Seeme.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
camilla
Mesaje: 4
Membru din: 23 Ian 2012, 12:11
Localitate: Netherlands
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

SoulCams Models Studios wanted
jebyby
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 168
Membru din: 15 Dec 2007, 23:41
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Colaboreaza cineva cu acest site? Care e treaba cu el ? E nou? E marcat ca se castiga 100$ pe ora...
Avatar utilizator
camilla
Mesaje: 4
Membru din: 23 Ian 2012, 12:11
Localitate: Netherlands
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Yes, they earn that much if they know how to be a webcamgirl! :) Some earn even more.
What do you mean with collaborate with this site? What's up with him? Who?
Take care! :)
seeme_j
Mesaje: 1
Membru din: 13 Noi 2011, 12:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

hi all

seeme is a new site (2 months old) but is already fairly big, with about 30 chat hosts online and maybe 500 new paying members and 1,000 new free members every day

we were paying a guarantee at first but have stopped this since it is not necessary with the traffic volume we have, its very easy to make money

if you want to try the site out, please do so and we think you will be happy with it if you are an independent type of person who engages, using your mic, and gives a good experience to the clients

you won't do well if you are a 'go pvt bb' type since the site is more group chat oriented

we will be adding other features like selling your content in the next couple of months as well, we are working hard for our site to have the best features and be easiest for chat hosts to use as well.. we are very responsible to feedback so feel free.. :) we have several romanians on staff too, that can help you, but you will do much better if your spoken english is excellent

camilla referenced www.seememodels.com .. this is really for people who are new to the industry

OH, also, we are paying 100% of GROSS MONEY with no deductions from any of your clients that you refer to the site -- we give you a linking code to send them.. so you can keep it ALL from your regulars..
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Ok sounds tempting
I see u give 40% right? Where are u guys located? And what is the curency im gonna receive if i start working on your website? Is it €?$?£? thanks
Avatar utilizator
Elmagnifico
Mesaje: 31
Membru din: 03 Iun 2010, 10:53
Localitate: Bacau,Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

A fost un site bun relativ pana cand au inceput sa plateasca studiourile preferential , mai exact patronii au fixat un tarif dupa care adminii au inceput sa isi traga partea lor mai putin de la cei care erau prieteni cu patronii site-ului.
Mai nou adminii intra la modele dau tips sub nume de membrii ca sa demonstreze ca site-ul are uber traffic , tips care daca nu faceti atentie dispar.
Sunt studiouri care au lucrat 1-2luni si au primit 20$.Cam bataie de joc cu parere de rau.
Singurele platite bine sunt unguroaicele cehoaicele si americancele si 3-4 din romance...restu fac munca patriotica (am facut si eu parte din astia din urma).
Cu scuzele de rigoare fata de d-sra Camilla dar cam asta e adevarul.
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

tind sa te cred atata timp cat d-soara Camilla nici nu a binevoit sa raspunda clar aici la liber cum ar fii fost normal....a preferat sa imi dea un mesaj privat gen "tre sa muncesti domne" ca sa faci bani pe site-ul asta nu sa stai sa te benoclezi la monitor LOL....raspuns destul de evaziv tinand cont ca nici nu stie cu cine sta de vorba(si asta nu ca as fii eu cine stie ce smekera) dar clar detin si eu oarece experienta dupa atatia ani...mi se pare ca tipa vorbeste la misto si deci clar nu am nici o intentie cu acest seeme.com...
Erin1
Mesaje: 1
Membru din: 21 Feb 2012, 20:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna all, am si eu o curiozitate , a primit toata lumea banutii per 1.02-15.02 2012 de la seeme? va multumesc
dejavu_style
Mesaje: 1
Membru din: 21 Apr 2012, 09:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Deci pana la urma cam toata lumea e reticienta in legatura cu site ul acesta? Mie personal mi a spun un membru de el, si am zis sa ma interesez, dar din ce vad aici, imi cam lasa un gust amar.

E cineva care lucreaza pe el, si in acelasi timp il si recomanda? ms

Spank U :D
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vad ca au inceput sa fie din ce in ce mai multe modele online pe seeme. Nu stiu exact cum merge, dar vad ca din 20 de modele online, 5 sunt in private show.
BadCat
Mesaje: 43
Membru din: 04 Dec 2010, 06:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna

eu am lucrat cu acest site inca de cand a aparut ...primele trei luni sa platit pe ora lucrat destul de multa dika 7 $ ...bani au fost trimisi mereu si au oferit serioziate, camilla a fost o tipa super oki si mereu amabila acum nu mai lucreaza pt ei nush din ce motive.....in prezent nu se mai platesc orele ci doar banii din pv...procentu e de 50 % si exista un oarecare trafic, nu foarte stralucit, dar in schimb luna aceasta am observat o mica eroare...iar cand am vb cu suportu sa o rezolvam ma tratat la rece.

P.s. : eroare = nu sau afisat banii de la 2 grupuri si un pv!

Poate in trecut sa mai intamplat faza asta dar nu am observat...sau paote ca la inceput a avut nevoie de modele si ne pupa in ass.....acu ii doare la basca...cert e ca in maxim o luna daca nu mi da banii care lipsesc plecam negresit de pe el, chiar daca nu e o suma mare...gestu conteaza
Valentina
Mesaje: 4
Membru din: 14 Ian 2013, 15:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut,

Va invit sa colaborati cu www.seeme.com. Este un site american cu specific adult (fara categorie non-adult) care s-a extins mult in ultimele luni. Traficul este mai mult decat ok si creste cu fiecare zi. Cautam modele pentru categoria VIP si nu numai. Castiguri intre 500$ - 3 000$ pe perioada (2 saptamani). In curand vor fi adaugate multe lucruri noi ( precum un top al modelelor, fan club etc.). Puteti vinde poze si videouri.

Pentru mai multe informatii contactati-ma pe skype/yahoo - dreambird18 sau valentina@seeme.com

O zi buna! :)
Avatar utilizator
al1na
Mesaje: 19
Membru din: 16 Mai 2014, 19:59
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Valentina am cateva chestii sa-ti zic :
Dupa ce ca traficu e praf ... acum mai sunt si probleme cu payoneer ! Am vb cu una din admine si mi-a recunosct faptul k sunt promovate studiourile si modelele individuale care respecta un program si binenteles doneaza la voi un comision ! Cand veti ajunge k MFC,JAsmin bla bla cu cateva mii de membrii atunci sa faceti astfel de intelegeri ... pana atunci rulatii modele de la studio ... pt. k eu una sunt off de pe siteul ala si crede-ma k mai cunosc 3 fete care au lasat lucru pe site-ul vostru ... cu toate k nu conteaza pt. voi cand un model va atrage atentia cu ceva k voi oricum sariti de cur in sus mai rau k noi ... am avut 150$ sa-i transfer si 4 saptamani le-ati da roll over pana mi-am facut paxum sa-i pot scoate nici macar la mailuri nu raspundeati k sa numai zic k live chat era mai flegmatic de cum sunt eu dim. cand ma trezesc in galagie ...

Decat sa pierd timpu cu indienii aia saraci de pe site ... mai bine stau si vb cu un guest de pe ifriends!

Din partea unui fost model de pe site-ul vostru aveti un negativ cu aplauze. O zi frumoasa :) !
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”