Sexywebcam.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
putereaursului
Mesaje: 1
Membru din: 26 Ian 2012, 22:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Stie cineva ceva despre siteul www.sexywebcam.com ? Se merita sa lucrez cu el?
SoulCams Models Studios wanted
exunknown23
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 186
Membru din: 01 Ian 2012, 19:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

e prima oara cand il vad... la prima vedere e un site plin de latinas. Si mai inclin sa cred ca e un site al spaniolilor, pt ca la limbi are atat spaniola cat si catalana(pe langa engleza si franceza). E ca si cum eu as face un site in romanica si as pune la limbi... romana si ardeleneasca, Catalana fiind limba vorbita exclusiv de catre comunitatea din barcelona,si de nimeni altcineva in lumea asta. Imi dau si eu cu parerea... ba poate chiar am sa il incerc, si revin cu completari
exunknown23
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 186
Membru din: 01 Ian 2012, 19:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

yep... l-am studiat mai amanuntit.. site spaniol imi fac cont pe el acushica! :)
exunknown23
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 186
Membru din: 01 Ian 2012, 19:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am completat formularul la ei si de 2 zile.. nici un raspuns!!
aiurea...
Avatar utilizator
lorenna
Mesaje: 3
Membru din: 18 Mar 2012, 01:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

din cate vad eu seamana foarte bine cu livejasmin,sau asa imi da mie impresia........
exunknown23
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 186
Membru din: 01 Ian 2012, 19:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mie mi.au raspuns dupa vreo 3 saptamani, ceea e m-a facut sa zic Pass, pt ca e interesul lor sa bage noi modele... daca atunci cand e interesul lor raspund atat de lent, nu vreau sa ma gandesc cand o sa am vreo problema si ii contactez sa ma ajute cat de greu vor raspunde.
Alexandru_
Mesaje: 2
Membru din: 30 Apr 2012, 11:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

salut / buna - e site direct privat cu posibilitate de one2one . 0.17 eurocenti pe min chat normal . one2one ul iti dubleaza minutele si automat si pretul , si 0.50 de eurocenti daca intra din alta tara inafara de Spania . - nu iti dai seama de ala care plateste 0.17 sau ala de 0.50 doar din stat .
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”