www.121videotalk.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
darksins
Mesaje: 32
Membru din: 04 Feb 2011, 09:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Este un site nou unde se fac bani frumosi.Este cu intrare directa prin telefon.Oficial nu se mai fac conturi insa siteul este nou si trebuie insistat, spun asta pentru ca si eu lucrez acolo.Se fac cam 50-100 de lire pe saptamana.Merita incercat, daca nu va descurcati la acte imi puteti da un PM, nu cer bani si nu am nici un fel de pretentie.

http://www.121videotalk.com/webcams.asp
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu am cont la ei dar nu-l mai folosesc de mai demult, pentru atunci cand am avut de primit bani, de fiecare data ( pt doua plati) a trebuit sa insist cu e-mailuri sa mi-i trimita pentru au uitat si nici nu raspundeau la email-uri. Daca ai vreun contact mai direct care raspunde rapid, trimite-mi PM, te rog. Merci
darksins
Mesaje: 32
Membru din: 04 Feb 2011, 09:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

De adaugat ca daca te trimit la un studio sa nu acceptati.Este un TEPAR!!!Incercati sa lucrati direct cu ei.
money4web
Mesaje: 12
Membru din: 15 Noi 2009, 01:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna,
de unde stii ca studiol cu care lucreaza 121 videotalk este tepar ,a lucrat cineva cu ei si a luat tepa ,acum nu trebuie sa generalizam
mersi
darksins
Mesaje: 32
Membru din: 04 Feb 2011, 09:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Prietena mea cea mai buna a lucrat la acel studio si a ramas cu buza umflata, nu generalizam.
money4web
Mesaje: 12
Membru din: 15 Noi 2009, 01:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,
Imi poti spune te rog cum o cheama pe prietena ta in pm si in ce oras era studioul unde lucra,te intreb toate astea pentru ca din cate stiu eu sunt studioul care lucreaza cu 121videotalk,si eu pot veni cu dovezi nu simple vorbe k toata lumea care a lucrat sau lucreaza cu mine isi primeste banii si etc.
Multumesc
darksins
Mesaje: 32
Membru din: 04 Feb 2011, 09:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Forumul are reguli clare in privinta acuzatiilor.As putea sa dau nume, oras etc insa postul ar fi sters de catre admin.Eu doar am tras un semnal de alarma in privinta asta.
money4web
Mesaje: 12
Membru din: 15 Noi 2009, 01:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Poti sa mi spui in pm numele si eu vin cu dovezi clare asa e foarte usor sa spunem ca cineva face si drege fara dovezi.multumesc
darksins
Mesaje: 32
Membru din: 04 Feb 2011, 09:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu stiu cum se numeste studioul tau sau cine esti asa ca nu te-am acuzat pe tine direct.Prietena mea nu a semnat un conctact cu studioul respectiv deci nu inteleg ce dovezi ai putea aduce daca esti tu studioul cu pricina, cert este ca ea nu si-a primit banii.

Un sfat pe modele, nu mai acceptati sa lucrati fara a vedea un contract in prealabil.Contractul nu se semneaza pe loc, trebuie si citit.Riscurile la care va expuneti sunt enorme, ca in cazul de fata,
money4web
Mesaje: 12
Membru din: 15 Noi 2009, 01:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,
Din cate stiu eu sunt studioul cu care lucreaza 121videotalk,sunt foarte sigur k prietena ta nu a lucrat cu studioul meu si ca sa iti dovedesc da mi te rog nick ei si iti voi pune aici ce imi spune adminul de la 121videotalk si iti voi da si adresa lui sa vb cu el sa te convingi personal
Multumesc
darksins
Mesaje: 32
Membru din: 04 Feb 2011, 09:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ce treaba are adminul de la 121 cu faptul ca nu ai facut plata, probabil siteul a facut plata.Atat timp cat nu a semnat nici un contract cu acel/acest studio nu ai cum sa dovedesti nimic.Aici a fost greseala ei.Cine doreste sa se inscrie la acest site prin intermediul unui studio sa faca bine sa caste ochii si sa isi ia masuri de siguranta.Nu acceptati sa lucrati fara sa cunoasteti bine studioul/patronul si fara sa cititi contractul inainte de a semna un angajament.
money4web
Mesaje: 12
Membru din: 15 Noi 2009, 01:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,
Are treaba pentru ca vreau sa iti dovedesc k fata despre care vorbesti u nu a fost la mine la studio ,am spus k iti atatsez ce spune adminul pt k pe el poate il crezi knd spune k nu are nici o legatura cu mine fata respectiva ,vad k ocolesti nick fetei asa vorbe goale pot sa spun si eu o mie oricum daca vrei dovezi clare spune mi nick fetei si ai sa le vezi.
Multumesc
MeCristinna
Mesaje: 21
Membru din: 01 Iul 2012, 20:06
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

money4web scrie:Buna,
Are treaba pentru ca vreau sa iti dovedesc k fata despre care vorbesti u nu a fost la mine la studio ,am spus k iti atatsez ce spune adminul pt k pe el poate il crezi knd spune k nu are nici o legatura cu mine fata respectiva ,vad k ocolesti nick fetei asa vorbe goale pot sa spun si eu o mie oricum daca vrei dovezi clare spune mi nick fetei si ai sa le vezi.
Multumesc
vorbesti prostii,ca model am inceput la un studio in care eram prostita pe fata si daca comentam mai ca ma ameninta ca ia si la bataie,si nu eram singura,ideea e ca modele nu pot face nimic rau sau sa dovedeasca ceva anume pt ca adminul/detinatorul studioului poate sa arate si sa faca ce vrea pt ca toate conturile alea sunt pe mana lui nu ale fetei,eu spre exemplu cand am plecat de la acel studio am ramas fara aproximativ 600$ pt ca vai Doamne nu anuntasem ca plec asta in conditiile in care eu le spusesem cu o luna de zile inainte ca plec,pot eu sa dovedesc toate astea acum? NU,acum ca si detinator al unui studio vad si eu cate magarii se pot face pe spinarea fetelor,mai lasa-ne tu cu dovezi ca sti clar ca asa ceva nu exista
RIELA
Mesaje: 3
Membru din: 28 Mar 2013, 17:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna tuturor . Imi spuneti va rog si mie , mai merge site-ul asta ? Are ceva trafic , castigi ceva pe el ? As vrea sa-l incerc dar totusi , mai intai as dori sa aud si o opinie de la cineva care cunoaste cat de cat site-ul sau a lucrat pe el .. Va multumesc .
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”