www.espanacams.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Laguna77
Mesaje: 35
Membru din: 06 Oct 2005, 16:14
Localitate: de undeva
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

stie cineva de acest site ? e bun de ceva?!
Va multumesc Bafta la bani !
Hello
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

M.O.R.T :)
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Laguna77 scrie:stie cineva de acest site ? e bun de ceva?!
Va multumesc Bafta la bani !
Stiu pe cineva care vrb cu cei de la site everyday... si inca nu si-a primit banii....
Populus Romanus Fuckum Est
Avatar utilizator
Maddy
User Activ
User Activ
Mesaje: 238
Membru din: 28 Sep 2005, 13:51
Localitate: Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

God bless this forum :) . Cred ca mor de ciuda site-urile tzepare ca nu ne mai dau tzeapa datorita acestui forum , eu nu am patit-o niciodata , dar e bine sa shtii intotdeauna ce e cu un site cand incepi sa lucrezi pe el .
SirWebster
Mesaje: 21
Membru din: 04 Ian 2006, 03:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Maddy scrie:God bless this forum :) . Cred ca mor de ciuda site-urile tzepare ca nu ne mai dau tzeapa datorita acestui forum , eu nu am patit-o niciodata , dar e bine sa shtii intotdeauna ce e cu un site cand incepi sa lucrezi pe el .

Sa nu uitam ca altii si-au laut tzeapa ca tu sa stii acest informatii si sa te feresti de ele :lol:
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

SirWebster scrie:
Maddy scrie:God bless this forum :) . Cred ca mor de ciuda site-urile tzepare ca nu ne mai dau tzeapa datorita acestui forum , eu nu am patit-o niciodata , dar e bine sa shtii intotdeauna ce e cu un site cand incepi sa lucrezi pe el .

Sa nu uitam ca altii si-au laut tzeapa ca tu sa stii acest informatii si sa te feresti de ele :lol:
TRUE TRUE!!!

Pt ei, un gind bun !
Populus Romanus Fuckum Est
Avatar utilizator
Maddy
User Activ
User Activ
Mesaje: 238
Membru din: 28 Sep 2005, 13:51
Localitate: Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Asa e , cred ca cel mai cool ar fi sa faca 3 , 4 dintre ei reclamatie la politie sa ii ia pe aia la intrebari garda , sa nu se mai bucure rahatii la 400 500 de euro , sa ii ia pe sus cu tot cu site-ul lor de cacat .
sweetsex
Mesaje: 1
Membru din: 04 Feb 2006, 18:25
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

:( :( sunt pe el de 1 luna pana acum nu am vazut nici un ban si au spus ca platesc la 2 sapatamani .... nu ca ar fi fost multi bani ... intra clienti o data la 2 zile si atunci nici hola nu zis vor direct "esename tu conio"lol
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

E numai vina voastra, va meritati tzepele, daca inca nu va dati seama de cum intrati pe un site ce e cu el...sunt aici zeci de site postate, nici nu am avut curiozitatea sa dau click pe vreo unul. pentru ca stiu ca de toate sunt maxim 10, si asa vor ramane mult timp, pentru ca unui site ii trebuie cel putin un an ca sa creasca, si asta doar daca vine cu ceva deosebit, si asta mai greu.
Continuati sa pierdeti timp pe toate panaramele de site, in loc sa stati unde trebuie si sa faceti bani. Mi se pare ciudata mentalitatea celor ce stau pe un site unde e o singura persoana on, si aia e un film de obicei. Am observat ca ganditi exact pe dos, in loc sa stati pe sitele pe care sunt cei mai multi on ,cautati toate rahaturile de site, sa pierdeti timp acolo. Eu unde vad 4000 online acolo ma duc, ca acolo e cascaval de supt, ca doar n-or sta aia de handicapati on, dar cand vad pe un site unul sau doi online am si tras concluzia ca aia sunt 2 retardati, sau sunt adminul si cu prietena lui.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
blue cum
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 10 Oct 2005, 14:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

supercorect :) WinXPfather
de ce trebuie sa vi se explice ceva atat de simplu ? asa se imprastie si membrii si scade traficul pe site-urile de baza. Si de aia "nu mai merge ca-nainte" cum se plang unii...
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

pentru ca unii se tem de concurenta! de aia!!!
adid22
User Activ
User Activ
Mesaje: 259
Membru din: 08 Aug 2005, 10:55
Localitate: Prague,CZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pai sa vezi ce concurenta o sa iti faca father pe espanacams cand si-o pune multisessionul in aplicare..momentan insa cred ca scapi,e ocupat cu camcontacts,ifriends si cred ca se gandeste serios sa isi mai ia o clasa de ip-uri pentru situl asta,sa ne faca in ambitie noua care credem ca videochatul este o afacere infloritoare in plina expansiune.

Nici eu nu sunt vechi in bransa,nici macar un an de experienta nu am.Si eu am cautat (si intr-omica masura inca mai caut)situl ala minune de care sa nu stie multa lume si unde sa se faca 5000 la perioada.
Si asa ajunge omul sa incerce tzaspe mii de situri,sa isi bata capul ca de ce nu merge domle,si pierde ceea ce e esential:daca esti in stare sa faci bani pe un site mare mare mare nu vad de ce nu ai putea sa faci bani si pe un site mai mic(asta admitand ca situl respectiv are trafic bun).

Sper ca nu am ofensat pe nimeni daca am fost acid mai sus,e doar o parere.Father,nu dadea,nenea! :D
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”