PX24

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
blondyynu
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 12 Mar 2005, 19:25
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Intrebare in legatura cu acest site, am inscris una dintre modele pe el si timp de o saptamana nu a intrat nimeni..binenteles am renuntat! Eram curios daca se pot face bani pe el!
Astept comentarii!
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Cred ca siteul merge foarte bine, am mai spus si inainte, eu cred ca totul tine de abordarea siteului, de timpul disponil pe care il ai pentru a cerceta siteul si ai afla secretele.
Din moment ce sunt peste 300-400 de performeri live, banuiesc ca nu ar sta acolo degeaba, mai ales ca 80% din ei nu sunt din romania.
Siteul este german, foarte multe modele vorbesc limba germana, are versiuni in mai multe limbi, dar majoritatea trafficului vine din germania.
Cred ca intr-o sapt nu iti poti da seama daca merge sau nu un site.
Ca sfat pentru px24 .... descriere ca la carte jumate in engleza jumate in germana, 10-20 de poze hardcore, germanului ii place hardcore, stabileste cel mai mic pret de pe site, pune o poza de profil cat mai atragatoare, fa-ti timp si citeste instructiunile siteului, pune in optiunile de limba si LIMBA GERMANA ... chiar daca nu stie modelul limba .. cel putin la inceput pana isi face membrii
Pentru a nu se intampla nimik cu modelul deschidei o pagina de google la partea de traducere, sa traduca din engleza in germana ce zice clientul si ce ar vrea sa ii spuna clientului , apoi dupa cateva incercari sa isi ceara scuze de la client ca nu stie prea bine limba germana si daca ar putea sa vorbeasca in engleza. Functioneaza in foarte multe cazuri, depinde de abilitatea modelului de a atinge clientul cu arta conversatiei.
Deasemenea am vazut ca px24 are sectiune de video, inregistreza 2-3 privaturi cu modelul tau si pune-le in sectiunea de video, va folosii ca RECLAMA si chiar se poate castiga si de acolo cativa euro.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
blondyynu
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 12 Mar 2005, 19:25
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mersi mult pentru instructiuni! Chiar o sa iti urmez sfaturile si o sa postez un mesaj in caz ca merge :)!
Avatar utilizator
Chan
User Junior
User Junior
Mesaje: 58
Membru din: 23 Feb 2005, 18:58
Localitate: The Netherlands/USA
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

blondyynu scrie:Mersi mult pentru instructiuni! Chiar o sa iti urmez sfaturile si o sa postez un mesaj in caz ca merge :)!
in experienta mea marea majoritate a clientilor vorbesc limba germana, iar oferta de chat hosturi care vorbesc germana este considerabila..:)
Avatar utilizator
videochat_father
VIP
VIP
Mesaje: 304
Membru din: 16 Mai 2005, 04:59
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

cu 2 fete pe PX24 nu am facut nimic in 2 sapt... la mine nu a mers. am renuntat. vreau sa aud pe altii care se pot lauda cu ceva consistent nu cu catva euro.....
Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza. Albert Einstein
Avatar utilizator
Gheisha
User Junior
User Junior
Mesaje: 63
Membru din: 24 Mai 2005, 11:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am lucrat pe el. Nu as putea spune ca merge mai ales daca nu stii germana dar ideea este ca poti face niste bani doar tinandu-l deschis. Daca ai destula banda si nu ai altceva mai bun faci niste poze beton cu camera digitala si astepty... sa intre membri sa se uite la poze... BTw... platesc pentru asta :twisted: .NU sunt sume fabuloase dar scoti cativa euroi pe luna stand degeaba...
Avatar utilizator
nmkrxr
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 103
Membru din: 15 Iul 2005, 00:38
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

merge super saitul dar pentru cine stie germana eu vorbesc germana si fac cam 40,50 euro pe seara..
davidx
Mesaje: 14
Membru din: 28 Iun 2005, 19:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salut

Parerea mea ca site-ul merge destul de bine dar numai daca sti germana,merita incercat....lucrez de o luna pe site.Inca nu am primit bani ,luna vitoare trebuie sa primesc.
O intrebare la cei care lucreaza pe PX24....vin banii la timp?
Avatar utilizator
nmkrxr
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 103
Membru din: 15 Iul 2005, 00:38
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

da cu banii sunt parolisti cecul se taie pe 20 al lunii ..si ajunde in 3-4 zile
davidx
Mesaje: 14
Membru din: 28 Iun 2005, 19:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Multumesc mult pt. informatii
MASTERofSEX
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 191
Membru din: 25 Apr 2005, 03:39
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ca sfat pentru px24 .... descriere ca la carte jumate in engleza jumate in germana, 10-20 de poze hardcore, germanului ii place hardcore, stabileste cel mai mic pret de pe site, pune o poza de profil cat mai atragatoare, fa-ti timp si citeste instructiunile siteului, pune in optiunile de limba si LIMBA GERMANA ... chiar daca nu stie modelul limba .. cel putin la inceput pana isi face membrii

