Chaturbate

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
liquid
Mesaje: 25
Membru din: 31 Ian 2015, 07:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

e posibil sa am 2 ore de prv si dupa ce inchide sa nu am nici un token ?? din acel privat ?? a mai patit cineva asa ceva ??
SoulCams Models Studios wanted
Ginger221
Mesaje: 2
Membru din: 23 Feb 2015, 13:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut. As dori sa stiu daca imi mai pot face un cont, sau daca mai pot lucra incontinuare pe site in cazul in care deja am cont facut de studioul la care lucrez. Vreau sa fac deacasa si as dori sa lucrez incontinuare pe chaturbate, e un site care mi se potriveste, imi place si nu stiu cum sa procedez mai departe. Multumesc anticipat.
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

liquid scrie:e posibil sa am 2 ore de prv si dupa ce inchide sa nu am nici un token ?? din acel privat ?? a mai patit cineva asa ceva ??
Nu e posibil ! Ai luat teapa ! multi membrii te invita in privat tu intrii iar cand intrii ei imediat ies (nu sunt taxati in primele 5 secunde) , daca nu esti atenta si nu ai experienta tie o sa ti se para ca esti in privat iar tu o sa faci ce iti cere membrul respectiv moca in vazul tuturor ! Ca sa nu ajungi in astfel de situatii dupa ce intrii in privat trebuie sa stii ca o sa ai sus la numarul de useri doar 2 useri iar nu incepi sa te dezbraci si nu o sa faci nimic, de preferat e sa-l tii de vorba, pana o sa vezi sus la tokens ca ti se schimba suma tokens-ilor care se updateaza o data la cateva secunde ! In felul asta o sa fii sigura ca esti in privat si ca nu e un privat fals !
liquid
Mesaje: 25
Membru din: 31 Ian 2015, 07:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nord scrie:
liquid scrie:e posibil sa am 2 ore de prv si dupa ce inchide sa nu am nici un token ?? din acel privat ?? a mai patit cineva asa ceva ??
Nu e posibil ! Ai luat teapa ! multi membrii te invita in privat tu intrii iar cand intrii ei imediat ies (nu sunt taxati in primele 5 secunde) , daca nu esti atenta si nu ai experienta tie o sa ti se para ca esti in privat iar tu o sa faci ce iti cere membrul respectiv moca in vazul tuturor ! Ca sa nu ajungi in astfel de situatii dupa ce intrii in privat trebuie sa stii ca o sa ai sus la numarul de useri doar 2 useri iar nu incepi sa te dezbraci si nu o sa faci nimic, de preferat e sa-l tii de vorba, pana o sa vezi sus la tokens ca ti se schimba suma tokens-ilor care se updateaza o data la cateva secunde ! In felul asta o sa fii sigura ca esti in privat si ca nu e un privat fals !

Nu nord deci eu chiar am fost in pv , am primit pv si am ramas eu cu el , singura greseala e ca nu am fost atenta la token daca cresc, timp de 1 ora si 35 min am fost in pv cu el . toate bune si frumoase , la sfarsit mo salutat o spus ca ne mai vedem etc .. a iesit si dupa 2 minute am observat ca tokeni sunt la fel cum ii aveam inainte de pv .. am dat rehash ... degeaba la loguri nu era nimic

deci varianta ta e posibila dar nu e cazu la mine .. nu incape loc de indoiala ca nu am fost in pv .. am fost dar nu inteleg cum e posibil .. posibil o eroare la site . un bug .. nu stiu
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

