Ce fel de sistem preferati?

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns

Ce fel de chat preferati ?

fara free
34
35%
doar cu free text
25
26%
free preview
14
15%
free preview and text
23
24%
 
Voturi totale: 96
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Care este parerea voastra . Ce situri preferat si de ce ? Cele cu free sau cele fara free?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
alby
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 04 Oct 2005, 00:27
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

DoarEu scrie:Care este parerea voastra . Ce situri preferat si de ce ? Cele cu free sau cele fara free?
Eu consider ca free p. e de ajuns .
Pana cand nu-ti pui banii sa lucreze pentru tine, vei lucra tu pentru bani.
Avatar utilizator
robert^ciupanezu
User Junior
User Junior
Mesaje: 94
Membru din: 13 Iun 2005, 07:56
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Fiecare cu parere lui... dar eu cel putin sunt impotriva free-ului deoarece nu faci decat sa-ti consumi nervii degeaba...si vin toti loserii care se roaga de tine sa le arati o taza moka . Raman la ideea ca membrul adevarat isi poate face o parere si din poze...si poate intra in prv. sa se convinga...nu sa stea sa se milogeasca sa ii arati fundul sau alte chestii
ciupanezu`
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

robert^ciupanezu scrie:Fiecare cu parere lui... dar eu cel putin sunt impotriva free-ului deoarece nu faci decat sa-ti consumi nervii degeaba...si vin toti loserii care se roaga de tine sa le arati o taza moka . Raman la ideea ca membrul adevarat isi poate face o parere si din poze...si poate intra in prv. sa se convinga...nu sa stea sa se milogeasca sa ii arati fundul sau alte chestii
Sunt perfect de acord cu tine . Insa membrii despre care vorbesti sunt satui sa vada una in poza , si alta cand intra in privat ...fakerii stiu la ce ma refer , nu-i asa ?
:twisted:
Avatar utilizator
alex21
User Activ
User Activ
Mesaje: 201
Membru din: 27 Aug 2005, 19:11
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

DoarEu scrie:
robert^ciupanezu scrie:Fiecare cu parere lui... dar eu cel putin sunt impotriva free-ului deoarece nu faci decat sa-ti consumi nervii degeaba...si vin toti loserii care se roaga de tine sa le arati o taza moka . Raman la ideea ca membrul adevarat isi poate face o parere si din poze...si poate intra in prv. sa se convinga...nu sa stea sa se milogeasca sa ii arati fundul sau alte chestii
Sunt perfect de acord cu tine . Insa membrii despre care vorbesti sunt satui sa vada una in poza , si alta cand intra in privat ...fakerii stiu la ce ma refer , nu-i asa ?
:twisted:
asta cam asa e :lol:
cunoastem noi
Timpul e o fiara care are nesfarsita rabdare de a inghiti totul
Avatar utilizator
BellaBella
Mesaje: 41
Membru din: 28 Mar 2005, 17:03
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

