Studios wanted
mnn
User Activ
User Activ
Mesaje: 271
Membru din: 03 Iun 2005, 16:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

m-am jucat acum vreo 3 luni pe el...deci..zic eu ca pot da un tip...inchidetzi shi deschidetzi sesiunea cat mai des...la mine a functionat...cand deschizi sesiunea pe baga in primele pagini...daca stai mult online fara a inchide shi redeschide o sa observi ca dupa cateva minute...o sa te rogi sa mai intre cineva...dupa vreo jumate de ora o sa ajungi iar pe prima pagina.
recomand la 10 min refersh la sesiune..poze frumushele...t6(telefon)sa nu lipseasca din descriere...cam2cam de asemenea cu msn si yahoo deschise deoarece nu au o politica asha restrictiva la messenger si chiar multi din clienti sunt invatzatzi cu asha ceva deci or sa va ceara......pentru modele independente la 120 ore/luna nu cred ca o fata cu un bagaj minim de germana sa coboare sub 400 e.
modelul cashtiga 51 eurocenti /minut din o pretul de 1.86 e /minut...deci nu sunt optiuni de a avea pret minim sau maxim
descrierea in lb germana cu un real treffen in ea va ajuta mult :P real treffen=intalniri reale...pentru cine are chef sa auda doar muschi und titten ...nu e un site rau:)
spor la bani celor care vor ingroasha numarul performerilor:)
Avatar utilizator
josephyne_b
Mesaje: 35
Membru din: 12 Iul 2006, 23:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ajutati-ma si pe mine va rog cu sitelulasta....m-am loghat pe el...am downlodat sender 2.5-de unde vorbesc cu membrii........si acuma nu inteleg dece nu ma vad online cand intru pe site....sau nu ma pot vedea....?ca pe imlive?cand intru pe asta sa vbesc cu membrii imi apare ca sunt loghata pe site..si sunt online. :roll:
radu1126
Mesaje: 1
Membru din: 06 Sep 2006, 11:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

am si eu o problema :
daca deschid softul de la px24 numai merge splicamu'
Cu ce pot sa-l pacalesc sau ce trebuie sa instalez sa mearga :?:

Mersi
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”