private.camz.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Private.CamZ

Situl este al celor de la camz.com .
Se plateste intre 2,99 si 6,99 $ pe minut - cu 50% pentru modelele care au cont creat deja pe alt site din reteaua camz , respectiv cu 10% mai putin pentru cei care aplica numai pentru acest site .
Plata se efectuiaza oricand (poti solicita sa fi platit zilnic) - insa minimul este de 200 de dolari . Asadar , in momentul in care ai 200 in cont - poti solicita plata . Aceasta se face prin CEC .
De asemeni exista si programul de referral , care mai adauga 25% . Deci daca aduci un client nou pe site , vei primi in plus 25% din ceea ce cheltuie acesta cu tine .
Procedura de inscriere este relativ simpla - sau altfel spus nu este cu mult diferita decat la alte site-uri . (age release form)

Cam asta am putut sa aflu de pe site . Astept si alte informatii de la voi , cum ar fi de exemplu celebra : primesc romani ?
SoulCams Models Studios wanted
oceanes
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 111
Membru din: 31 Mar 2005, 19:17
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pai sa sti ca intreabare este .mai primesc romani? pentru ca eu am incercat sa imi fac cont si au spus ca nu mai primesc romani am si icq la unul dintre admini si nimic .
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

DoarEu scrie:Private.CamZ

Situl este al celor de la camz.com .
Se plateste intre 2,99 si 6,99 $ pe minut - cu 50% pentru modelele care au cont creat deja pe alt site din reteaua camz , respectiv cu 10% mai putin pentru cei care aplica numai pentru acest site .
Plata se efectuiaza oricand (poti solicita sa fi platit zilnic) - insa minimul este de 200 de dolari . Asadar , in momentul in care ai 200 in cont - poti solicita plata . Aceasta se face prin CEC .
De asemeni exista si programul de referral , care mai adauga 25% . Deci daca aduci un client nou pe site , vei primi in plus 25% din ceea ce cheltuie acesta cu tine .
Procedura de inscriere este relativ simpla - sau altfel spus nu este cu mult diferita decat la alte site-uri . (age release form)

Cam asta am putut sa aflu de pe site . Astept si alte informatii de la voi , cum ar fi de exemplu celebra : primesc romani ?
Sunt curios de unde ai tu aceste informatii... care de alfel sunt destul de eronate.

1) pretul este intre 3.49 - 4.99 (5.99) pt cupluri
2) NU platesc cind vrei tu ci lunar
3) NU platesc prin CEC (care este dealtfle prescurtarea pt Casa de Econamii si Consemnatiuni ;) deci o chestie pur romaneasca) ci DOAR prin wire transfer
4) NU platesc 50% DECIT daca modelul are site personal
5) NU primesti cu 10% mai putin ci cu 25% mai putin
6) Si DA ai dreptate., cei care aduc clienti pe site primesc 25% din ce cheltuie acestie pe site .. Ratingul tau... 1 din 6.. adica informatii FOARTE ERONATE!!!!!
Populus Romanus Fuckum Est
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

oceanes scrie:pai sa sti ca intreabare este .mai primesc romani? pentru ca eu am incercat sa imi fac cont si au spus ca nu mai primesc romani am si icq la unul dintre admini si nimic .
Ai dreptate nu mai primesc romani! De vreun an.
Populus Romanus Fuckum Est
Avatar utilizator
lavilove
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 28 Noi 2005, 07:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

io m-am chinuit sa-mi fac le-am trimis email si nika.nu cred ca primesc romani.de asta cred ca sunt si putine romance pe site.as fi tare interesata sa lucrez pe el.daca are cineva conturi sa ma anunte si pe mine.mersi
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

lavilove scrie:io m-am chinuit sa-mi fac le-am trimis email si nika.nu cred ca primesc romani.de asta cred ca sunt si putine romance pe site.as fi tare interesata sa lucrez pe el.daca are cineva conturi sa ma anunte si pe mine.mersi
scrie-mi pe private..

te pot ajuta eu
Populus Romanus Fuckum Est
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”