camcontact

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

www.camcontact.de
Ce parere aveti despre el ? Un lucru il stiu : primeste romani . Al doi-lea se deduce : trebuie limba germana . Banuiesc ca fiin din Germania sunt si seriosi in privinta banilor . Dar cum ramane cu traficul ? Stie cineva ? Exista trafic .. se fac bani pe acest sit ?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
BABY
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 116
Membru din: 25 Sep 2005, 05:53
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Avatar utilizator
alex21
User Activ
User Activ
Mesaje: 201
Membru din: 27 Aug 2005, 19:11
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

BABY scrie:Este acelasi site www.camcontacts.com cu www.camcontact.de
......si e ceva de capul lui(www.camcontact.de)stie cineva ce este cu acest site ? traffic ,seriozitate.
Timpul e o fiara care are nesfarsita rabdare de a inghiti totul
Avatar utilizator
BABY
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 116
Membru din: 25 Sep 2005, 05:53
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Acest site este camcontact ,doar ca-i versiune germana( cred ca-i germana)...eu lucrez pe camcontact..stiu ca nu mai deschid pt. romani sau ma rog asa am auzit ,eu am contul deschis de 4 ani la ei ...este un site f. mare al doilea dupa ifriends...trafic? e binisor ,nu pot sa spun ca-i foarte bun,cel putin pentru mine ..acum depinde foarte mult si de tariful pe care-l ai ..f.multe au un tarif de 0.50 $ 0.75$ 0.90$ acum nu stiu ce trafic au,dar eu am peste 2$ si merge asa si asa ..procentul in acest site e 50% si 40% daca viewerii vin directionati din alte site-uri cu care camcontact are parteneriat insa ceea ce au f. bun este sectiunea de webmaster..sunt f. seriosi si de aici fac mai multi bani decat din hosting la ei
toate bune si multi $$$$$$$$$$$$
Avatar utilizator
alex21
User Activ
User Activ
Mesaje: 201
Membru din: 27 Aug 2005, 19:11
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

hmmmm.....tocmai mi-au zis ca nu primesc romani :? .....adevarul e ca daca pe camcontacts au terminat-o cu romanii banuiesc ca si asta sa dat dupa el avand in vedere ca e aproape la fel si ca nu difera multe luncruri la ele(camcontact.de si camcontacts.net)performerii sunt aproape aceiasi,poate interesant e ca platile se fac in euro si nu in $...in fine poate nu m a vor pe mine :roll: si poate au altii norok 8)
Timpul e o fiara care are nesfarsita rabdare de a inghiti totul
Avatar utilizator
BABY
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 116
Membru din: 25 Sep 2005, 05:53
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pt. Alex21.....este unul si acelasi site,doar limba difera ....eu nu am cont pe camcontact.de,dar apar acolo..pentru ca sunt pe camcontact.net
multi $$$$$$$$ tuturor
Avatar utilizator
alex21
User Activ
User Activ
Mesaje: 201
Membru din: 27 Aug 2005, 19:11
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ok o fi acelasi......oricum daca nu primeste romani e neinteresant....
Timpul e o fiara care are nesfarsita rabdare de a inghiti totul
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

BABY scrie:Este acelasi site www.camcontacts.com cu www.camcontact.de
adevarat (camcontacts.net mai exact)
alex21 scrie:hmmmm.....tocmai mi-au zis ca nu primesc romani .....adevarul e ca daca pe camcontacts au terminat-o cu romanii banuiesc ca si asta sa dat dupa el avand in vedere ca e aproape la fel si ca nu difera multe luncruri la ele(camcontact.de si camcontacts.net)performerii sunt aproape aceiasi,poate interesant e ca platile se fac in euro si nu in $...in fine poate nu m a vor pe mine si poate au altii norok

Unde ai aplicat ? Pe camcontact.de am aplicat eu si primeste romani .... Daca ai aplicat pe camcontacts.net , e de inteles ca nu te-au primit , dar daca vorbesti de camcontact.de nu faci altceva decat sa spui magarii . Acolo primesc romani .
BABY scrie:este unul si acelasi site,doar limba difera ....eu nu am cont pe camcontact.de,dar apar acolo..pentru ca sunt pe camcontact.net
Ar fi interesant de stiut daca si reciproca este valabila , adica : daca ai cont pe camcontact.de , esti postat si pe camcontacts.net ????
Astept raspunsuri .
Spor la $$$$
Avatar utilizator
BABY
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 116
Membru din: 25 Sep 2005, 05:53
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

adevarat (camcontacts.net mai exact) ...Ai spus DoarEu...OK AI DREPTaTE!!!!! :shock:
CLICK PE www.camcontact.com si www.camcontact.net ...EI...CE VEZI ..CE-I MAI exact????...Pacat ca in loc sa venim cu idei si sa ne ajutam ..ne transformam in Gica-contra..doar asa ....sa aratam....ce ??Nimic !! :(
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

BABY scrie:adevarat (camcontacts.net mai exact) ...Ai spus DoarEu...OK AI DREPTaTE!!!!! :shock:
CLICK PE www.camcontact.com si www.camcontact.net ...EI...CE VEZI ..CE-I MAI exact????...Pacat ca in loc sa venim cu idei si sa ne ajutam ..ne transformam in Gica-contra..doar asa ....sa aratam....ce ??Nimic !! :(
Am dat pe camcontacts.net si pe camcontacts.com >>> surpriza !!! ce sa vezi ????!!!! Topicul era despre camcontact.de , iar marmota ....
Ghizmo
Mesaje: 11
Membru din: 23 Oct 2007, 11:48
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

alex21 scrie:ok o fi acelasi......oricum daca nu primeste romani e neinteresant....

CamContacts a inceput sa primeasca romani, fugiti fetelor, mult noroc!!!
blue cum
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 10 Oct 2005, 14:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

primeste romani de pe 1 iunie. suntem la sfarsitulk lui octombrie ;)
Ghizmo
Mesaje: 11
Membru din: 23 Oct 2007, 11:48
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ghizmo scrie:
alex21 scrie:ok o fi acelasi......oricum daca nu primeste romani e neinteresant....

CamContacts a inceput sa primeasca romani, fugiti fetelor, mult noroc!!!
www.CamContacts.com ACCPTa Romani sa se inregistreze ca CH acum :)
Ghizmo
Mesaje: 11
Membru din: 23 Oct 2007, 11:48
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

DoarEu scrie:www.camcontact.de
Ce parere aveti despre el ? Un lucru il stiu : primeste romani . Al doi-lea se deduce : trebuie limba germana . Banuiesc ca fiin din Germania sunt si seriosi in privinta banilor . Dar cum ramane cu traficul ? Stie cineva ? Exista trafic .. se fac bani pe acest sit ?


lol si camcontacts.de accepta romani:P
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”