daca este vorba despre jayabaratin si eu am luat o mica teapa :)
si culmea a venit si a doua zi desi il reportasem!
pe twiter mai scriau cateva fete tot de jayabaratin,asa ca mare atentie daca nu a fost el :)
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Doamne , e posibil asa ceva Nord@ ?
Pe vremuri mai faceam si noi ,dar "noi" hostii ,unele mici magarii pe iF. :wink:
Le lasam senzatia ca sunt in free ,blocand intentionat imaginea in splitcam , iar daca-i punea naiba sa dea un refresh la pagina fix cand le spuneam , erau pierduti !!! .Intrau vrand-nevrand-nestiind in privat chat !! Nu se grabeau crezand ca sunt in free ,dar nici noi nu aratam (culmea ! ) chiar tot , parea ca ne ferim sa aratam prea multe in free . Si nici nu scriam nimic in chat cum ca ar fi in free sau privat ! Dovezi zero la site !! Ce nu am voie sa-i sugerez unui membru cand spune ca e frozen image , sa dea refresh la pagina ?
Unii luati de val ,bucurosi ca vad "gratis " lasau date personale in chat, dupa cele 10 minute regulamentare,cand si site-ul le permitea , dar ii apostrofam pe loc aducandu-le aminte ca e interzis ! :lol:
Brusc incepeam sa ne rugam fierbinte la cel de sus ,sa nu se blocheze pc-ul dea-devaratelea sau sa se opreasca curentul electric ,sa nu pice netul :lol: :lol:
Si acum ma mai mustra constiinta , din cand in cand ... :?
Dovada ca aveam totusi constiinta si nu eram chiar o pramatie fara sanse de recuperare e si faptul ca un regular da camera cu vedere la ocean, in privat de data asta constient , se fataie vreo 10 min prin fata camerei ,i-mi spune brb , dar imaginea cu oceanul ramane live . Dupa vreo 2 ore de privit oceanul si de incasat banii , ma faceam praf ca nu aveam cum sa iau legatura cu el sa-i spun ce sa intamplat .Evident ca am inchis eu sesiunea ,dupa ce l-am sunat la telefon sa-l intreb daca mai vine in cam. El habar nu avea , inchisese de la "x" si nu sign out :wink: !
Nici nu stiu de care actiune sa-mi fie mai rusine ,de prima sau de a doua? Sau poate de ambele !!
loooooool
P.S. Am folosit 'noi" pt ca 2-3 indivizi am descoperit din greseala acest "bug" :lol:
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Salut Liquid@ ,
I-mi pare foarte rau ,DAR ! ia de bun ce ti-a spus Nord@ .
Cum zicea andromaca@ ,sau fetish@ :uneori vedem privaturi si unde nu sunt !
sharon
Mesaje: 11
Membru din: 21 Ian 2009, 12:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna liquid ,

In primul rand pot sa-ti spun ca Chaturbate nu da tepe, este un site serios si problema nu o poti avea cu membrul respectiv, ci cu site-ul in sine (mai are bug-uri). In urma cu trei saptamani am avut un privat tot cu aceeasi durata si nu mi-au aparut banii facuti nici dupa refresh. Am trimis un e-mail la suport, au raspuns dupa o zi, si in urmatoarea aveam banii in cont. Le-am dat nickname-ul membrului, ora la care am avut privatul si durata. Nu uita ca dupa aceste intamplari sa faci imediat un print screen pe care daca vrei poti sa-l atasezi la e-mail. La mine nu a fost nevoie. Eu am avut facute, dar nu mi le-au cerut.Sincer, am fost placut impresionata si nu ma asteptam ca demersul pe care l-am facut sa aiba un final fericit.

Mult noroc!
liquid
Mesaje: 25
Membru din: 31 Ian 2015, 07:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna dinou, revin cu un reply la problema mea si tin sa precizez ca sa rezolvat cu ajutorul userului readyforyou29 ( Vreau sa ii si multumesc pe aceasta cale )

problema a fost rezolvata cu cateva mailuri la suport si dupa verificari au transferat tokensii lipsa in cont
Si vreau sa atrag si atentia catre modelele Noi .. de pe chaturbate sa verifice mereu cand sunt in privat daca se modifica castigurile

O zi buna si cati mai multi $$$
Ginger221
Mesaje: 2
Membru din: 23 Feb 2015, 13:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut. As dori sa stiu daca imi mai pot face un cont, sau daca mai pot lucra incontinuare pe site in cazul in care deja am cont facut de studioul la care lucrez. Vreau sa fac deacasa si as dori sa lucrez incontinuare pe chaturbate, e un site care mi se potriveste, imi place si nu stiu cum sa procedez mai departe. Multumesc anticipat.
readyforyou29
User Activ
User Activ
Mesaje: 248
Membru din: 06 Feb 2011, 14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Ginger221 scrie:Salut. As dori sa stiu daca imi mai pot face un cont, sau daca mai pot lucra incontinuare pe site in cazul in care deja am cont facut de studioul la care lucrez. Vreau sa fac deacasa si as dori sa lucrez incontinuare pe chaturbate, e un site care mi se potriveste, imi place si nu stiu cum sa procedez mai departe. Multumesc anticipat.
Teoretic poti avea si alt cont. In practica depinde de ce relatii sunt intre studioul tau actual si site. Poti incerca sa iti faci alt cont individual si daca te aproba siteul bine daca nu asta e. Ceri bilet de voie de la studiou. Ideal e totusi sa lasi loc de buna ziua si sa le spui ca vrei sa faci de acasa pe cont propriu. In prima faza or sa te abureasca si o sa iti zica ca poti lucra pentru ei de acasa si iti mai maresc si procentul un pic. Ideea e alta. Daca nu ai cat de cat niste cunostiinte tehnice sau pe cineva sa te ajute cand o sa ai probleme o sa ai marea surpriza sa vezi ca nu faci acasa singura cati bani faceai la studiou chiar daca ii imparteai.
Tu alegi.
marcusxxx
Mesaje: 13
Membru din: 18 Dec 2014, 23:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

