AdultWebcamWorld

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
w00x
Mesaje: 26
Membru din: 08 Sep 2004, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

www.adultwebcamworld.com

Ma mir cum de nu a postat nimeni despre acest site pana acum. Este un site micutz dar acesta lucreaza cu peekshows + cu site-uri personale si au un traffic foarte bun. Plata se face saptamanal. Pretul care il primesti pe un singur minut creste cu numarul de minute total pe care il ai pe studio. Eu lucrez cu el de un an si ceva merge foarte bine. In privinta exclusivitatii voi repeta ce am zis si intru-un post anterior....daca se vorbeste cu omul de legatura ( in cazul asta Lena - numele administratorei) te accepta sa lucrezi si pe un alt site. ( de ex eu lucrez si pe imlive ) si treaba merge super. Ce e cel mai frumos e ca ai nevoie doar de buletin si plus de asta daca vb cu Lena (adminul) ai contrurile gata in 2 ore maxim. Daca vreiti si voi sa va inregistrati icq-ul lenei este : 282009551 Bafta.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

tocmai am trimis actele pt unul din modelele mele. Am incercat sa iau legatura cu Lena folosind nr de ICQ pe acre l-ai postat mai sus dar se pare ca nu e numarul corect pt ca nu reusesc sa dau ea. Vreau sa vorbesc cu ea in privinta exclusivitati :wink: ai idee cum as putea lua legatura cu ea altfel?
Avatar utilizator
rebeka
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 173
Membru din: 12 Iul 2005, 20:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

w00x scrie:www.adultwebcamworld.com

Ma mir cum de nu a postat nimeni despre acest site pana acum. Este un site micutz dar acesta lucreaza cu peekshows + cu site-uri personale si au un traffic foarte bun. Plata se face saptamanal. Pretul care il primesti pe un singur minut creste cu numarul de minute total pe care il ai pe studio. Eu lucrez cu el de un an si ceva merge foarte bine. In privinta exclusivitatii voi repeta ce am zis si intru-un post anterior....daca se vorbeste cu omul de legatura ( in cazul asta Lena - numele administratorei) te accepta sa lucrezi si pe un alt site. ( de ex eu lucrez si pe imlive ) si treaba merge super. Ce e cel mai frumos e ca ai nevoie doar de buletin si plus de asta daca vb cu Lena (adminul) ai contrurile gata in 2 ore maxim. Daca vreiti si voi sa va inregistrati icq-ul lenei este : 282009551 Bafta.
buna,
te rog sa imi dai si mie icq-ul Lenei pt a lua legatura cu ea.
Vreau sa incerc si eu sa imi fac cont aici sa vad cum merge si daca spui ca iti permite sa stai si pe alte situ-ri e bine
Astept un semn de la tine
Mercic si bafta
rebeka
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”