AdultWork

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Avatar utilizator
Aia mica
Mesaje: 15
Membru din: 09 Sep 2012, 03:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Off, am cautat pe site.. dar nu am dat de nici o adresa de email:| Poti sa ma ajuti tu?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
lovejuice
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 23 Mai 2009, 02:35
Localitate: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu prin SweetKick am rezolvat problema .El este adminul de la AdultWork pe Romania
Adrese de contact AW:
boss@sweetkicklimited.com
http://www.sweetkicklimited.com
http://sweetkick.adultwork.com

Sper sa iti fie de ajutor
Avatar utilizator
andra21
User Junior
User Junior
Mesaje: 56
Membru din: 01 Noi 2010, 13:02
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna tuturor! Am o mica, mare nelamurire :( am incercat sa mi fac cont de performer individual si spre final, mi s a cerut un nou document, pentru a mi demonstra identitatea....gen pasaport sau permis de conducere...nu detin niciunul din acestea doua...intrebarea mea este: chiar nu se poate activa contul fara al doilea act??? Incerc sa dau de SweetKick, despre care se zice ca se ocupa si de modelele romance, insa nu reusesc sub nicio forma :( ati putea sa ma ajutati? sa mi dati o idee? mentionez ca am citit tot ce se putea despre asta si nu am gasit raspuns.....va multumesc frumos! spor la $$$!
Avatar utilizator
Aia mica
Mesaje: 15
Membru din: 09 Sep 2012, 03:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu am discutat cu el prin email... Nu e obligatoriu permisul sau pasaportul. Iti trebuie o fotografie cu buletinul (sau buletinul scanat) si o fotografie in care sa ti o foaie in mana pe care sa scrie adultwork.com iD-ul tau de performer si data curenta (adica data la care trimiti cele doua fotografi)
Avatar utilizator
Aia mica
Mesaje: 15
Membru din: 09 Sep 2012, 03:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aia mica scrie:Eu am discutat cu el prin email... Nu e obligatoriu permisul sau pasaportul. Iti trebuie o fotografie cu buletinul (sau buletinul scanat) si o fotografie in care sa ti o foaie in mana pe care sa scrie adultwork.com iD-ul tau de performer si data curenta (adica data la care trimiti cele doua fotografi)

EDIT: Nu mai accepta conturi daca nu ai pasaport sau permis:D
GabrielSaba
Mesaje: 1
Membru din: 20 Oct 2012, 11:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna AiaMica m-ar interesa si pe mine sa ma ajuti putin in legatura cu adultwork. trebuie doar sa trimit mail la adresa care ai dat-o tu ?
KateGirl
Mesaje: 24
Membru din: 17 Oct 2012, 16:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aia mica scrie:
Aia mica scrie:Eu am discutat cu el prin email... Nu e obligatoriu permisul sau pasaportul. Iti trebuie o fotografie cu buletinul (sau buletinul scanat) si o fotografie in care sa ti o foaie in mana pe care sa scrie adultwork.com iD-ul tau de performer si data curenta (adica data la care trimiti cele doua fotografi)

EDIT: Nu mai accepta conturi daca nu ai pasaport sau permis:D
Pff, dar nu toate fetele au aceste documente, mi se pare stupid:( Apropo, cat inseamna 1 credit acolo pentru banii primiti de model?
fantasyclub
Mesaje: 11
Membru din: 24 Iul 2012, 15:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna tuturor , mi-am deschis de curand cont de studio pe AW , care sunt pasii care trebuiesc urmati pentru a intra in ''free chat '' iar de acolo , ''pvt chat '' ce setari trebuiesc facute? acum cand se intra pe site , apare pe imagine ''chat only'' e ok ? multumesc mult de tot !
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kate 1 credit este 1 lira

Fantasy ca sa setezi free chat sau nude only cum ai tu acum treb sa te duci in pagina de logare pe aw la My details -Edit profile-Webcam-Edit direct cam settings si acolo bifezi I will camand chat for free

bafta
fantasyclub
Mesaje: 11
Membru din: 24 Iul 2012, 15:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mersi mult fetish ! spor la $$
dirtymozart
Mesaje: 21
Membru din: 30 Sep 2012, 22:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0

In cat timp se primeste raspuns pentru inchiderea contului de studio?
goddess
Mesaje: 1
Membru din: 09 Feb 2013, 19:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna...cum imi fac cont pe adultwork...ma ajuta cineva? multumesc
Avatar utilizator
RTModels
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 165
Membru din: 25 Aug 2012, 21:07
Localitate: Constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

goddess scrie:buna...cum imi fac cont pe adultwork...ma ajuta cineva? multumesc
Te ajuta limba engleza. Serios acum, nimenii nu mai citeste nimic? toata lumea vrea mura in gura? Succes la citit, nu e greu, mai ales ca si SAD a scris aici pe forum cum sa te inregistrezi, foloseste cu incredere optiunea de search ;)
mr pierce
Mesaje: 1
Membru din: 27 Feb 2013, 14:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