robert^ciupanezu scrie:Fiecare cu parere lui... dar eu cel putin sunt impotriva free-ului deoarece nu faci decat sa-ti consumi nervii degeaba...si vin toti loserii care se roaga de tine sa le arati o taza moka . Raman la ideea ca membrul adevarat isi poate face o parere si din poze...si poate intra in prv. sa se convinga...nu sa stea sa se milogeasca sa ii arati fundul sau alte chestii
In totalitate de acord si eu,sunt impotriva free-ului,dar cei sau cele care fac poze super si in privat arata ca niste femei din piatza sau ca niste baieti de cartier,ne dau cu totul peste cap.Intotdeauna e bine ca ce vad ei in poza,felul cum sunt machiate si ce tinuta au,sa arate si in privat cand ajung membrii.Cel putin asa consider eu.Sper sa se tina cont de chestia asta totusi.... :)
Bafta si numai bine... :wink:
vio_smile4u
Mesaje: 23
Membru din: 29 Mai 2005, 20:56
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ceea ce prefer eu este free text fara video.imlive este siteul perfect pentru asta.totusi... catre administratorii studiourilor.daca aveti fete care lucreaza pentru voi nu mai pune poze care nu apartin modelul in cauza.din cauza lor membrii (fie ei adevarati) nu mai intra in pvt daca nu au free preview.chestia cu tocitul nervilor este pur adevarata.lucrez de 3 ani in breansa si cred ca 50% din capacitate s-a prapadit pe loosers si beggars.... intelegeti voi cei care stiu cu adevarat.
oricum... free text e super bun.mai banos as putea spune.si pentru cele care au poze super si pentru cele care nu alta fata cu cea din poza.;)
Avatar utilizator
BellaBella
Mesaje: 41
Membru din: 28 Mar 2005, 17:03
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Totusi sunt contra la free cu preview de vreme ce membrii vad exact persoana care este si in poza de profile in momentul in care intra in privat,eu una am avut foarte mult noroc ca am fost aceeeasi cu poza... :P
Charlotte
Mesaje: 28
Membru din: 14 Dec 2005, 12:09
Localitate: Brasov
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am votat cu free text (nu preview) deoarece mi se pare corect sa vorbeasca intai cu modelul, s-o cunoasca putin macar, sa vada daca e ceea ce vrea in momentul acela sau nu.
E bun si free preview si e buna si combinatia free preview cu free text, insa pe mine nu ma avantajeaza intotdeauna pentru ca imi place sa fac mai multe lucruri deodata iar free text cu preview imi cere atentie maxima si uneori n-am chef de asta :)
Oricum ma pot "lauda" cu faptul ca intotdeauna pozele au corespuns cu realitatea si n-am avut niciodata plangeri din cauza asta :)
P.S. Mie una nu-mi place ifriends. Nu-mi place atitudinea lor vis-a-vis de chathosti.Plus ca nu-mi plac problemele ce apar cu cecurile. Dar, fiecare cu parerile lui :)
Avatar utilizator
BellaBella
Mesaje: 41
Membru din: 28 Mar 2005, 17:03
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Charlotte scrie:Am votat cu free text (nu preview) deoarece mi se pare corect sa vorbeasca intai cu modelul, s-o cunoasca putin macar, sa vada daca e ceea ce vrea in momentul acela sau nu.
E bun si free preview si e buna si combinatia free preview cu free text, insa pe mine nu ma avantajeaza intotdeauna pentru ca imi place sa fac mai multe lucruri deodata iar free text cu preview imi cere atentie maxima si uneori n-am chef de asta :)
Oricum ma pot "lauda" cu faptul ca intotdeauna pozele au corespuns cu realitatea si n-am avut niciodata plangeri din cauza asta :)
P.S. Mie una nu-mi place ifriends. Nu-mi place atitudinea lor vis-a-vis de chathosti.Plus ca nu-mi plac problemele ce apar cu cecurile. Dar, fiecare cu parerile lui :)
Sunt intru totul de acord cu tine...Multa bafta... :)
perfect16
User Junior
User Junior
Mesaje: 96
Membru din: 17 Iul 2005, 12:20
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

cred ca cel mai bine ar fi cu free preview and text dar numai cu membri cu bani...he he he :D
Avatar utilizator
BellaBella
Mesaje: 41
Membru din: 28 Mar 2005, 17:03
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

perfect16 scrie:cred ca cel mai bine ar fi cu free preview and text dar numai cu membri cu bani...he he he :D
Tinand cont de faptul ca vin sarbatorile,nu cred ca ti-ar convenii sa ai free cu preview,sa vezi doar ca-ti intra in preview,chiar membru cu bani,si sa vezi ca se roaga de tine sa te vada free in yahoo.Stiti cu totii ca de sarbatori ei tin banii ptr. familie nicidecum ptr.noi.... :wink: . Asa ca mai repede imi convine,mie cel putin,sa am free doar cu text,asa mai repede ii poti vrajii si promite ,,marea cu sarea,,.Nu va doresc decat multa bafta si spor la bani
:wink:
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

eu prefer free text si atat. Lucrez mai mult pe camcontacts si m-am obisnuit cu sitemul asta,mai ales ca pot face orice altceva cat timp nu am membrii in chat... :D
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”