A primit cineva banii pe payoneer pe perioada 1-15 martie?
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

marcusxxx scrie:A primit cineva banii pe payoneer pe perioada 1-15 martie?
Inca nu ! Dar mai avem timp pana pe 22 ! Cred ca azi totusi o sa-i bage !
Jarmila
Mesaje: 1
Membru din: 17 Mai 2015, 17:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua, am probleme cu difuzarea. Creez camera, discut 2, 3 minute cu userii dupa care lor le apare urmatoarea imagine: Loading. Se blocheaza webul. Imi merge foarte bine internetul, am laptop i7, update-uri toate la zi, am sters cookies, am folosit alte browsere, instalat chiar si split cam. Degeaba, se blocheaza, si asta e valabil pe toate siturile de videochat, am incercat 3 pana in prezent si am aceasi problema.
liquid
Mesaje: 25
Membru din: 31 Ian 2015, 07:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna, am si eu probleme pe CB de ceva vreme imi tot pica , ma trezesc dupa un anume timp ca ma deconecteaza si din Prv ...
Multi useri cred ca eu o fac intentionat. Zic asta ca mi sa spus am primit X token sa fac un flash si imediat mi-o picat site-ul si am mai putut reveni dupa 2-3minute , respectivul nu mai era deja pe canal si a 2-a zi mi-o spus .. si asta am patito de mai multe ori ..

Voi aveti probleme asemanatoare ? Contifugaria la pc e buna I7 , 8gb ram ....
am mai incercat alte 2 site-uri si nu am avut probleme doar pe cb
HoneyHoney
Mesaje: 18
Membru din: 30 Mar 2014, 21:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu e de la tine, e de la site, liquid.
Daca te uiti si prin alte rooms, vei vedea acelasi lucru.
readyforyou29
User Activ
User Activ
Mesaje: 248
Membru din: 06 Feb 2011, 14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Nu e de la tine.
Avatar utilizator
alotofLaura
Mesaje: 36
Membru din: 02 Mai 2015, 22:38
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Le moare serverul ... pe mine nu ma deconecteaza de tot, pica doar chatroomul. Practic tu poti sa zici ce vrei ca ei degeaba te aud daca nu pot sa ti raspunda. Partea buna ca pica la toate room-urile in acelasi timp din ce am observat eu. Ceea ce inseamna ca degeaba pleaca membrul, ca nu poate sa scrie nici alteia in camera :D. Asa ca stau si ei cumintei si asteapta conectarea ... e frustrant ca mor si aplicatiile odata cu deconectarea. Daca primesti tips in timp ce nu iti merge chatroom nu se adauga mereu la aplicatia deschisa. Se enerveaza si membrul si tu... deh... toate siteurile au hibe. Keep calm and play.

Peace
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

....dar de noul trend....Ohmibod,nu-mi vine a crede ca nu se vorbeste :)
....In orice caz,la inceput(acum 2-3 saptamani se faceau forte multi bani).....erau doar,5-7 camere.....acum cand sunt 52 am vazut chir ieri... :)
readyforyou29
User Activ
User Activ
Mesaje: 248
Membru din: 06 Feb 2011, 14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Ce e val ca valul trece. Oricum tot modelele vechi sunt avantajate care au multi followersi si mai ales cele care stiu sa faca cel mai frumos fake.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Gata,trecu trendul lindicelor zbarnaitoare?:))))
Avatar utilizator
Evander
User Junior
User Junior
Mesaje: 77
Membru din: 02 Feb 2015, 11:23
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

N-a trecut nimic. Tocmai am vazut o tipa cum a facut 100$ in aproximativ o ora cu dracia asta de Ohmibod. Poate fi un show amuzant dar depinde foarte mult de model.
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”