salutare,am si eu o mica problema la care sper sa mi se raspunda.pe AW au si optiune pt gay sau trebuie sa dau pe gay swap?sper sa ma ajutati,sunt nou in ce priveste asta si de obicei cand caut infos mi se cere sa cotizez,fiind la inceput nu dispun de $,o zi buna tuturor
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pt sectiunea de gay trebuie facut cont pe gay swap , multa bafta
superfitness
Mesaje: 6
Membru din: 31 Mar 2010, 16:50
Localitate: eh:))nicaieri
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna! stie cineva de ce nu mai merge adultwork-ul?:( n-am primit nici un mail de la ei in care sa zica ca au probleme,insa vad ca nu se mai deschide:( azi e deja a doua zi de cand nu merge
bondyalu
Mesaje: 2
Membru din: 12 Mai 2013, 10:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua am mare nevoie de ajutor sa fac si eu cont de studio pe adult work cine ma poate ajuta???
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 367
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 22 times
Been thanked: 26 times

Buna dimineata!

am avut o revelatie citind post-urile voastre, si am zis sa imi creez si eu un cont pe adultwork, gandindu-ma ca nu e o idee foarte buna sa merg cu un singur site! Dupa ce mi am prins urechile vreo 2 ore pe acolo :lol: ( de obicei crearea altor conturi pe alte site-uri nu mi a luat mai mult de 20 min, insa se pare ca asta e chiar ^^ deosebit^^am primit raspunsul de mai jos, din care nu inteleg de ce sunt acuzata<: ori ca pozele apartin unui alt model, ori ca de fapt, ei ar vrea ca pozele mele sa fie exclusiv pe siteul lor! Poate ma ajutati voi sa inteleg.... deja incep sa inteleg pe cineva care spunea ca se simte ca un infractor, cu toate ca nu a gresit cu nimic :roll:

Regrettably you seem to have felt it necessary to try and deceive the AdultWork.com Membership by uploading pictures to your profile that are not of you and are possibly taken from other websites/members.

Deception in any form is not tolerated on AdultWork.com and as a result your profile will now be suspended for two weeks. We used to warn people and reactivate them, but as no one took any notice, and carried on with picture swapping, we have been required to impose these bans.

Sorry, but perhaps a re-read of the terms of use to which you consented upon registration, would help avoid such issues in the future.

Your 3 Profile Pictures must be exclusive to AdultWork.com. If they are found on other Sites your membership will be terminated.

If you are found to be doing this again, your membership will be terminated, permanently.
Avatar utilizator
hayat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 137
Membru din: 02 Noi 2009, 10:19
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

haha , şı eu am prımıt asta azı ... Am trımıs maıl la eı sa vad ce se poate face , pozele sunt ale mele evıdent , adevarat ca 2 dın ele sunt şı pe altele sıtes unde lucrez...
Maı sunt şı f noua pe sıte ,decı speram sa fac şı eu ceva banutı urm 2 sapt ...
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 367
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 22 times
Been thanked: 26 times

Hehehe Hayat! Eu una recunosc ca m am enervat si mi s a parut cel mai stupid si lipsit de bun simt mail pe care l am primit de la vre un site! eu am o galerie de poze un pic mai profi pe care le utilizez, si nu as face nicidata un set special pentu adultwork! Poate nu mai accepta romani si nu au gasit o maniera mai profi sa o spuna, habar nu am! :roll:
Eu am renuntat instant, si nu vreau nicio explicatie de la ei, mi am facut cont pe Ifriends! heheh! Sunt atatea site uri de ce sa ma cramponez intr unul singur?
Bafta si tie si spor la dolarei! :)
Avatar utilizator
hayat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 137
Membru din: 02 Noi 2009, 10:19
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mda , eu nu am mai patit asa ceva de la un site , sa fiu suspendata :o :o :o si am stat pe o gramada de sites .. si mici si mari , etc
I-am dat mail si a ramas la fel, pe 14 noiembrie imi reactiveaza si trebuie sa ii contactez ...nu se face automat ..vor face din nou o reverificare , f aiurea..
Ah si am vazut pe site fete cu main pic cu ana maria mocanu, diana dumitrescu ... vad ca pe alea nu le mai suspenda.. care chiar au poze fake, noi macar nu am avut poze exclusive dar macar erau ale noastre...
Eu ziceam sa il tin , nu strica ceva banuti de la el ..
O sa vad ce se mai intampla dupa 14 noiembrie
Si tie multa bafta si o noua PP f profitabila 8)
ginutza
Mesaje: 4
Membru din: 25 Ian 2014, 02:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna, am si eu o intrebare legata de acest site, am observat ca la unele modele, pe pagina de adultwork, au in dreptul lor o camera de culoare verde, iar unele au o camera de culoare mov, la mine este de culoare mov, care este diferenta intre camera verde si cea mov ? Ma poate lamuri si pe mine in legatura cu asta ? Multumesc, pupici!
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”