Lucrez de 2 ani pe Px si este un site ok
castigi 300-500 euro pe luna dar au mici probleme cu intarzierea banilor Ex: banii pe 1-30 iulie se rupe cecul pe 20 august vin pe 27-30 august si stau mai mult de 40 de zile de la depunere .Cel putin asta se intampla la mine de 6 luni .
Cu limba ...... mai bine nu setezi germana pt ca daca nu le vb limba sunt datzi dracu de orgoliosi inchid imediat ......pana va facetzi membri sa nu va speriatzi ca intra si ies la secunda La pretz ...eu unul stiu ca platesc in jur de 30 eurrrrrrrrrrrrrrrrrocentzi pe mi ..nici vb de setare pretz ..dar nu te contrazic .
Deci daca nu va strika 300-500 euro pe luna este un site ok !
Parca nu ne-ar deranja ca unii se urca pe umerii nostri ci faptul ca apoi ne mai bat si la cap !
davidx
Mesaje: 14
Membru din: 28 Iun 2005, 19:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cam asa se face. Noi luna asta am inceput sa lucram pe PX in cuplu cu prietena mea pana acum tot asa banuti am facut si noi,noroc ca stim limba germana ( liceul german ) . Cand am inceput nu am setat limba Germ. si nu prea a intrat nimeni,de cand am setat de atunci e ok.Cu cecurile .... de la px inca nu am primit dar de la celelalte site-uri de la care mai primesc le schimb in Ungaria....iti plateste pe loc la banca.
davidx
Mesaje: 14
Membru din: 28 Iun 2005, 19:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mai stie cineva site-uri din Germania,in afara de PX24,Visit-x,99cams.
Mult. mult
Avatar utilizator
nmkrxr
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 103
Membru din: 15 Iul 2005, 00:38
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ultracams.de geizcams.de bafta
Avatar utilizator
alexiss999
Mesaje: 11
Membru din: 03 Aug 2005, 16:30
Localitate: Braila
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am inteles in mare cum functioneaza situl . Poate sa-mi spuna cineva care sunt tarifele? Sunt automate?Sau daca nu de unde se seteaza ? Shi inca ceva . Nu am inteles daca e necesar age doc. Am deschis un cont la ei shi nu mi-au cerut sa fac sau sa trimit age doc. Shi ... daca nu va zapacesc prea tare ... cand si cum platesc .
Merci 8)
mnn
User Activ
User Activ
Mesaje: 271
Membru din: 03 Iun 2005, 16:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

sunt si eu curios astia chiar nu au nevoie de id???shtie cineva ceva?pls help:)
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

am facut si eu un cont pe px24 . am inteles ca are trafic bunicel , in special daca modelul cunoaste si limba germana .
Totusi sunt cam circumspect in ceea ce priveste faptul ca nu solicita nici un fel de acte .
Imi poate raspunde cineva daca sunt seriosi , cand/cum trimit banii ... eventual care sunt tarifele si comisioanele .
Avatar utilizator
nmkrxr
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 103
Membru din: 15 Iul 2005, 00:38
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

saitul merge bine..cu plata sunt corecti ..in fiecare luna pe data de 20 se taie ceccul..in rest totul este ok cu ei..lucrez de 2 ani pe saitul lor si nu am avut nici un fel de probleme..bafta
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nmkrxr scrie:saitul merge bine..cu plata sunt corecti ..in fiecare luna pe data de 20 se taie ceccul..in rest totul este ok cu ei..lucrez de 2 ani pe saitul lor si nu am avut nici un fel de probleme..bafta
Merci mult de tot .
Avatar utilizator
OBSESSION
Mesaje: 5
Membru din: 28 Feb 2006, 11:54
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Siteul mergea cuma 1 an si jumatate dar la cuplu! Chiar faceam bani bunicei cu prietenul meu! Dar la single nu intra nici draku'! :-S Na nemtii astia le place numai hardcore in 2 !
Avantajul omului inteligent este ca poate face pe prostul ori de cate ori are chef...
mnn
User Activ
User Activ
Mesaje: 271
Membru din: 03 Iun 2005, 16:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

m-am jucat acum vreo 3 luni pe el...deci..zic eu ca pot da un tip...inchidetzi shi deschidetzi sesiunea cat mai des...la mine a functionat...cand deschizi sesiunea pe baga in primele pagini...daca stai mult online fara a inchide shi redeschide o sa observi ca dupa cateva minute...o sa te rogi sa mai intre cineva...dupa vreo jumate de ora o sa ajungi iar pe prima pagina.
recomand la 10 min refersh la sesiune..poze frumushele...t6(telefon)sa nu lipseasca din descriere...cam2cam de asemenea cu msn si yahoo deschise deoarece nu au o politica asha restrictiva la messenger si chiar multi din clienti sunt invatzatzi cu asha ceva deci or sa va ceara......pentru modele independente la 120 ore/luna nu cred ca o fata cu un bagaj minim de germana sa coboare sub 400 e.
modelul cashtiga 51 eurocenti /minut din o pretul de 1.86 e /minut...deci nu sunt optiuni de a avea pret minim sau maxim
descrierea in lb germana cu un real treffen in ea va ajuta mult :P real treffen=intalniri reale...pentru cine are chef sa auda doar muschi und titten ...nu e un site rau:)
spor la bani celor care vor ingroasha numarul performerilor:)
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”